Co je to?
Definice výrazu, termínu Součin. Co znamená odborný pojem Součin z kategorie Matematika?

Co je to Součin? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Součin

Součin v matematice znamená vynásobení dvou čísel, tedy A krát B. Slovem součin označujeme výsledek takového početního úkonu.


Co je to Součin? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Součin. Co znamená odborný pojem Součin z kategorie Matematika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Součin s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Součin se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: lexikon, co to je, slovo, terminus technicus, wiki, význam pojmu, synonymum, popis, Matematika, termín, význam slova, heslo, formulace, pojem, co je to Součin?, význam, definice, odborný výraz


Pojem Součin je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Součin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Součin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Součin ve Wikislovníku

Najít pojem Součin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Součin ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Součin ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Součin například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Součin? resp. co znamená slovo Součin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Součin, odpověď na dotaz co je to Součin?. Víte např. kdo to je Valkýra? Znáte a víte kdo je Levoboček? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Matematika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.