Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zásilkovna. Co znamená odborný pojem Zásilkovna z kategorie Internet?

Co je to Zásilkovna? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zásilkovna

Zásilkovna je název přepravní společnosti, která nabízí komplex přepravních služeb převážně pro internetové obchody. V roce 2019 rozšířila zásilkovna své služby o přepravu zásilek také mezi fyzickými osobami. Tato služba se jmenuje Mezi námi. Zásilkovna je česká společnost, v roce 2010 ji založila podnikatelka Simona Kijonková. Fungování je velice jednoduché. Při nákupu záleží na zákazníkovi, které dostupné místo pro vyzvednutí si zvolí. Jako výdejní místa fungují jiné obchody a podobně. Jedná se o formu franšízy. Na těchto pobočkách lze uhradit zboží dobírkou, a zákazník tu může uplatnit i reklamace.
Zásilka na zvolené místo dorazí během několika dnů, zákazník je o doručení informován SMS a mailem. V nich obdrží kód pro vyzvednutí zásilky. Firma působí v zemích EU a má cca 6000 výdejních míst. Spolupracuje s více než 30000 e-shopy. Zboží si zákazník může nechat doručit i na adresu. K dispozici jsou i výdejní Z-boxy, ze kterých si zákazníci mohou vyzvednout zboží v jakoukoli dobu. Zásilkovna patří do skupiny Packeta s.r.o.


Co je to Zásilkovna? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zásilkovna. Co znamená odborný pojem Zásilkovna z kategorie Internet?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zásilkovna s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Zásilkovna se nachází v sekci internet

Klíčová slova: co je to Zásilkovna?, co znamená, význam pojmu, internet, přesný výraz, popis, definice, slovník, odborné názvosloví, formulace, lexikon, význam, co to je, význam slova, informace, vysvětlení, termín, názvosloví


Pojem Zásilkovna je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Zásilkovna? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zásilkovna.cz je česká přepravní společnost, poskytující komplexní logistické služby pro internetové obchody. Od roku 2019 nabízí také službu Mezi námi, která umožňuje přepravu zásilek mezi fyzickými osobami.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Zásilkovna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Zásilkovna na Google.cz

Zkusit najít výraz Zásilkovna ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Zásilkovna ve Wikizdrojích

Najít heslo Zásilkovna ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Zásilkovna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Zásilkovna například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Zásilkovna? resp. co je to Zásilkovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zásilkovna, odpověď na dotaz co je to Zásilkovna?. Víte např. kdo to je Martin Hlaváček? Znáte a víte kdo je Valkýra? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je internet. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.