Co je to?
Definice odborného termínu, slova THX. Co znamená pojem THX z kategorie Zkratky?

Co je THX?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu THX

THX je akronym z anglického slova Thanks, čili díky nebo děkuji. Využívají ho uživatelé sociálních sítí, hráči počítačových her a podobně. Cílem je urychlení komunikace. Zkratka THX se rozšířila natolik, že je užívána i v mailech, protože jí všichni bez problémů rozumějí.
Zkratku THX použil ve svém filmu i režisér George Lucas. Jeho stejnojmenný film se zabývá neradostnou buducností lidstva.


Co je to THX? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova THX. Co znamená pojem THX z kategorie Zkratky?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu THX? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem THX patří do sekce zkratky

Klíčová slova: synonymum, definice, zkratky, terminus technicus, slovo, popis, přesný výraz, co znamená, co je to THX?, termín, lexikon, slovník, co to je, informace, formulace, vysvětlení, odborné názvosloví, odborný výraz


Pojem THX je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu THX lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem THX ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín THX ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo THX ve Wikipedii

Hledat frázi THX ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo THX ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi THX ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo THX například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co je to THX? resp. jaká je definice slova THX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu THX, odpověď na dotaz co je to THX?. Víte např. kdo to je Luterán? Znáte a víte kdo je Martin Kraus? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo THX i v jiné sekci než v zkratky. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Akronymy, zkratková slova, zkratky, tHX, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.