Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ekumenická bohoslužba

Ekumenická bohoslužba je pojmenování církevního obřadu, vztahujícího se ke všem křesťanským církvím. Tento druh bohoslužby je prováděn v duchu ekumenického hnutí, obsahuje tedy prvky různých křesťanských církví v souladu s Kristovými slovy o jednotě církve.
Ekumenická bohoslužba je některými církvemi odsuzovaná a je považovaná za hrozbu víře. Větší organizované víře k ní přistupují opatrně, protože nechtějí narušovat ustálené tradice.


Co je to Ekumenická bohoslužba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ekumenická bohoslužba. Co znamená odborný pojem Ekumenická bohoslužba z kategorie Náboženství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Ekumenická bohoslužba můžete samozřejmě sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ekumenická bohoslužba je v sekci Náboženství

Klíčová slova: slovo, slovník, definice pojmu, Náboženství, terminus technicus, vysvětlení, synonymum, wiki, heslo, co znamená, lexikon, co to je, význam slova, Náboženství, definice, popis, přesný význam, informace


Pojem Ekumenická bohoslužba je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Ekumenická bohoslužba ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Ekumenická bohoslužba ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Ekumenická bohoslužba na Youtube

Vyhledat výraz Ekumenická bohoslužba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Ekumenická bohoslužba ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Ekumenická bohoslužba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekumenická bohoslužba například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ekumenická bohoslužba? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ekumenická bohoslužba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekumenická bohoslužba, odpověď na dotaz co je to Ekumenická bohoslužba?. Víte např. kdo to je Přípravář? Znáte a víte kdo je Kateřina Siniaková? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Náboženství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?