Co je to?
Výraz, termín, definice slova Jímka. Co znamená odborný pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Co je to Jímka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Jímka

Jímka je nádoba, která je hermeticky uzavřená. Slouží především k shromažďování odpadních vod z domácností. Po naplnění musí být jímka vyčerpána a může se znovu plnit. Bývá využívána také k zachycování dešťové vody, která může být nadále používána jako užitková voda nebo voda k zalévání zahrad.
Jímky řeší odvod odpadových vod například u rodinných domů, chat nebo chalup, zvláště v oblastech bez společné kanalizace.


Co je to Jímka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Jímka. Co znamená odborný pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Jímka? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Jímka je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: Jímka, slovník, význam, odborné názvosloví, co je to Jímka?, názvosloví, význam pojmu, heslo, Stavebnictví, význam slova, definice pojmu, vysvětlení, terminologie, přesný výraz, informace, co znamená, wiki, co to je


Pojem Jímka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jímka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jímka ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jímka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Jímka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jímka na Youtube

Zkusit najít slovo Jímka na Google.cz

Najít výraz Jímka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jímka například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Jímka? resp. co vlastně znamená slovo Jímka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jímka, odpověď na dotaz co je to Jímka?. Víte např. kdo to je Jan Rosák? Znáte a víte kdo je Jack Frost? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?