Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Ekumenická bohoslužba?

Ekumenická bohoslužba je pojmenování církevního obřadu, vztahujícího se ke všem křesťanským církvím. Tento druh bohoslužby je prováděn v duchu ekumenického hnutí, obsahuje tedy prvky různých křesťanských církví v souladu s Kristovými slovy o jednotě církve.
Ekumenická bohoslužba je některými církvemi odsuzovaná a je považovaná za hrozbu víře. Větší organizované víře k ní přistupují opatrně, protože nechtějí narušovat ustálené tradice.


Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Ekumenická bohoslužba doporučujeme sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ekumenická bohoslužba se nachází v sekci Náboženství

Klíčová slova: vysvětlení, terminologie, význam, heslo, co je to Ekumenická bohoslužba?, popis, co to je, odborný výraz, synonymum, pojem, formulace, lexikon, přesný výraz, slovo, slovník, definice, terminus technicus, význam pojmu


Pojem Ekumenická bohoslužba je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Ekumenická bohoslužba na Google.cz

Zkusit najít výraz Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Ekumenická bohoslužba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Ekumenická bohoslužba ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Ekumenická bohoslužba ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekumenická bohoslužba například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Ekumenická bohoslužba? resp. co znamená výraz Ekumenická bohoslužba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekumenická bohoslužba, odpověď na dotaz co je to Ekumenická bohoslužba?. Víte např. kdo to je Klempíř? Znáte a víte kdo je Michail Gorbačov? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Ekumenická bohoslužba hledat i v jiných kategoriích (než Náboženství) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?