Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prank. Co znamená pojem Prank z kategorie Kultura?

Co je to Prank? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Prank

Prank lze z angličtiny přeložit jako žert, vylomeninu, rošťárnu. Jedná se o určitý a oblíbený způsob, jak někoho nachytat a takzvaně si z něj vystřelit. Tyto chytáky, zesměšnění nebo vtípky jsou pečlivě připravené a natáčejí se a zveřejňují.
Jejich cílem není postiženému ublížit, ale autoři pranku se snaží spíše své okolí pobavit. Nejde jim tedy ani o obohacení ani o zlý úmysl. Ne vždy se toto podaří a mnohé pranky mohou být až kruté nebo na hranici zákona.


Co je to Prank? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Prank. Co znamená pojem Prank z kategorie Kultura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Prank doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Prank se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: lexikon, synonymum, formulace, přesný význam, slovo, wiki, co to je, slovník, terminus technicus, termín, definice, odborné názvosloví, názvosloví, informace, Kultura, pojem, co je to Prank?, heslo


Pojem Prank je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prank ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Prank ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Prank ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Prank ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Prank na Youtube

Najít pojem Prank ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Prank například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Prank? resp. jaká je definice slova Prank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prank, odpověď na dotaz co je to Prank?. Víte např. kdo to je Tomáš Klus? Znáte a víte kdo je Vodohospodář? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Prank v jiné sekci než Kultura. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.