Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rodinný dům. Co znamená odborný pojem Rodinný dům z kategorie Stavebnictví?

Co je to Rodinný dům? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Rodinný dům

Rodinný dům je označení pro menší samostatné budovy, které mají jedno či více podlaží a je určená k bydlení. Smí mít maximálně jedno podzemní podlaží, podkroví a dvě nadzemní podlaží. V rodinném domě bydlí většinou jedna domácnost, kterou tvoří rodina, popřípadě další osoby.
Dům patří pouze jedinému vlastníkovi a nachází se v něm jeden až tři byty. Rodinné domy mohou být městské, příměstské nebo venkovské.


Co je to Rodinný dům? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rodinný dům. Co znamená odborný pojem Rodinný dům z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Rodinný dům můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Rodinný dům je v sekci stavebnictví

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, názvosloví, slovo, co je to Rodinný dům?, vysvětlení, formulace, wiki, co znamená, co to je, pojem, přesný výraz, definice pojmu, význam, přesný význam, slovník, synonymum, lexikon


Pojem Rodinný dům je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Rodinný dům píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Rodinný dům je menší samostatná budova o jednom nebo několika podlažích (nejvýše dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží a podkroví - dle ČSN 73 4301) určená k bydlení, v níž je více než polovina podlahové plochy místností a prostorů určena k bydlení. Obvykle ji obývá jedna rodina nebo skupina osob, která tvoří společně jednu domácnost. Rodinný dům obvykle obsahuje jeden nebo několik málo bytů (maximálně 3 byty - dle ČSN 73 4301) a má jediného vlastníka.
Rodinné domy jsou velmi často, ale ne vždy, ve vlastnictví uživatele. Méně často se vyskytuje případ, že majitel rodinného domu pronajme dům někomu jinému.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Rodinný dům ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Rodinný dům ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rodinný dům ve Wikimedia Commons

Hledat termín Rodinný dům ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Rodinný dům na Youtube

Zkusit najít výraz Rodinný dům ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rodinný dům například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě nyní již víte co je to Rodinný dům? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Rodinný dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rodinný dům, odpověď na dotaz co je to Rodinný dům?. Víte např. kdo to je Svářeč? Znáte a víte kdo je Martin Hanzal? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci stavebnictví Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.