Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Rodinný dům. Co znamená pojem Rodinný dům z kategorie Stavebnictví?

Co je Rodinný dům?

Co znamená termín Rodinný dům? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Rodinný dům je označení pro menší samostatné budovy, které mají jedno či více podlaží a je určená k bydlení. Smí mít maximálně jedno podzemní podlaží, podkroví a dvě nadzemní podlaží. V rodinném domě bydlí většinou jedna domácnost, kterou tvoří rodina, popřípadě další osoby.
Dům patří pouze jedinému vlastníkovi a nachází se v něm jeden až tři byty. Rodinné domy mohou být městské, příměstské nebo venkovské.


Co je to Rodinný dům? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Rodinný dům. Co znamená pojem Rodinný dům z kategorie Stavebnictví?

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Rodinný dům se nachází v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: význam pojmu, Rodinný dům, popis, termín, odborné názvosloví, wiki, heslo, přesný význam, lexikon, slovník, definice, význam slova, odborný výraz, co znamená, co je to Rodinný dům?, stavebnictví, názvosloví, stavebnictví


Pojem Rodinný dům je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Rodinný dům?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Rodinný dům je menší samostatná budova o jednom nebo několika podlažích (nejvýše dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží a podkroví - dle ČSN 73 4301) určená k bydlení, v níž je více než polovina podlahové plochy místností a prostorů určena k bydlení. Obvykle ji obývá jedna rodina nebo skupina osob, která tvoří společně jednu domácnost. Rodinný dům obvykle obsahuje jeden nebo několik málo bytů (maximálně 3 byty - dle ČSN 73 4301) a má jediného vlastníka.
Rodinné domy jsou velmi často, ale ne vždy, ve vlastnictví uživatele. Méně často se vyskytuje případ, že majitel rodinného domu pronajme dům někomu jinému.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Rodinný dům ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Rodinný dům ve Wikizdrojích

Hledat termín Rodinný dům ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Rodinný dům ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Rodinný dům ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Rodinný dům ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rodinný dům například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku co znamená slovo Rodinný dům? resp. co se skrývá pod slovem Rodinný dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rodinný dům, odpověď na dotaz co je to Rodinný dům?. Víte např. kdo to je Jan Kraus? Znáte a víte kdo je Chábr? Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Rodinný dům i jinde než v sekci než v stavebnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie stavebnictví, Hranatý mrakodrap, rodinný dům, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.