Co je to?
Definice výrazu, termínu Součin. Co znamená odborný pojem Součin z kategorie Matematika?

Co je to Součin? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Součin

Součin v matematice znamená vynásobení dvou čísel, tedy A krát B. Slovem součin označujeme výsledek takového početního úkonu.


Co je to Součin? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Součin. Co znamená odborný pojem Součin z kategorie Matematika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Součin doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Součin se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, formulace, vysvětlení, lexikon, význam pojmu, co znamená, slovník, přesný význam, terminologie, význam slova, heslo, definice pojmu, co to je, synonymum, Matematika, odborný výraz, slovo


Pojem Součin je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Součin v následujících zdrojích

Najít slovo Součin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Součin ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Součin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Součin ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Součin ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Součin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Součin například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Součin? resp. jaká je definice slova Součin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Součin, odpověď na dotaz co je to Součin?. Víte např. kdo to je Jan Perner? Znáte a víte kdo je Parchant? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Součin hledat i v jiných kategoriích (než Matematika) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.