Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prank. Co znamená pojem Prank z kategorie Kultura?

Co je to Prank? Význam slova

Co znamená termín Prank? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Prank lze z angličtiny přeložit jako žert, vylomeninu, rošťárnu. Jedná se o určitý a oblíbený způsob, jak někoho nachytat a takzvaně si z něj vystřelit. Tyto chytáky, zesměšnění nebo vtípky jsou pečlivě připravené a natáčejí se a zveřejňují.
Jejich cílem není postiženému ublížit, ale autoři pranku se snaží spíše své okolí pobavit. Nejde jim tedy ani o obohacení ani o zlý úmysl. Ne vždy se toto podaří a mnohé pranky mohou být až kruté nebo na hranici zákona.

Co je to Prank? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Prank. Co znamená pojem Prank z kategorie Kultura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Prank sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Prank patří do sekce Kultura

Klíčová slova: slovník, terminologie, terminus technicus, pojem, popis, Kultura, definice pojmu, přesný význam, formulace, definice, význam pojmu, termín, informace, heslo, co je to Prank?, Kultura, Prank, co to je


Pojem Prank je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Prank? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Prank je označení pro zlomyslný trik (žert), který obvykle způsobuje, že oběť zažívá rozpaky, zmatenost, zmatek nebo nepohodlí. Vytvářením pranků se zabývají také někteří youtubeři, tzv. pranksteři – v tomto kontextu je cílem „nachytat“ skrytou kamerou jiné osoby a pobavit tak příjemce vytvořeného videa. V roce 2019 YouTube ohlásil omezení nahrávání nebezpečných pranků.

Další informační zdroje o slovu Prank

Zkusit najít pojem Prank ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Prank ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prank ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Prank ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Prank na Youtube

Vyhledat heslo Prank na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Prank například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Prank? resp. co přesně znamená slovo Prank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prank, odpověď na dotaz co je to Prank?. Víte např. kdo to je Pedofil? Znáte a víte kdo je Celní deklarant? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Kultura. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.