Co je to?
Definice výrazu, termínu First minute. Co znamená odborný pojem First minute z kategorie Cestování?

Co je First minute?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu First minute?

First minute je pojem spojený s cestováním a zájezdy. Podstatou First minute je zakoupení zájezdu ještě před započetím sezóny nebo na jejím začátku. First minute pochází z angličtiny a znamená první chvíle. Zájezdy First minute nabízejí zvláštní výhody, především velké slevy a širokou nabídku. Není nutné zaplatit vysokou zálohu.
Zakoupit zájezd se však musí dlouho dopředu a stanovit si tak také termín dovolené, který již nebude možno změnit.


Co je to First minute? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu First minute. Co znamená odborný pojem First minute z kategorie Cestování?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem First minute se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo First minute je v kategorii cestování

Klíčová slova: definice pojmu, slovník, vysvětlení, heslo, přesný výraz, co znamená, synonymum, cestování, informace, odborný výraz, význam pojmu, přesný význam, cestování, wiki, First minute, co je to First minute?, terminologie, termín


Pojem First minute je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co označuje termín First minute? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

First Minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená First Minute případně First Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. Last Minute zájezdů.
Slovní spojení First Minute pochází z angličtiny a znamená "první chvíle". Zajímavostí je, že podobně jako v případě Last Minute se v anglicky hovořících zemích v souvislosti se zájezdy používá spíše pojem First Moment (tedy "první moment").

First minute zájezd

First minute zájezd k moři. Ilustrační fotografie. Autor: Heidi kiss, zdroj: Pixabay
First minute zájezd k moři. Ilustrační fotografie. Autor: Heidi kiss, zdroj: Pixabay


Pro více informací o heslu First minute zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo First minute ve Wikislovníku

Hledat termín First minute ve vyhledávači Qwant

Najít pojem First minute ve vyhledávači Yandex

Najít výraz First minute na Google.cz

Hledat videa s názvem First minute na Youtube

Zkusit najít frázi First minute ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo First minute například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je First minute? resp. jaký je význam slova First minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu First minute, odpověď na dotaz co je to First minute?. Víte např. kdo to je Soudce? Znáte a víte kdo je PSY? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín First minute i v jiné kategorii než v cestování. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie cestování, letadlo cestování, first minute, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.