Co je to?
Odborný výraz, definice slova Linon. Co znamená pojem Linon z kategorie Materiály?

Co je Linon?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Linon

Linon je označení pro hladkou tkaninu z bavlny s lesklým povrchem. Používá se k výrobě prádla.


Co je to Linon? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Linon. Co znamená pojem Linon z kategorie Materiály?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Text sestavily autoři (redaktoři a redaktorky) pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Linon s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Linon se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: co to je, terminologie, pojem, lexikon, přesný význam, materiály, informace, slovník, co je to Linon?, význam, definice pojmu, materiály, slovo, heslo, popis, definice, synonymum, Linon


Pojem Linon je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Linon

Vyhledat slovo Linon ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Linon na Google.cz

Hledat heslo Linon ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Linon na Google obrázcích

Hledat heslo Linon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi Linon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Linon například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Teďka už zajisté víte jaká je definice termínu Linon? resp. co vlastně znamená slovo Linon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linon, odpověď na dotaz co je to Linon?. Víte např. kdo to je Sloupkař? Znáte a víte kdo je Ornitolog? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Linon i v jiné kategorii než je sekce materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie materiály, modřín, linon, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.