Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rodinný dům. Co znamená odborný pojem Rodinný dům z kategorie Stavebnictví?

Co je to Rodinný dům? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Rodinný dům

Rodinný dům je označení pro menší samostatné budovy, které mají jedno či více podlaží a je určená k bydlení. Smí mít maximálně jedno podzemní podlaží, podkroví a dvě nadzemní podlaží. V rodinném domě bydlí většinou jedna domácnost, kterou tvoří rodina, popřípadě další osoby.
Dům patří pouze jedinému vlastníkovi a nachází se v něm jeden až tři byty. Rodinné domy mohou být městské, příměstské nebo venkovské.


Co je to Rodinný dům? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rodinný dům. Co znamená odborný pojem Rodinný dům z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Rodinný dům patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: co to je, termín, popis, význam slova, odborný výraz, přesný význam, definice, definice pojmu, Stavebnictví, vysvětlení, slovo, terminus technicus, názvosloví, význam, co znamená, formulace, terminologie, Rodinný dům


Pojem Rodinný dům je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Rodinný dům? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Rodinný dům je menší samostatná budova o jednom nebo několika podlažích (nejvýše dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží a podkroví - dle ČSN 73 4301) určená k bydlení, v níž je více než polovina podlahové plochy místností a prostorů určena k bydlení. Obvykle ji obývá jedna rodina nebo skupina osob, která tvoří společně jednu domácnost. Rodinný dům obvykle obsahuje jeden nebo několik málo bytů (maximálně 3 byty - dle ČSN 73 4301) a má jediného vlastníka.
Rodinné domy jsou velmi často, ale ne vždy, ve vlastnictví uživatele. Méně často se vyskytuje případ, že majitel rodinného domu pronajme dům někomu jinému.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Rodinný dům ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Rodinný dům ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rodinný dům ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Rodinný dům ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Rodinný dům ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Rodinný dům ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Rodinný dům například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Rodinný dům? resp. jaká je definice slova Rodinný dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rodinný dům, odpověď na dotaz co je to Rodinný dům?. Víte např. kdo to je Kryptobaron? Znáte a víte kdo je Nevolník? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.