Co je to?
Definice výrazu Karuselový podvod. Co znamená odborný pojem Karuselový podvod z kategorie Právo?

Co to je Karuselový podvod? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Karuselový podvod?

Karuselový podvod je zaměřen na únik daně z přidané hodnoty. Může mít různé názvy, např. kruhový nebo kolotočový podvod, vždy se však jedná o řetězový obchod se zbožím, kdy žádný plátce daň nepřizná a obchodníky nelze vypátrat nebo jejich firmy zaniknou.
Při karuselovém podvodu se často zneužívají dodávky zboží v rámci přeshraničního obchodu v EU, kdy je zboží od PH osvobozeno. Vznikla zde také pozice chybějícího obchodníka, tzv. bílého koně, který nezaplatí DPH a zmizí. Podvody mají složitou řetězcovou strukturu a jejich rozkrytí není jednoduché.


Co je to Karuselový podvod? Význam slova, termín, Definice výrazu Karuselový podvod. Co znamená odborný pojem Karuselový podvod z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Karuselový podvod můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Karuselový podvod je v kategorii Právo

Klíčová slova: odborný výraz, definice pojmu, Karuselový podvod, význam slova, terminologie, informace, pojem, Právo, přesný výraz, názvosloví, lexikon, formulace, Právo, co je to Karuselový podvod?, co to je, přesný význam, vysvětlení, co znamená


Pojem Karuselový podvod je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Karuselový podvod ve Wikislovníku

Hledat výraz Karuselový podvod ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Karuselový podvod ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Karuselový podvod na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karuselový podvod ve Wikimedia Commons

Najít slovo Karuselový podvod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Karuselový podvod například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Karuselový podvod? resp. jaký je význam pojmu Karuselový podvod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karuselový podvod, odpověď na dotaz co je to Karuselový podvod?. Víte např. kdo to je Debil? Znáte a víte kdo je Švenkr? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Právo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.