Co je to?
Definice výrazu, termínu Půvab. Co znamená odborný pojem Půvab z kategorie Psychologie?

Co je to Půvab? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Půvab?

Půvab je pojmenování vlastnosti něčeho hezkého, příjemného nebo kladným způsobem výjimečného. Pro tuto vlastnost je pak půvabný předmět nebo osoba zdrojem kladných citů. Jedná se o zcela individuální záležitost, půvab může mít pro každého jedince něco jiného.
U člověka se často mluví o osobním půvabu, o krásném těle nebo duševních vlastnostech a příjemném vystupování a chování. Tato vlastnost se označuje také jako charizma.


Co je to Půvab? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Půvab. Co znamená odborný pojem Půvab z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Půvab patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: informace, vysvětlení, význam slova, co je to Půvab?, wiki, odborné názvosloví, co to je, heslo, názvosloví, popis, přesný výraz, přesný význam, význam, odborný výraz, pojem, slovník, Psychologie, slovo


Pojem Půvab je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Půvab doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Půvab ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Půvab ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Půvab na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Půvab ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Půvab ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Půvab ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Půvab například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Půvab? resp. co je to Půvab? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Půvab, odpověď na dotaz co je to Půvab?. Víte např. kdo to je Brusič? Znáte a víte kdo je Sangvinik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Psychologie. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.