Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ekumenická bohoslužba?

Ekumenická bohoslužba je pojmenování církevního obřadu, vztahujícího se ke všem křesťanským církvím. Tento druh bohoslužby je prováděn v duchu ekumenického hnutí, obsahuje tedy prvky různých křesťanských církví v souladu s Kristovými slovy o jednotě církve.
Ekumenická bohoslužba je některými církvemi odsuzovaná a je považovaná za hrozbu víře. Větší organizované víře k ní přistupují opatrně, protože nechtějí narušovat ustálené tradice.


Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Ekumenická bohoslužba? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ekumenická bohoslužba se nachází v kategorii Náboženství

Klíčová slova: přesný význam, popis, definice pojmu, heslo, Náboženství, termín, význam pojmu, co to je, názvosloví, co je to Ekumenická bohoslužba?, wiki, význam, slovo, Náboženství, synonymum, odborný výraz, význam slova, přesný výraz


Pojem Ekumenická bohoslužba je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ekumenická bohoslužba

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Ekumenická bohoslužba na Youtube

Vyhledat výraz Ekumenická bohoslužba ve Wikislovníku

Hledat heslo Ekumenická bohoslužba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekumenická bohoslužba například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Ekumenická bohoslužba? resp. co to je Ekumenická bohoslužba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekumenická bohoslužba, odpověď na dotaz co je to Ekumenická bohoslužba?. Víte např. kdo to je Albín? Znáte a víte kdo je Michail Gorbačov? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Náboženství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?