Co je to?
Definice výrazu, termínu Febrilní křeč. Co znamená odborný pojem Febrilní křeč z kategorie Lékařství?

Co je to Febrilní křeč? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Febrilní křeč?

Febrilní křeče jsou druh křečí vyskytující se u dětí většinou od 6 měsíců do 5 let. Jsou obvyklé u horečnatých onemocnění, pokud rychle vzroste teplota. Febrilní křeče bývají dědičné. Děti při nich tuhnou, prohýbají se do oblouku a třesou se. Bývají v bezvědomí a oči mají obrácené v sloup. Tyto stavy mohou trvat od minuty do čtvrthodiny.
Křeče jsou skoro vždy neškodné. Jako první pomoc se doporučuje zabezpečit dýchání a vzdálit dítě od předmětů, kde by si mohlo ublížit.


Co je to Febrilní křeč? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Febrilní křeč. Co znamená odborný pojem Febrilní křeč z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Febrilní křeč sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Febrilní křeč patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: terminologie, přesný význam, definice pojmu, odborný výraz, Lékařství, lexikon, heslo, slovo, formulace, Lékařství, popis, odborné názvosloví, co to je, názvosloví, termín, význam, wiki, vysvětlení


Pojem Febrilní křeč je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Febrilní křeč v následujících vyhledávačích

Najít výraz Febrilní křeč na Google.cz

Najít pojem Febrilní křeč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Febrilní křeč ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Febrilní křeč na Youtube

Vyhledat termín Febrilní křeč ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Febrilní křeč ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Febrilní křeč například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Febrilní křeč? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Febrilní křeč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Febrilní křeč, odpověď na dotaz co je to Febrilní křeč?. Víte např. kdo to je Radek Vondráček? Znáte a víte kdo je Laďka Něrgešová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Febrilní křeč v jiné sekci než Lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?