Co je to?
Výraz, termín, definice slova Jímka. Co znamená odborný pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Co je to Jímka? Význam slova

Co znamená termín Jímka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Jímka je nádoba, která je hermeticky uzavřená. Slouží především k shromažďování odpadních vod z domácností. Po naplnění musí být jímka vyčerpána a může se znovu plnit. Bývá využívána také k zachycování dešťové vody, která může být nadále používána jako užitková voda nebo voda k zalévání zahrad.
Jímky řeší odvod odpadových vod například u rodinných domů, chat nebo chalup, zvláště v oblastech bez společné kanalizace.


Co je to Jímka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Jímka. Co znamená odborný pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Jímka je v sekci stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, definice, formulace, informace, pojem, slovo, heslo, terminologie, vysvětlení, definice pojmu, přesný význam, stavebnictví, wiki, popis, lexikon, co to je, slovník, co znamená


Pojem Jímka je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jímka zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jímka ve Wikimedia Commons

Najít slovo Jímka na Google.cz

Najít výraz Jímka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Jímka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Jímka ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Jímka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jímka například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Jímka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Jímka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jímka, odpověď na dotaz co je to Jímka?. Víte např. kdo to je Plátce DPH? Znáte a víte kdo je Hugh Laurie? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než stavebnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?