Co je to?
Odborný výraz, definice slova First minute. Co znamená pojem First minute z kategorie Cestování?

Co je to First minute? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla First minute?

First minute je pojem spojený s cestováním a zájezdy. Podstatou First minute je zakoupení zájezdu ještě před započetím sezóny nebo na jejím začátku. First minute pochází z angličtiny a znamená první chvíle. Zájezdy First minute nabízejí zvláštní výhody, především velké slevy a širokou nabídku. Není nutné zaplatit vysokou zálohu.
Zakoupit zájezd se však musí dlouho dopředu a stanovit si tak také termín dovolené, který již nebude možno změnit.


Co je to First minute? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova First minute. Co znamená pojem First minute z kategorie Cestování?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu First minute s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín First minute se nachází v kategorii Cestování

Klíčová slova: termín, lexikon, definice, přesný význam, slovník, přesný výraz, popis, význam, vysvětlení, pojem, co je to First minute?, First minute, synonymum, Cestování, terminus technicus, význam slova, terminologie, odborný výraz


Pojem First minute je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu First minute?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

First Minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená First Minute případně First Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. Last Minute zájezdů.
Slovní spojení First Minute pochází z angličtiny a znamená "první chvíle". Zajímavostí je, že podobně jako v případě Last Minute se v anglicky hovořících zemích v souvislosti se zájezdy používá spíše pojem First Moment (tedy "první moment").

First minute zájezd

First minute zájezd k moři. Ilustrační fotografie. Autor: Heidi kiss, zdroj: Pixabay
First minute zájezd k moři. Ilustrační fotografie. Autor: Heidi kiss, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací o slovu First minute

Hledat pojem First minute ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín First minute ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo First minute ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín First minute na Google.cz

Zkusit najít heslo First minute ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz First minute ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo First minute například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova First minute? resp. co se skrývá pod slovem First minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu First minute, odpověď na dotaz co je to First minute?. Víte např. kdo to je Pšonek? Znáte a víte kdo je Svatý Václav? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu First minute i v jiných kategoriích (než Cestování). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.