Co je to?
Výraz, termín, definice slova Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Co je to Flash player? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Flash player?

Flash player je název software, který je určen především na prohlížení filmů nebo animací, které se uskutečňují prostřednictvím počítačových programů. Flash player patří k nepostradatelným součástem počítače.
Jedná se o doplněk, který umožňuje hraní internetových počítačových her, prohlížení obsahu s flashovým obsahem a také prohlížení akcelerovaných videí na webových stránkách. Je také nezbytný pro plné využití všech funkcí tabletu nebo chytrého mobilního telefonu s androidem.


Co je to Flash player? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Flash player se nachází v kategorii software

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, definice pojmu, vysvětlení, terminologie, odborný výraz, význam, co znamená, pojem, software, software, Flash player, synonymum, co to je, terminus technicus, význam slova, lexikon, slovo


Pojem Flash player je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Flash player?

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Adobe Flash Player je software určený pro prohlížení animací a filmů pomocí počítačových programů jako je například webový prohlížeč. Flash player je široce distribuovaný proprietární multimediální a aplikační přehrávač původně vytvořený společností Macromedia, po jeho získaní v současnosti vyvíjený a distribuovaný společností Adobe. Používá soubory typu SWF, které mohou být vytvořeny nástrojem Adobe Flash authoring tool, Adobe Flex, dalšími nástroji společnosti Macromedia, ale i nástroji třetích stran. Flash Player podporuje skriptovací jazyk nazývaný ActionScript (AS), který je založen na ECMAScript.

Více informací o pojmu Flash player lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Flash player na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Flash player ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flash player ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Flash player ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Flash player ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Flash player ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Flash player například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Flash player? resp. co označuje slovo Flash player? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flash player, odpověď na dotaz co je to Flash player?. Víte např. kdo to je Kurýr? Znáte a víte kdo je Anatom? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Flash player hledat i v jiných kategoriích (než software) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.