Co je to?
Definice výrazu Lambda sonda. Co znamená odborný pojem Lambda sonda z kategorie Technika?

Co to je Lambda sonda? Význam slova

Co znamená termín Lambda sonda? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Lambda sonda je označení pro součástku umístěnou do výfukového potrubí aut vybavených zážehovým motorem a katalyzátorem plynů z výfuku. Jedná se o kyslíkový senzor, jehož úkolem je porovnávat parametry okolního vzduchu a výfukových plynů.
Lambda sonda zaznamená údaje a předá je řídící jednotce. Ta pak upravuje poměr paliva a vzduchu ve směsi tak, aby se dalo snížit množství škodlivin ve výfukových plynech. V moderních typech automobilů se používá širokopásmová lambda sonda.


Co je to Lambda sonda? Význam slova, termín, Definice výrazu Lambda sonda. Co znamená odborný pojem Lambda sonda z kategorie Technika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lambda sonda sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Lambda sonda patří do sekce Technika

Klíčová slova: názvosloví, wiki, definice, popis, co to je, co je to Lambda sonda?, Lambda sonda, terminus technicus, přesný význam, terminologie, slovo, synonymum, definice pojmu, význam, odborný výraz, Technika, lexikon, pojem


Pojem Lambda sonda je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Lambda sonda

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lambda sonda ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Lambda sonda ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lambda sonda ve Wikimedia Commons

Najít termín Lambda sonda ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Lambda sonda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Lambda sonda ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lambda sonda například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Lambda sonda? resp. co to je Lambda sonda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lambda sonda, odpověď na dotaz co je to Lambda sonda?. Víte např. kdo to je Transhumanista? Znáte a víte kdo je Hysterka? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.