Co je to?
Definice výrazu Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Co to je Flash player? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Flash player?

Flash player je název software, který je určen především na prohlížení filmů nebo animací, které se uskutečňují prostřednictvím počítačových programů. Flash player patří k nepostradatelným součástem počítače.
Jedná se o doplněk, který umožňuje hraní internetových počítačových her, prohlížení obsahu s flashovým obsahem a také prohlížení akcelerovaných videí na webových stránkách. Je také nezbytný pro plné využití všech funkcí tabletu nebo chytrého mobilního telefonu s androidem.


Co je to Flash player? Význam slova, termín, Definice výrazu Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Flash player můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Flash player je v sekci Software

Klíčová slova: popis, přesný význam, odborný výraz, definice, formulace, co je to Flash player?, lexikon, heslo, synonymum, odborné názvosloví, co znamená, Flash player, definice pojmu, slovník, co to je, informace, terminologie, význam


Pojem Flash player je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Flash player? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Adobe Flash Player je software určený pro prohlížení animací a filmů pomocí počítačových programů jako je například webový prohlížeč. Flash player je široce distribuovaný proprietární multimediální a aplikační přehrávač původně vytvořený společností Macromedia, po jeho získaní v současnosti vyvíjený a distribuovaný společností Adobe. Používá soubory typu SWF, které mohou být vytvořeny nástrojem Adobe Flash authoring tool, Adobe Flex, dalšími nástroji společnosti Macromedia, ale i nástroji třetích stran. Flash Player podporuje skriptovací jazyk nazývaný ActionScript (AS), který je založen na ECMAScript.

Další zdroje informací

Najít slovo Flash player na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flash player ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Flash player na Youtube

Hledat výraz Flash player ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Flash player ve Wikizdrojích

Najít heslo Flash player ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Flash player například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Flash player? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Flash player? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flash player, odpověď na dotaz co je to Flash player?. Víte např. kdo to je Hampejznice? Znáte a víte kdo je Kriminalista? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.