Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Ekumenická bohoslužba?

Ekumenická bohoslužba je pojmenování církevního obřadu, vztahujícího se ke všem křesťanským církvím. Tento druh bohoslužby je prováděn v duchu ekumenického hnutí, obsahuje tedy prvky různých křesťanských církví v souladu s Kristovými slovy o jednotě církve.
Ekumenická bohoslužba je některými církvemi odsuzovaná a je považovaná za hrozbu víře. Větší organizované víře k ní přistupují opatrně, protože nechtějí narušovat ustálené tradice.


Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Ekumenická bohoslužba doporučujeme sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ekumenická bohoslužba se nachází v sekci Náboženství

Klíčová slova: terminus technicus, synonymum, význam slova, vysvětlení, lexikon, co to je, Ekumenická bohoslužba, odborný výraz, přesný výraz, wiki, termín, Náboženství, formulace, terminologie, co je to Ekumenická bohoslužba?, informace, definice pojmu, pojem


Pojem Ekumenická bohoslužba je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Ekumenická bohoslužba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Ekumenická bohoslužba na Google.cz

Najít pojem Ekumenická bohoslužba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ekumenická bohoslužba ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekumenická bohoslužba například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Ekumenická bohoslužba? resp. jaká je definice termínu Ekumenická bohoslužba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekumenická bohoslužba, odpověď na dotaz co je to Ekumenická bohoslužba?. Víte např. kdo to je Martin Stropnický? Znáte a víte kdo je Jaroslav Rudiš? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Ekumenická bohoslužba hledat i v jiných kategoriích (než Náboženství) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?