Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rodinný dům. Co znamená odborný pojem Rodinný dům z kategorie Stavebnictví?

Co je Rodinný dům? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Rodinný dům

Rodinný dům je označení pro menší samostatné budovy, které mají jedno či více podlaží a je určená k bydlení. Smí mít maximálně jedno podzemní podlaží, podkroví a dvě nadzemní podlaží. V rodinném domě bydlí většinou jedna domácnost, kterou tvoří rodina, popřípadě další osoby.
Dům patří pouze jedinému vlastníkovi a nachází se v něm jeden až tři byty. Rodinné domy mohou být městské, příměstské nebo venkovské.


Co je to Rodinný dům? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rodinný dům. Co znamená odborný pojem Rodinný dům z kategorie Stavebnictví?

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Rodinný dům? Pak se o ní podělte s jinými lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Rodinný dům je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: terminologie, terminus technicus, wiki, synonymum, odborné názvosloví, popis, význam, přesný výraz, stavebnictví, slovník, význam slova, vysvětlení, co je to Rodinný dům?, termín, Rodinný dům, co znamená, informace, formulace


Pojem Rodinný dům je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Rodinný dům? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Rodinný dům je menší samostatná budova o jednom nebo několika podlažích (nejvýše dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží a podkroví - dle ČSN 73 4301) určená k bydlení, v níž je více než polovina podlahové plochy místností a prostorů určena k bydlení. Obvykle ji obývá jedna rodina nebo skupina osob, která tvoří společně jednu domácnost. Rodinný dům obvykle obsahuje jeden nebo několik málo bytů (maximálně 3 byty - dle ČSN 73 4301) a má jediného vlastníka.
Rodinné domy jsou velmi často, ale ne vždy, ve vlastnictví uživatele. Méně často se vyskytuje případ, že majitel rodinného domu pronajme dům někomu jinému.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Rodinný dům ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Rodinný dům na Google.cz

Zkusit najít slovo Rodinný dům ve Wikislovníku

Hledat frázi Rodinný dům ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Rodinný dům ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rodinný dům ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Rodinný dům například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste zjistili jaká je definice slova Rodinný dům? resp. co znamená Rodinný dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rodinný dům, odpověď na dotaz co je to Rodinný dům?. Víte např. kdo to je Kardinál? Znáte a víte kdo je Lord Voldemort? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Rodinný dům i v jiné sekci než je kategorie stavebnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.