Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prank. Co znamená pojem Prank z kategorie Kultura?

Co je to Prank? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Prank

Prank lze z angličtiny přeložit jako žert, vylomeninu, rošťárnu. Jedná se o určitý a oblíbený způsob, jak někoho nachytat a takzvaně si z něj vystřelit. Tyto chytáky, zesměšnění nebo vtípky jsou pečlivě připravené a natáčejí se a zveřejňují.
Jejich cílem není postiženému ublížit, ale autoři pranku se snaží spíše své okolí pobavit. Nejde jim tedy ani o obohacení ani o zlý úmysl. Ne vždy se toto podaří a mnohé pranky mohou být až kruté nebo na hranici zákona.

Co je to Prank? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Prank. Co znamená pojem Prank z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Prank s jinými lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Prank je v kategorii kultura

Klíčová slova: definice, terminologie, slovník, kultura, co znamená, odborné názvosloví, pojem, informace, co je to Prank?, názvosloví, slovo, definice pojmu, formulace, význam pojmu, odborný výraz, popis, termín, wiki


Pojem Prank je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Prank? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Prank je označení pro zlomyslný trik (žert), který obvykle způsobuje, že oběť zažívá rozpaky, zmatenost, zmatek nebo nepohodlí. Vytvářením pranků se zabývají také někteří youtubeři, tzv. pranksteři – v tomto kontextu je cílem „nachytat“ skrytou kamerou jiné osoby a pobavit tak příjemce vytvořeného videa. V roce 2019 YouTube ohlásil omezení nahrávání nebezpečných pranků.

Hledejte pojem Prank v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prank ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prank ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Prank ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Prank ve Wikislovníku

Hledat frázi Prank ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Prank na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Prank například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Prank? resp. co znamená Prank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prank, odpověď na dotaz co je to Prank?. Víte např. kdo to je Radko Pytlík? Znáte a víte kdo je Andělíčkářka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Prank v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je kultura. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.