Co je to?
Definice výrazu, termínu Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ekumenická bohoslužba

Ekumenická bohoslužba je pojmenování církevního obřadu, vztahujícího se ke všem křesťanským církvím. Tento druh bohoslužby je prováděn v duchu ekumenického hnutí, obsahuje tedy prvky různých křesťanských církví v souladu s Kristovými slovy o jednotě církve.
Ekumenická bohoslužba je některými církvemi odsuzovaná a je považovaná za hrozbu víře. Větší organizované víře k ní přistupují opatrně, protože nechtějí narušovat ustálené tradice.


Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Ekumenická bohoslužba můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Ekumenická bohoslužba je v sekci náboženství

Klíčová slova: termín, význam, lexikon, vysvětlení, slovník, wiki, popis, přesný význam, terminologie, co je to Ekumenická bohoslužba?, definice, informace, co to je, odborné názvosloví, terminus technicus, formulace, heslo, náboženství


Pojem Ekumenická bohoslužba je v kategorii náboženství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ekumenická bohoslužba

Zkusit najít termín Ekumenická bohoslužba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ekumenická bohoslužba na Youtube

Najít heslo Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Ekumenická bohoslužba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Ekumenická bohoslužba ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekumenická bohoslužba například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte co je to Ekumenická bohoslužba? resp. co znamená slovo Ekumenická bohoslužba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekumenická bohoslužba, odpověď na dotaz co je to Ekumenická bohoslužba?. Víte např. kdo to je Povaleč? Znáte a víte kdo je Aneta Langerová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je náboženství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?