Co je to?
Definice výrazu First minute. Co znamená odborný pojem First minute z kategorie Cestování?

Co to je First minute? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu First minute?

First minute je pojem spojený s cestováním a zájezdy. Podstatou First minute je zakoupení zájezdu ještě před započetím sezóny nebo na jejím začátku. First minute pochází z angličtiny a znamená první chvíle. Zájezdy First minute nabízejí zvláštní výhody, především velké slevy a širokou nabídku. Není nutné zaplatit vysokou zálohu.
Zakoupit zájezd se však musí dlouho dopředu a stanovit si tak také termín dovolené, který již nebude možno změnit.


Co je to First minute? Význam slova, termín, Definice výrazu First minute. Co znamená odborný pojem First minute z kategorie Cestování?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem First minute je v kategorii cestování

Klíčová slova: heslo, přesný význam, popis, co to je, přesný výraz, význam, slovník, odborné názvosloví, význam pojmu, wiki, terminologie, terminus technicus, lexikon, synonymum, pojem, formulace, cestování, co je to First minute?


Pojem First minute je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem First minute? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

First Minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená First Minute případně First Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. Last Minute zájezdů.
Slovní spojení First Minute pochází z angličtiny a znamená "první chvíle". Zajímavostí je, že podobně jako v případě Last Minute se v anglicky hovořících zemích v souvislosti se zájezdy používá spíše pojem First Moment (tedy "první moment").

First minute zájezd

First minute zájezd k moři. Ilustrační fotografie. Autor: Heidi kiss, zdroj: Pixabay
First minute zájezd k moři. Ilustrační fotografie. Autor: Heidi kiss, zdroj: Pixabay


Jiné zdroje informací o pojmu First minute

Zkusit najít pojem First minute ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem First minute ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz First minute ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi First minute ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo First minute ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín First minute ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo First minute například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to First minute? resp. co znamená First minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu First minute, odpověď na dotaz co je to First minute?. Víte např. kdo to je Avatar? Znáte a víte kdo je Art Garfunkel? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než cestování). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.