Co je to?
Odborný výraz, definice slova First minute. Co znamená pojem First minute z kategorie Cestování?

Co je to First minute? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu First minute

First minute je pojem spojený s cestováním a zájezdy. Podstatou First minute je zakoupení zájezdu ještě před započetím sezóny nebo na jejím začátku. First minute pochází z angličtiny a znamená první chvíle. Zájezdy First minute nabízejí zvláštní výhody, především velké slevy a širokou nabídku. Není nutné zaplatit vysokou zálohu.
Zakoupit zájezd se však musí dlouho dopředu a stanovit si tak také termín dovolené, který již nebude možno změnit.


Co je to First minute? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova First minute. Co znamená pojem First minute z kategorie Cestování?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova First minute můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín First minute je v kategorii Cestování

Klíčová slova: Cestování, wiki, Cestování, formulace, First minute, přesný význam, terminologie, význam, přesný výraz, informace, co to je, terminus technicus, pojem, lexikon, popis, co je to First minute?, slovo, co znamená


Pojem First minute je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu First minute lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín First minute ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo First minute ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz First minute ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz First minute ve Wikislovníku

Najít výraz First minute ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo First minute ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo First minute například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená First minute? resp. jaká je definice slova First minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu First minute, odpověď na dotaz co je to First minute?. Víte např. kdo to je Fundraiser? Znáte a víte kdo je Pedant? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Cestování Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.