Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rodinný dům. Co znamená odborný pojem Rodinný dům z kategorie Stavebnictví?

Co je to Rodinný dům? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Rodinný dům

Rodinný dům je označení pro menší samostatné budovy, které mají jedno či více podlaží a je určená k bydlení. Smí mít maximálně jedno podzemní podlaží, podkroví a dvě nadzemní podlaží. V rodinném domě bydlí většinou jedna domácnost, kterou tvoří rodina, popřípadě další osoby.
Dům patří pouze jedinému vlastníkovi a nachází se v něm jeden až tři byty. Rodinné domy mohou být městské, příměstské nebo venkovské.


Co je to Rodinný dům? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rodinný dům. Co znamená odborný pojem Rodinný dům z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Rodinný dům můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Rodinný dům je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, pojem, formulace, co to je, význam pojmu, vysvětlení, co je to Rodinný dům?, přesný význam, odborný výraz, co znamená, význam, význam slova, Stavebnictví, slovo, heslo, Stavebnictví, popis, slovník


Pojem Rodinný dům je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Rodinný dům

Zkusit najít heslo Rodinný dům ve Wikislovníku

Hledat termín Rodinný dům ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Rodinný dům ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Rodinný dům ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Rodinný dům na Youtube

Najít pojem Rodinný dům ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rodinný dům například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Rodinný dům? resp. co se přesně ukrývá za slovem Rodinný dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rodinný dům, odpověď na dotaz co je to Rodinný dům?. Víte např. kdo to je Astronom? Znáte a víte kdo je Tenorista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Rodinný dům i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.