Co je to?
Výraz, termín, definice slova Jímka. Co znamená odborný pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Co je to Jímka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Jímka?

Jímka je nádoba, která je hermeticky uzavřená. Slouží především k shromažďování odpadních vod z domácností. Po naplnění musí být jímka vyčerpána a může se znovu plnit. Bývá využívána také k zachycování dešťové vody, která může být nadále používána jako užitková voda nebo voda k zalévání zahrad.
Jímky řeší odvod odpadových vod například u rodinných domů, chat nebo chalup, zvláště v oblastech bez společné kanalizace.


Co je to Jímka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Jímka. Co znamená odborný pojem Jímka z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Jímka můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Jímka je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: terminologie, Jímka, informace, vysvětlení, co znamená, pojem, slovo, formulace, Stavebnictví, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, Stavebnictví, popis, definice, termín, synonymum, odborné názvosloví


Pojem Jímka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat výraz Jímka ve Wikislovníku

Hledat heslo Jímka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Jímka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jímka ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Jímka na Google.cz

Hledat termín Jímka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jímka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Jímka? resp. co vlastně znamená slovo Jímka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jímka, odpověď na dotaz co je to Jímka?. Víte např. kdo to je Miroslav Donutil? Znáte a víte kdo je Fejetonista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?