Co je to?
Definice výrazu Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Co je Flash player? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Flash player?

Flash player je název software, který je určen především na prohlížení filmů nebo animací, které se uskutečňují prostřednictvím počítačových programů. Flash player patří k nepostradatelným součástem počítače.
Jedná se o doplněk, který umožňuje hraní internetových počítačových her, prohlížení obsahu s flashovým obsahem a také prohlížení akcelerovaných videí na webových stránkách. Je také nezbytný pro plné využití všech funkcí tabletu nebo chytrého mobilního telefonu s androidem.


Co je to Flash player? Význam slova, termín, Definice výrazu Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Flash player můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Flash player je v sekci software

Klíčová slova: význam pojmu, definice, termín, význam slova, co znamená, formulace, význam, terminologie, software, pojem, odborný výraz, slovník, definice pojmu, popis, terminus technicus, názvosloví, přesný význam, wiki


Pojem Flash player je v kategorii software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Flash player dozvíte následující

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Adobe Flash Player je software určený pro prohlížení animací a filmů pomocí počítačových programů jako je například webový prohlížeč. Flash player je široce distribuovaný proprietární multimediální a aplikační přehrávač původně vytvořený společností Macromedia, po jeho získaní v současnosti vyvíjený a distribuovaný společností Adobe. Používá soubory typu SWF, které mohou být vytvořeny nástrojem Adobe Flash authoring tool, Adobe Flex, dalšími nástroji společnosti Macromedia, ale i nástroji třetích stran. Flash Player podporuje skriptovací jazyk nazývaný ActionScript (AS), který je založen na ECMAScript.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem Flash player ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Flash player ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít Flash player ve Wikislovníku

Hledat slovo Flash player ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flash player ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Flash player na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Flash player například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Flash player? resp. jaký je význam pojmu Flash player? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flash player, odpověď na dotaz co je to Flash player?. Víte např. kdo to je Václav Moravec? Znáte a víte kdo je Jozef Tiso? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.