Co je to?
Výraz, termín, definice slova Jímka. Co znamená odborný pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Co je to Jímka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Jímka?

Jímka je nádoba, která je hermeticky uzavřená. Slouží především k shromažďování odpadních vod z domácností. Po naplnění musí být jímka vyčerpána a může se znovu plnit. Bývá využívána také k zachycování dešťové vody, která může být nadále používána jako užitková voda nebo voda k zalévání zahrad.
Jímky řeší odvod odpadových vod například u rodinných domů, chat nebo chalup, zvláště v oblastech bez společné kanalizace.


Co je to Jímka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Jímka. Co znamená odborný pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Jímka? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Jímka patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: slovník, definice pojmu, co znamená, co je to Jímka?, definice, Jímka, Stavebnictví, význam slova, informace, heslo, formulace, slovo, názvosloví, přesný význam, přesný výraz, význam pojmu, termín, odborné názvosloví


Pojem Jímka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Jímka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jímka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Jímka ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Jímka na Google.cz

Najít pojem Jímka ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jímka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jímka například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Jímka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Jímka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jímka, odpověď na dotaz co je to Jímka?. Víte např. kdo to je Rarášek? Znáte a víte kdo je Jack Frost? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?