Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ekumenická bohoslužba

Ekumenická bohoslužba je pojmenování církevního obřadu, vztahujícího se ke všem křesťanským církvím. Tento druh bohoslužby je prováděn v duchu ekumenického hnutí, obsahuje tedy prvky různých křesťanských církví v souladu s Kristovými slovy o jednotě církve.
Ekumenická bohoslužba je některými církvemi odsuzovaná a je považovaná za hrozbu víře. Větší organizované víře k ní přistupují opatrně, protože nechtějí narušovat ustálené tradice.


Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Ekumenická bohoslužba? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Ekumenická bohoslužba je v kategorii náboženství

Klíčová slova: názvosloví, definice pojmu, formulace, význam, heslo, synonymum, terminus technicus, náboženství, význam pojmu, popis, termín, slovník, přesný význam, lexikon, Ekumenická bohoslužba, co to je, odborný výraz, přesný výraz


Pojem Ekumenická bohoslužba je v kategorii náboženství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ekumenická bohoslužba

Zkusit najít termín Ekumenická bohoslužba na Google.cz

Zkusit najít slovo Ekumenická bohoslužba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ekumenická bohoslužba na Youtube

Vyhledat heslo Ekumenická bohoslužba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Ekumenická bohoslužba ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekumenická bohoslužba například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Nyní již víte co znamená slovo Ekumenická bohoslužba? resp. co se přesně ukrývá za slovem Ekumenická bohoslužba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekumenická bohoslužba, odpověď na dotaz co je to Ekumenická bohoslužba?. Víte např. kdo to je Tutanchamon? Znáte a víte kdo je Jiří Hrzán? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než náboženství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?