Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pangamin. Co znamená odborný pojem Pangamin z kategorie Lékařství?

Co je to Pangamin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Pangamin

Produkty řady Pangamin se vyrábí ze sušených pivovarských kvasnic. Díky tomu produkt obsahuje velkou koncentraci vitamínů B, minerály a stopové prvky, sacharidy a tuky. Právě pro toto složení je Pangamin důležitý na zvýšení imunty lidského těla, pro prevenci nespavosti, depresí, nervozity a pocitu únavy. Též výrazně zlepšuje trávení a pozitivně ovlivňuje metabolismus. Pangamin dokáže pomáhat i s hubnutím, ale klidně i v případě potřeby zvýšení hmotnosti.


Co je to Pangamin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pangamin. Co znamená odborný pojem Pangamin z kategorie Lékařství?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Pangamin můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Pangamin je v kategorii lékařství

Klíčová slova: názvosloví, význam pojmu, přesný význam, lékařství, definice, přesný výraz, wiki, pojem, co znamená, lékařství, odborný výraz, termín, formulace, význam slova, terminologie, synonymum, význam, informace


Pojem Pangamin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Pangamin

Hledat výraz Pangamin ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pangamin ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pangamin na Youtube

Vyhledat heslo Pangamin ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Pangamin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pangamin ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pangamin například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Pangamin? resp. co se přesně ukrývá za slovem Pangamin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pangamin, odpověď na dotaz co je to Pangamin?. Víte např. kdo to je Vlasta Chramostová? Znáte a víte kdo je George Soros? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je lékařství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem