Co je to?
Výraz, termín, definice slova Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Co je to Flash player? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Flash player?

Flash player je název software, který je určen především na prohlížení filmů nebo animací, které se uskutečňují prostřednictvím počítačových programů. Flash player patří k nepostradatelným součástem počítače.
Jedná se o doplněk, který umožňuje hraní internetových počítačových her, prohlížení obsahu s flashovým obsahem a také prohlížení akcelerovaných videí na webových stránkách. Je také nezbytný pro plné využití všech funkcí tabletu nebo chytrého mobilního telefonu s androidem.


Co je to Flash player? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Flash player s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Flash player se nachází v sekci software

Klíčová slova: co je to Flash player?, definice pojmu, přesný význam, pojem, Flash player, popis, informace, termín, software, definice, terminus technicus, význam, co znamená, heslo, terminologie, odborný výraz, formulace, slovo


Pojem Flash player je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Flash player? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Adobe Flash Player je software určený pro prohlížení animací a filmů pomocí počítačových programů jako je například webový prohlížeč. Flash player je široce distribuovaný proprietární multimediální a aplikační přehrávač původně vytvořený společností Macromedia, po jeho získaní v současnosti vyvíjený a distribuovaný společností Adobe. Používá soubory typu SWF, které mohou být vytvořeny nástrojem Adobe Flash authoring tool, Adobe Flex, dalšími nástroji společnosti Macromedia, ale i nástroji třetích stran. Flash Player podporuje skriptovací jazyk nazývaný ActionScript (AS), který je založen na ECMAScript.

Hledejte pojem Flash player v následujících vyhledávačích

Najít výraz Flash player ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Flash player ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Flash player ve Wikizdrojích

Hledat heslo Flash player ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Flash player ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Flash player ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Flash player například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Flash player? resp. jaká je definice termínu Flash player? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flash player, odpověď na dotaz co je to Flash player?. Víte např. kdo to je Dana Batulková? Znáte a víte kdo je Historik? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než software). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.