Co je to?
Definice odborného termínu, slova Jímka. Co znamená pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Co je Jímka?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Jímka

Jímka je nádoba, která je hermeticky uzavřená. Slouží především k shromažďování odpadních vod z domácností. Po naplnění musí být jímka vyčerpána a může se znovu plnit. Bývá využívána také k zachycování dešťové vody, která může být nadále používána jako užitková voda nebo voda k zalévání zahrad.
Jímky řeší odvod odpadových vod například u rodinných domů, chat nebo chalup, zvláště v oblastech bez společné kanalizace.


Co je to Jímka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Jímka. Co znamená pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Jímka sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Jímka patří do sekce stavebnictví

Klíčová slova: informace, odborné názvosloví, terminus technicus, heslo, přesný výraz, význam pojmu, stavebnictví, lexikon, pojem, definice pojmu, formulace, slovník, vysvětlení, definice, termín, odborný výraz, názvosloví, stavebnictví


Pojem Jímka je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jímka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Jímka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Jímka na Google obrázcích

Hledat termín Jímka na Google.cz

Vyhledat heslo Jímka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jímka ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Jímka ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jímka například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Jímka? resp. co znamená slovo Jímka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jímka, odpověď na dotaz co je to Jímka?. Víte např. kdo to je Karel Höger? Znáte a víte kdo je Channing Tatum? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Jímka i v jiné kategorii než v stavebnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie stavebnictví, dům, jímka, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?