Co je to?
Odborný výraz, definice slova First minute. Co znamená pojem First minute z kategorie Cestování?

Co je to First minute? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova First minute

First minute je pojem spojený s cestováním a zájezdy. Podstatou First minute je zakoupení zájezdu ještě před započetím sezóny nebo na jejím začátku. First minute pochází z angličtiny a znamená první chvíle. Zájezdy First minute nabízejí zvláštní výhody, především velké slevy a širokou nabídku. Není nutné zaplatit vysokou zálohu.
Zakoupit zájezd se však musí dlouho dopředu a stanovit si tak také termín dovolené, který již nebude možno změnit.


Co je to First minute? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova First minute. Co znamená pojem First minute z kategorie Cestování?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo First minute je v sekci Cestování

Klíčová slova: informace, význam pojmu, terminus technicus, pojem, synonymum, Cestování, význam slova, co je to First minute?, význam, definice pojmu, heslo, co znamená, terminologie, vysvětlení, co to je, First minute, slovník, formulace


Pojem First minute je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu First minute?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

First Minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená First Minute případně First Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. Last Minute zájezdů.
Slovní spojení First Minute pochází z angličtiny a znamená "první chvíle". Zajímavostí je, že podobně jako v případě Last Minute se v anglicky hovořících zemích v souvislosti se zájezdy používá spíše pojem First Moment (tedy "první moment").

First minute zájezd

First minute zájezd k moři. Ilustrační fotografie. Autor: Heidi kiss, zdroj: Pixabay
First minute zájezd k moři. Ilustrační fotografie. Autor: Heidi kiss, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací

Zkusit najít pojem First minute ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo First minute ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo First minute ve Wikislovníku

Vyhledat termín First minute ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo First minute ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz First minute na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo First minute například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je First minute? resp. co je to First minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu First minute, odpověď na dotaz co je to First minute?. Víte např. kdo to je Imám? Znáte a víte kdo je Pedant? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Cestování). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.