Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Ekumenická bohoslužba?

Ekumenická bohoslužba je pojmenování církevního obřadu, vztahujícího se ke všem křesťanským církvím. Tento druh bohoslužby je prováděn v duchu ekumenického hnutí, obsahuje tedy prvky různých křesťanských církví v souladu s Kristovými slovy o jednotě církve.
Ekumenická bohoslužba je některými církvemi odsuzovaná a je považovaná za hrozbu víře. Větší organizované víře k ní přistupují opatrně, protože nechtějí narušovat ustálené tradice.


Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Ekumenická bohoslužba s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ekumenická bohoslužba patří do kategorie Náboženství

Klíčová slova: terminus technicus, význam, definice pojmu, co to je, odborný výraz, wiki, synonymum, pojem, Náboženství, Ekumenická bohoslužba, Náboženství, slovo, informace, názvosloví, přesný výraz, terminologie, význam pojmu, význam slova


Pojem Ekumenická bohoslužba je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Ekumenická bohoslužba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Ekumenická bohoslužba ve Wikipedii

Vyhledat pojem Ekumenická bohoslužba ve Wikislovníku

Najít slovo Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Ekumenická bohoslužba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekumenická bohoslužba například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Ekumenická bohoslužba? resp. co je to Ekumenická bohoslužba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekumenická bohoslužba, odpověď na dotaz co je to Ekumenická bohoslužba?. Víte např. kdo to je Rozpočtář? Znáte a víte kdo je Jaroslav Rudiš? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Náboženství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?