Co je to?
Výraz, termín, definice slova THX. Co znamená odborný pojem THX z kategorie Zkratky?

Co je to THX? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu THX

THX je akronym z anglického slova Thanks, čili díky nebo děkuji. Využívají ho uživatelé sociálních sítí, hráči počítačových her a podobně. Cílem je urychlení komunikace. Zkratka THX se rozšířila natolik, že je užívána i v mailech, protože jí všichni bez problémů rozumějí.
Zkratku THX použil ve svém filmu i režisér George Lucas. Jeho stejnojmenný film se zabývá neradostnou buducností lidstva.


Co je to THX? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova THX. Co znamená odborný pojem THX z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz THX patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: terminologie, co to je, význam slova, formulace, terminus technicus, slovník, synonymum, význam, přesný význam, názvosloví, heslo, termín, odborné názvosloví, wiki, odborný výraz, co je to THX?, slovo, definice pojmu


Pojem THX je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu THX

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem THX ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín THX ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem THX na Youtube

Hledat heslo THX na Google.cz

Vyhledat slovo THX ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo THX ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo THX například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu THX? resp. co znamená THX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu THX, odpověď na dotaz co je to THX?. Víte např. kdo to je Šochet? Znáte a víte kdo je Rudý John? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.