Co je to?
Definice výrazu, termínu Zásilkovna. Co znamená odborný pojem Zásilkovna z kategorie Internet?

Co je to Zásilkovna? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Zásilkovna?

Zásilkovna je název přepravní společnosti, která nabízí komplex přepravních služeb převážně pro internetové obchody. V roce 2019 rozšířila zásilkovna své služby o přepravu zásilek také mezi fyzickými osobami. Tato služba se jmenuje Mezi námi. Zásilkovna je česká společnost, v roce 2010 ji založila podnikatelka Simona Kijonková. Fungování je velice jednoduché. Při nákupu záleží na zákazníkovi, které dostupné místo pro vyzvednutí si zvolí. Jako výdejní místa fungují jiné obchody a podobně. Jedná se o formu franšízy. Na těchto pobočkách lze uhradit zboží dobírkou, a zákazník tu může uplatnit i reklamace.
Zásilka na zvolené místo dorazí během několika dnů, zákazník je o doručení informován SMS a mailem. V nich obdrží kód pro vyzvednutí zásilky. Firma působí v zemích EU a má cca 6000 výdejních míst. Spolupracuje s více než 30000 e-shopy. Zboží si zákazník může nechat doručit i na adresu. K dispozici jsou i výdejní Z-boxy, ze kterých si zákazníci mohou vyzvednout zboží v jakoukoli dobu. Zásilkovna patří do skupiny Packeta s.r.o.


Co je to Zásilkovna? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zásilkovna. Co znamená odborný pojem Zásilkovna z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zásilkovna s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Zásilkovna se nachází v sekci internet

Klíčová slova: heslo, význam, přesný význam, význam pojmu, informace, slovník, názvosloví, internet, terminus technicus, formulace, co to je, co je to Zásilkovna?, význam slova, pojem, lexikon, internet, vysvětlení, slovo


Pojem Zásilkovna je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Zásilkovna?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Zásilkovna.cz je česká přepravní společnost, poskytující komplexní logistické služby pro internetové obchody. Od roku 2019 nabízí také službu Mezi námi, která umožňuje přepravu zásilek mezi fyzickými osobami.

Další možné informační zdroje

Zkusit najít heslo Zásilkovna ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Zásilkovna na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zásilkovna ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Zásilkovna na Youtube

Hledat heslo Zásilkovna ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Zásilkovna ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Zásilkovna například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě nyní již víte jaký je význam slova Zásilkovna? resp. co znamená Zásilkovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zásilkovna, odpověď na dotaz co je to Zásilkovna?. Víte např. kdo to je Antonín Panenka? Znáte a víte kdo je Josef Skála? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Zásilkovna hledat i v jiných kategoriích (než internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.