Co je to?
Definice výrazu Karuselový podvod. Co znamená odborný pojem Karuselový podvod z kategorie Právo?

Co to je Karuselový podvod? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Karuselový podvod?

Karuselový podvod je zaměřen na únik daně z přidané hodnoty. Může mít různé názvy, např. kruhový nebo kolotočový podvod, vždy se však jedná o řetězový obchod se zbožím, kdy žádný plátce daň nepřizná a obchodníky nelze vypátrat nebo jejich firmy zaniknou.
Při karuselovém podvodu se často zneužívají dodávky zboží v rámci přeshraničního obchodu v EU, kdy je zboží od PH osvobozeno. Vznikla zde také pozice chybějícího obchodníka, tzv. bílého koně, který nezaplatí DPH a zmizí. Podvody mají složitou řetězcovou strukturu a jejich rozkrytí není jednoduché.


Co je to Karuselový podvod? Význam slova, termín, Definice výrazu Karuselový podvod. Co znamená odborný pojem Karuselový podvod z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Karuselový podvod je v sekci Právo

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, Právo, co znamená, termín, synonymum, popis, informace, slovo, terminologie, přesný význam, co to je, co je to Karuselový podvod?, význam pojmu, formulace, názvosloví, terminus technicus, definice


Pojem Karuselový podvod je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Karuselový podvod lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Karuselový podvod ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Karuselový podvod ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Karuselový podvod ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Karuselový podvod ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Karuselový podvod ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Karuselový podvod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Karuselový podvod například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Karuselový podvod? resp. co přesně označuje termín Karuselový podvod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karuselový podvod, odpověď na dotaz co je to Karuselový podvod?. Víte např. kdo to je Předškolák? Znáte a víte kdo je Švenkr? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Karuselový podvod v jiné sekci než Právo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.