Co je to?
Výraz, termín, definice slova First minute. Co znamená odborný pojem First minute z kategorie Cestování?

Co je to First minute? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu First minute

First minute je pojem spojený s cestováním a zájezdy. Podstatou First minute je zakoupení zájezdu ještě před započetím sezóny nebo na jejím začátku. First minute pochází z angličtiny a znamená první chvíle. Zájezdy First minute nabízejí zvláštní výhody, především velké slevy a širokou nabídku. Není nutné zaplatit vysokou zálohu.
Zakoupit zájezd se však musí dlouho dopředu a stanovit si tak také termín dovolené, který již nebude možno změnit.


Co je to First minute? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova First minute. Co znamená odborný pojem First minute z kategorie Cestování?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem First minute s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín First minute je v kategorii cestování

Klíčová slova: přesný výraz, definice pojmu, odborné názvosloví, vysvětlení, přesný význam, slovo, definice, význam, cestování, význam slova, odborný výraz, formulace, pojem, co to je, co znamená, informace, názvosloví, terminologie


Pojem First minute je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co označuje termín First minute? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

First Minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená First Minute případně First Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. Last Minute zájezdů.
Slovní spojení First Minute pochází z angličtiny a znamená "první chvíle". Zajímavostí je, že podobně jako v případě Last Minute se v anglicky hovořících zemích v souvislosti se zájezdy používá spíše pojem First Moment (tedy "první moment").

First minute zájezd

First minute zájezd k moři. Ilustrační fotografie. Autor: Heidi kiss, zdroj: Pixabay
First minute zájezd k moři. Ilustrační fotografie. Autor: Heidi kiss, zdroj: Pixabay


Další informace o pojmu First minute hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat heslo First minute ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo First minute ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo First minute ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz First minute ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem First minute ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem First minute na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo First minute například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova First minute? resp. co přesně znamená slovo First minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu First minute, odpověď na dotaz co je to First minute?. Víte např. kdo to je Statkář? Znáte a víte kdo je Claude Debussy? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je cestování. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.