Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Taklon. Co znamená pojem Taklon z kategorie Materiály?

Co to je Taklon? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Taklon?

Taklon je pojmenování syntetického vlákna. Jeho typickou vlastností je křehkost, měkkost a hladkost. Vyrábí se z polyesteru a snaží se napodobovat přírodní zvířecí chlupy. Neobsahuje alergeny ani proteiny, je tedy hypoalergenní. Proto je taklon vhodný pro výrobu štětců užívaných v kosmetice a malířství.
Vlákna mohou mít různý průměr, podle toho je pak štětec tužší nebo měkčí. Vlákna taklonu je možno i barvit.


Co je to Taklon? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Taklon. Co znamená pojem Taklon z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Taklon je v sekci Materiály

Klíčová slova: Taklon, co znamená, definice, synonymum, Materiály, terminologie, názvosloví, heslo, definice pojmu, popis, slovo, lexikon, co je to Taklon?, význam pojmu, přesný výraz, slovník, termín, přesný význam


Pojem Taklon je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Taklon

Vyhledat slovo Taklon ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Taklon ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Taklon na Youtube

Zkusit najít heslo Taklon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Taklon ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Taklon ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Taklon například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Taklon? resp. jaký je přesný význam slova Taklon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Taklon, odpověď na dotaz co je to Taklon?. Víte např. kdo to je Kateřina Kristelová? Znáte a víte kdo je PR specialista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?