Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prank. Co znamená pojem Prank z kategorie Kultura?

Co je to Prank? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Prank

Prank lze z angličtiny přeložit jako žert, vylomeninu, rošťárnu. Jedná se o určitý a oblíbený způsob, jak někoho nachytat a takzvaně si z něj vystřelit. Tyto chytáky, zesměšnění nebo vtípky jsou pečlivě připravené a natáčejí se a zveřejňují.
Jejich cílem není postiženému ublížit, ale autoři pranku se snaží spíše své okolí pobavit. Nejde jim tedy ani o obohacení ani o zlý úmysl. Ne vždy se toto podaří a mnohé pranky mohou být až kruté nebo na hranici zákona.


Co je to Prank? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Prank. Co znamená pojem Prank z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Prank můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Prank je v kategorii Kultura

Klíčová slova: lexikon, wiki, Kultura, Kultura, definice pojmu, formulace, co znamená, slovo, terminus technicus, slovník, popis, odborné názvosloví, termín, odborný výraz, vysvětlení, význam pojmu, terminologie, názvosloví


Pojem Prank je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat slovo Prank ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prank ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Prank na Youtube

Zkusit najít slovo Prank ve Wikislovníku

Najít heslo Prank na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prank ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Prank například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Prank? resp. co se skrývá pod slovem Prank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prank, odpověď na dotaz co je to Prank?. Víte např. kdo to je Reese Witherspoon? Znáte a víte kdo je Vodohospodář? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Kultura). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.