Co je to?
Definice výrazu, termínu Půvab. Co znamená odborný pojem Půvab z kategorie Psychologie?

Co je to Půvab? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Půvab

Půvab je pojmenování vlastnosti něčeho hezkého, příjemného nebo kladným způsobem výjimečného. Pro tuto vlastnost je pak půvabný předmět nebo osoba zdrojem kladných citů. Jedná se o zcela individuální záležitost, půvab může mít pro každého jedince něco jiného.
U člověka se často mluví o osobním půvabu, o krásném těle nebo duševních vlastnostech a příjemném vystupování a chování. Tato vlastnost se označuje také jako charizma.


Co je to Půvab? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Půvab. Co znamená odborný pojem Půvab z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Půvab? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Půvab je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: pojem, slovo, význam, termín, Psychologie, formulace, heslo, informace, názvosloví, co je to Půvab?, význam slova, slovník, přesný výraz, synonymum, wiki, definice, vysvětlení, popis


Pojem Půvab je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Půvab dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Půvab je obecné subjektivní označení pro vlastnost, která je někým vnímána jako mimořádně či výjimečně pěkného, oku lahodícího, lidské mysli mimořádně příjemného. Půvab čehokoliv většinou vyvolává v lidské mysli kladné emoce a to emoce velice příjemné. Půvab, ostatně tak jako jiné lidské emoce, je čistě subjektivní záležitost. To, co se jeví půvabné jednomu člověku, se nemusí jevit půvabné jinému člověku.

Pro další informace o termínu Půvab zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Půvab ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Půvab ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Půvab ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Půvab ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Půvab na Youtube

Zkusit najít termín Půvab ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Půvab například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Půvab? resp. jaký je přesný význam slova Půvab? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Půvab, odpověď na dotaz co je to Půvab?. Víte např. kdo to je Charlie Chaplin? Znáte a víte kdo je Dyslektik? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Psychologie. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.