Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kepr. Co znamená pojem Kepr z kategorie Materiály?

Co je Kepr? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kepr?

Kepr nebo též twill je jedním ze základních druhů vazeb vláken při tkaní textilu. Keprová vazba se používá při výrobě látek určených na výrobu vojenských uniforem, pánských obleků nebo denimu (džínoviny). Jedná se o pevné a odolné materiály.


Co je to Kepr? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kepr. Co znamená pojem Kepr z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kepr s ostatními na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Kepr se nachází v kategorii materiály

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, lexikon, co je to Kepr?, terminologie, termín, formulace, materiály, názvosloví, popis, co znamená, odborný výraz, definice, materiály, význam, Kepr, definice pojmu, přesný význam


Pojem Kepr je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kepr? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Kepr (anglicky twill) je jedna ze tří základních vazeb tkanin. Keprovou vazbu označujeme písmenem „K“ a rozpoznáme ji podle toho, že je vytvářena soustavou šikmých souběžných řádků, jdoucích na povrchu tkaniny zprava doleva, nebo směrem opačným. Tkanina s keprovou vazbou je nazývána také „serž". Keprové vazby se používají na technické tkaniny, podšívky, dámské šatovky, pánské oblekovky, vojenské a policejní uniformy. Asi nejrozšířenější a nejznámější použití je při výrobě denimu, ze kterého se šijí džíny. Tkaniny s keprovou vazbou jsou například serž, fišgrét, denim, gabardén, homespun, loden, tvíd, pneumatikový kord.

Hledejte pojem Kepr v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Kepr na Google obrázcích

Vyhledat pojem Kepr ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kepr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Kepr ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Kepr na Youtube

Vyhledat výraz Kepr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kepr například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Kepr? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kepr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kepr, odpověď na dotaz co je to Kepr?. Víte např. kdo to je Meryl Streep? Znáte a víte kdo je Sharon Stone? Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Kepr i v jiné části webu než je kategorie materiály. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.