Co je to?
Definice výrazu Karuselový podvod. Co znamená odborný pojem Karuselový podvod z kategorie Právo?

Co to je Karuselový podvod? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Karuselový podvod?

Karuselový podvod je zaměřen na únik daně z přidané hodnoty. Může mít různé názvy, např. kruhový nebo kolotočový podvod, vždy se však jedná o řetězový obchod se zbožím, kdy žádný plátce daň nepřizná a obchodníky nelze vypátrat nebo jejich firmy zaniknou.
Při karuselovém podvodu se často zneužívají dodávky zboží v rámci přeshraničního obchodu v EU, kdy je zboží od PH osvobozeno. Vznikla zde také pozice chybějícího obchodníka, tzv. bílého koně, který nezaplatí DPH a zmizí. Podvody mají složitou řetězcovou strukturu a jejich rozkrytí není jednoduché.


Co je to Karuselový podvod? Význam slova, termín, Definice výrazu Karuselový podvod. Co znamená odborný pojem Karuselový podvod z kategorie Právo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Karuselový podvod se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Karuselový podvod je v kategorii Právo

Klíčová slova: slovník, co znamená, definice pojmu, názvosloví, přesný význam, Karuselový podvod, odborný výraz, Právo, slovo, terminus technicus, terminologie, informace, termín, heslo, pojem, synonymum, co je to Karuselový podvod?, wiki


Pojem Karuselový podvod je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Karuselový podvod v následujících zdrojích

Najít slovo Karuselový podvod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Karuselový podvod na Youtube

Vyhledat heslo Karuselový podvod ve vyhledávači Yandex

Najít termín Karuselový podvod ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Karuselový podvod ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Karuselový podvod na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Karuselový podvod například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Karuselový podvod? resp. co to je Karuselový podvod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karuselový podvod, odpověď na dotaz co je to Karuselový podvod?. Víte např. kdo to je Uhlíř? Znáte a víte kdo je Švenkr? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Karuselový podvod i v jiných kategoriích (než Právo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.