Co je to?
Odborný výraz, definice slova First minute. Co znamená pojem First minute z kategorie Cestování?

Co je to First minute? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova First minute

First minute je pojem spojený s cestováním a zájezdy. Podstatou First minute je zakoupení zájezdu ještě před započetím sezóny nebo na jejím začátku. First minute pochází z angličtiny a znamená první chvíle. Zájezdy First minute nabízejí zvláštní výhody, především velké slevy a širokou nabídku. Není nutné zaplatit vysokou zálohu.
Zakoupit zájezd se však musí dlouho dopředu a stanovit si tak také termín dovolené, který již nebude možno změnit.


Co je to First minute? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova First minute. Co znamená pojem First minute z kategorie Cestování?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (First minute) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo First minute patří do kategorie Cestování

Klíčová slova: definice pojmu, heslo, lexikon, formulace, názvosloví, wiki, popis, definice, slovník, co je to First minute?, co to je, význam slova, Cestování, slovo, význam, terminologie, informace, význam pojmu


Pojem First minute je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu First minute?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

First Minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená First Minute případně First Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. Last Minute zájezdů.
Slovní spojení First Minute pochází z angličtiny a znamená "první chvíle". Zajímavostí je, že podobně jako v případě Last Minute se v anglicky hovořících zemích v souvislosti se zájezdy používá spíše pojem First Moment (tedy "první moment").

First minute zájezd

First minute zájezd k moři. Ilustrační fotografie. Autor: Heidi kiss, zdroj: Pixabay
First minute zájezd k moři. Ilustrační fotografie. Autor: Heidi kiss, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací

Hledat slovo First minute ve vyhledávači Qwant

Najít termín First minute ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem First minute na Youtube

Vyhledat slovo First minute ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín First minute ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo First minute na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo First minute například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova First minute? resp. co znamená výraz First minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu First minute, odpověď na dotaz co je to First minute?. Víte např. kdo to je Abraham Lincoln? Znáte a víte kdo je Řezník? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Cestování). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.