Co je to?
Definice výrazu, termínu Součin. Co znamená odborný pojem Součin z kategorie Matematika?

Co je to Součin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Součin

Součin v matematice znamená vynásobení dvou čísel, tedy A krát B. Slovem součin označujeme výsledek takového početního úkonu.


Co je to Součin? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Součin. Co znamená odborný pojem Součin z kategorie Matematika?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Součin patří do sekce Matematika

Klíčová slova: slovník, přesný význam, názvosloví, přesný výraz, terminologie, Součin, co znamená, heslo, lexikon, termín, odborný výraz, význam slova, slovo, vysvětlení, formulace, terminus technicus, definice, pojem


Pojem Součin je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Součin na Google.cz

Najít pojem Součin ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Součin ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Součin ve Wikislovníku

Hledat pojem Součin ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Součin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Součin například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Součin? resp. co se přesně ukrývá za slovem Součin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Součin, odpověď na dotaz co je to Součin?. Víte např. kdo to je Šejdíř? Znáte a víte kdo je Parchant? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Matematika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.