Co je to?
Výraz, termín, definice slova THX. Co znamená odborný pojem THX z kategorie Zkratky?

Co je to THX? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu THX

THX je akronym z anglického slova Thanks, čili díky nebo děkuji. Využívají ho uživatelé sociálních sítí, hráči počítačových her a podobně. Cílem je urychlení komunikace. Zkratka THX se rozšířila natolik, že je užívána i v mailech, protože jí všichni bez problémů rozumějí.
Zkratku THX použil ve svém filmu i režisér George Lucas. Jeho stejnojmenný film se zabývá neradostnou buducností lidstva.


Co je to THX? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova THX. Co znamená odborný pojem THX z kategorie Zkratky?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem THX je v sekci zkratky

Klíčová slova: význam, slovník, názvosloví, co je to THX?, zkratky, termín, THX, popis, synonymum, formulace, význam slova, pojem, vysvětlení, odborné názvosloví, přesný výraz, definice pojmu, heslo, přesný význam


Pojem THX je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem THX na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo THX ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín THX na Google.cz

Hledat termín THX ve Wikipedii

Hledat pojem THX ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem THX ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo THX například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova THX? resp. co to je THX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu THX, odpověď na dotaz co je to THX?. Víte např. kdo to je Jaroslav Seifert? Znáte a víte kdo je Eskamotér? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.