Co je to?
Odborný výraz, definice slova Pangamin. Co znamená pojem Pangamin z kategorie Lékařství?

Co je to Pangamin? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Pangamin?

Produkty řady Pangamin se vyrábí ze sušených pivovarských kvasnic. Díky tomu produkt obsahuje velkou koncentraci vitamínů B, minerály a stopové prvky, sacharidy a tuky. Právě pro toto složení je Pangamin důležitý na zvýšení imunty lidského těla, pro prevenci nespavosti, depresí, nervozity a pocitu únavy. Též výrazně zlepšuje trávení a pozitivně ovlivňuje metabolismus. Pangamin dokáže pomáhat i s hubnutím, ale klidně i v případě potřeby zvýšení hmotnosti.


Co je to Pangamin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Pangamin. Co znamená pojem Pangamin z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Pangamin s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Pangamin patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: význam slova, definice, definice pojmu, co znamená, odborné názvosloví, co je to Pangamin?, Pangamin, co to je, terminologie, vysvětlení, synonymum, Lékařství, slovník, názvosloví, informace, slovo, termín, přesný výraz


Pojem Pangamin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pangamin v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Pangamin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Pangamin na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pangamin ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Pangamin na Google.cz

Zkusit najít termín Pangamin ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Pangamin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pangamin například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Pangamin? resp. co to je Pangamin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pangamin, odpověď na dotaz co je to Pangamin?. Víte např. kdo to je Dorian Gray? Znáte a víte kdo je Vlkodlak? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem