Co je to?
Výraz, termín, definice slova Součin. Co znamená odborný pojem Součin z kategorie Matematika?

Co je to Součin? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Součin?

Součin v matematice znamená vynásobení dvou čísel, tedy A krát B. Slovem součin označujeme výsledek takového početního úkonu.


Co je to Součin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Součin. Co znamená odborný pojem Součin z kategorie Matematika?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Součin se nachází v kategorii matematika

Klíčová slova: formulace, matematika, pojem, wiki, synonymum, matematika, Součin, definice, lexikon, informace, co znamená, heslo, terminologie, co je to Součin?, význam slova, názvosloví, vysvětlení, přesný výraz


Pojem Součin je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín Součin ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Součin na Youtube

Zkusit najít termín Součin ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Součin na Google.cz

Hledat heslo Součin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Součin ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Součin například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Součin? resp. jaká je definice termínu Součin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Součin, odpověď na dotaz co je to Součin?. Víte např. kdo to je Petr Vojnar? Znáte a víte kdo je Levoboček? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je matematika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.