Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tiché víno. Co znamená odborný pojem Tiché víno z kategorie Nápoje?

Co je to Tiché víno? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Tiché víno

Jako tiché víno se označuje takové víno, které není ani šumivé, ani perlivé. Dříve se tento typ révového vína označoval jako stolní víno. Tiché víno je daňově zvýhodněné. Je u něj nulová spotřební daň. Náklady na nákup tichého vína si může podnikatel odečíst z daňového základu v případě, že je víno určené jako dar, je označené jménem (logem) firmy a cena nepřekročí 500 Kč.


Co je to Tiché víno? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Tiché víno. Co znamená odborný pojem Tiché víno z kategorie Nápoje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Tiché víno se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: odborný výraz, odborné názvosloví, definice, pojem, terminologie, přesný význam, význam, přesný výraz, vysvětlení, definice pojmu, synonymum, Nápoje, popis, formulace, co je to Tiché víno?, názvosloví, Nápoje, wiki


Pojem Tiché víno je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Neperlivé nešumivé víno

Tiché víno není ani šumivé, ani perlivé, za to je však daňově uznatelné. Autor: Steve Buissinne, zdroj: Pixabay
Tiché víno není ani šumivé, ani perlivé, za to je však daňově uznatelné. Autor: Steve Buissinne, zdroj: Pixabay


Jiné zdroje informací o pojmu Tiché víno

Hledat heslo Tiché víno na Google.cz

Vyhledat termín Tiché víno ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Tiché víno na Youtube

Zkusit najít termín Tiché víno ve Wikipedii

Vyhledat výraz Tiché víno ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Tiché víno ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tiché víno například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Tiché víno? resp. jaká je definice termínu Tiché víno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tiché víno, odpověď na dotaz co je to Tiché víno?. Víte např. kdo to je Primátor? Znáte a víte kdo je Tina Turner? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.