Co je to?
Definice výrazu Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Co to je Flash player? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Flash player

Flash player je název software, který je určen především na prohlížení filmů nebo animací, které se uskutečňují prostřednictvím počítačových programů. Flash player patří k nepostradatelným součástem počítače.
Jedná se o doplněk, který umožňuje hraní internetových počítačových her, prohlížení obsahu s flashovým obsahem a také prohlížení akcelerovaných videí na webových stránkách. Je také nezbytný pro plné využití všech funkcí tabletu nebo chytrého mobilního telefonu s androidem.


Co je to Flash player? Význam slova, termín, Definice výrazu Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Flash player? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Flash player se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: Software, Flash player, význam pojmu, odborné názvosloví, informace, terminologie, přesný význam, co znamená, co je to Flash player?, co to je, termín, vysvětlení, formulace, slovník, význam, přesný výraz, heslo, definice pojmu


Pojem Flash player je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Flash player? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Adobe Flash Player je software určený pro prohlížení animací a filmů pomocí počítačových programů jako je například webový prohlížeč. Flash player je široce distribuovaný proprietární multimediální a aplikační přehrávač původně vytvořený společností Macromedia, po jeho získaní v současnosti vyvíjený a distribuovaný společností Adobe. Používá soubory typu SWF, které mohou být vytvořeny nástrojem Adobe Flash authoring tool, Adobe Flex, dalšími nástroji společnosti Macromedia, ale i nástroji třetích stran. Flash Player podporuje skriptovací jazyk nazývaný ActionScript (AS), který je založen na ECMAScript.

Jiné zdroje informací o pojmu Flash player

Zkusit najít termín Flash player ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flash player ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Flash player ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Flash player na Google.cz

Vyhledat termín Flash player ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Flash player ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Flash player například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Flash player? resp. co přesně označuje termín Flash player? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flash player, odpověď na dotaz co je to Flash player?. Víte např. kdo to je Pluto? Znáte a víte kdo je Imunolog? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.