Co je to?
Definice výrazu, termínu THX. Co znamená odborný pojem THX z kategorie Zkratky?

Co je to THX? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu THX

THX je akronym z anglického slova Thanks, čili díky nebo děkuji. Využívají ho uživatelé sociálních sítí, hráči počítačových her a podobně. Cílem je urychlení komunikace. Zkratka THX se rozšířila natolik, že je užívána i v mailech, protože jí všichni bez problémů rozumějí.
Zkratku THX použil ve svém filmu i režisér George Lucas. Jeho stejnojmenný film se zabývá neradostnou buducností lidstva.


Co je to THX? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu THX. Co znamená odborný pojem THX z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova THX můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem THX je v sekci Zkratky

Klíčová slova: THX, co je to THX?, co to je, Zkratky, popis, přesný význam, slovo, terminus technicus, přesný výraz, vysvětlení, termín, definice, definice pojmu, odborné názvosloví, Zkratky, informace, co znamená, wiki


Pojem THX je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu THX

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem THX ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo THX ve Wikipedii

Vyhledat termín THX ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo THX na Google.cz

Zkusit najít slovo THX ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo THX ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo THX například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to THX? resp. co se skrývá pod slovem THX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu THX, odpověď na dotaz co je to THX?. Víte např. kdo to je Jan Horník? Znáte a víte kdo je Kritik? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.