Co je to?
Výraz, termín, definice slova Jímka. Co znamená odborný pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Co je to Jímka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Jímka?

Jímka je nádoba, která je hermeticky uzavřená. Slouží především k shromažďování odpadních vod z domácností. Po naplnění musí být jímka vyčerpána a může se znovu plnit. Bývá využívána také k zachycování dešťové vody, která může být nadále používána jako užitková voda nebo voda k zalévání zahrad.
Jímky řeší odvod odpadových vod například u rodinných domů, chat nebo chalup, zvláště v oblastech bez společné kanalizace.


Co je to Jímka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Jímka. Co znamená odborný pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Jímka je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: terminus technicus, definice pojmu, heslo, synonymum, názvosloví, přesný výraz, co je to Jímka?, Stavebnictví, vysvětlení, informace, pojem, význam slova, formulace, odborné názvosloví, wiki, význam pojmu, terminologie, co znamená


Pojem Jímka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Jímka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Jímka na Youtube

Zkusit najít termín Jímka ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jímka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Jímka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jímka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jímka například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Jímka? resp. jaká je definice termínu Jímka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jímka, odpověď na dotaz co je to Jímka?. Víte např. kdo to je Robert Plaga? Znáte a víte kdo je Emigrant? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?