Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Ekumenická bohoslužba?

Ekumenická bohoslužba je pojmenování církevního obřadu, vztahujícího se ke všem křesťanským církvím. Tento druh bohoslužby je prováděn v duchu ekumenického hnutí, obsahuje tedy prvky různých křesťanských církví v souladu s Kristovými slovy o jednotě církve.
Ekumenická bohoslužba je některými církvemi odsuzovaná a je považovaná za hrozbu víře. Větší organizované víře k ní přistupují opatrně, protože nechtějí narušovat ustálené tradice.


Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ekumenická bohoslužba patří do sekce Náboženství

Klíčová slova: definice pojmu, odborný výraz, wiki, názvosloví, informace, význam slova, vysvětlení, přesný význam, co to je, slovník, termín, Náboženství, Ekumenická bohoslužba, definice, Náboženství, význam pojmu, terminologie, odborné názvosloví


Pojem Ekumenická bohoslužba je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Ekumenická bohoslužba ve Wikislovníku

Najít heslo Ekumenická bohoslužba na Google.cz

Hledat videa s názvem Ekumenická bohoslužba na Youtube

Najít slovo Ekumenická bohoslužba ve Wikipedii

Najít pojem Ekumenická bohoslužba ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekumenická bohoslužba například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ekumenická bohoslužba? resp. co přesně označuje termín Ekumenická bohoslužba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekumenická bohoslužba, odpověď na dotaz co je to Ekumenická bohoslužba?. Víte např. kdo to je Poustevník? Znáte a víte kdo je Michail Gorbačov? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Náboženství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?