Co je to?
Definice výrazu, termínu THX. Co znamená odborný pojem THX z kategorie Zkratky?

Co je THX? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu THX?

THX je akronym z anglického slova Thanks, čili díky nebo děkuji. Využívají ho uživatelé sociálních sítí, hráči počítačových her a podobně. Cílem je urychlení komunikace. Zkratka THX se rozšířila natolik, že je užívána i v mailech, protože jí všichni bez problémů rozumějí.
Zkratku THX použil ve svém filmu i režisér George Lucas. Jeho stejnojmenný film se zabývá neradostnou buducností lidstva.


Co je to THX? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu THX. Co znamená odborný pojem THX z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín THX je v kategorii zkratky

Klíčová slova: slovo, informace, pojem, odborný výraz, přesný výraz, odborné názvosloví, význam pojmu, formulace, definice pojmu, vysvětlení, popis, slovník, synonymum, význam slova, zkratky, terminologie, THX, definice


Pojem THX je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu THX lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi THX ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem THX ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi THX ve Wikipedii

Hledat videa s názvem THX na Youtube

Zkusit najít výraz THX ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo THX ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo THX například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená THX? resp. co je to THX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu THX, odpověď na dotaz co je to THX?. Víte např. kdo to je Miloš Skalka? Znáte a víte kdo je Pierre Richard? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu THX v jiné sekci než zkratky. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.