Co je to?
Odborný výraz, definice slova Distingovaný. Co znamená pojem Distingovaný z kategorie Různé?

Co je Distingovaný? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Distingovaný?

Distingovaný je slovo s více významy, k nejčastěji užívaným patří význam uhlazený, ušlechtilý nebo jemný. Používá se například pro hodnocení vzhledu i chování osob, je znám také milovníkům luxusních vozů a je ho možno využít i při hodnocení dalších předmětů.
Nejčastější spojení s tímto slovem jsou distingovaný pán, distingovaná dáma, distingované chování a další.

Co je to Distingovaný? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Distingovaný. Co znamená pojem Distingovaný z kategorie Různé?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Distingovaný s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Distingovaný se nachází v sekci různé

Klíčová slova: definice pojmu, co to je, pojem, definice, význam pojmu, odborné názvosloví, synonymum, přesný význam, význam slova, terminologie, Distingovaný, odborný výraz, přesný výraz, popis, termín, wiki, slovník, informace


Pojem Distingovaný je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Distingovaný v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Distingovaný ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Distingovaný ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Distingovaný ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Distingovaný ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Distingovaný ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Distingovaný na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Distingovaný například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Distingovaný? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Distingovaný? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Distingovaný, odpověď na dotaz co je to Distingovaný?. Víte např. kdo to je Dwayne Johnson? Znáte a víte kdo je Dmitrij Šostakovič? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než různé). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?