Co je to?
Definice výrazu, termínu Febrilní křeč. Co znamená odborný pojem Febrilní křeč z kategorie Lékařství?

Co je to Febrilní křeč? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Febrilní křeč?

Febrilní křeče jsou druh křečí vyskytující se u dětí většinou od 6 měsíců do 5 let. Jsou obvyklé u horečnatých onemocnění, pokud rychle vzroste teplota. Febrilní křeče bývají dědičné. Děti při nich tuhnou, prohýbají se do oblouku a třesou se. Bývají v bezvědomí a oči mají obrácené v sloup. Tyto stavy mohou trvat od minuty do čtvrthodiny.
Křeče jsou skoro vždy neškodné. Jako první pomoc se doporučuje zabezpečit dýchání a vzdálit dítě od předmětů, kde by si mohlo ublížit.


Co je to Febrilní křeč? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Febrilní křeč. Co znamená odborný pojem Febrilní křeč z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Febrilní křeč? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Febrilní křeč patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, definice, pojem, termín, názvosloví, odborný výraz, informace, vysvětlení, význam, lexikon, heslo, co znamená, přesný výraz, odborné názvosloví, terminologie, význam pojmu, wiki, popis


Pojem Febrilní křeč je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Febrilní křeč ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Febrilní křeč na Google.cz

Hledat pojem Febrilní křeč ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Febrilní křeč ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Febrilní křeč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Febrilní křeč ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Febrilní křeč například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Febrilní křeč? resp. co znamená Febrilní křeč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Febrilní křeč, odpověď na dotaz co je to Febrilní křeč?. Víte např. kdo to je Bodyguard? Znáte a víte kdo je Developer? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?