Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tepelné čerpadlo. Co znamená odborný pojem Tepelné čerpadlo z kategorie Technika?

Co je to Tepelné čerpadlo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Tepelné čerpadlo?

Tepelné čerpadlo je zařízení, které slouží k čerpání tepla a jeho přemístění jinam. Na tomto principu pracují další zařízení a stroje. Velmi často se tepelná čerpadla využívají k vytápění.
Vzhledem ke stále se snižující náročnosti na vytápění u nových domů mohou být i tepelná čerpadla menší a levnější. Nejrozšířenější jsou tepelná čerpadla na principu země/voda, vzduch/voda, voda/voda, vzduch/ vzduch. Využívají se nejen pro vytápění, ale i pro provoz klimatizace.


Co je to Tepelné čerpadlo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Tepelné čerpadlo. Co znamená odborný pojem Tepelné čerpadlo z kategorie Technika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Tepelné čerpadlo můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Tepelné čerpadlo je v sekci Technika

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, Technika, Technika, pojem, informace, význam slova, co znamená, terminus technicus, význam, slovník, synonymum, Tepelné čerpadlo, heslo, wiki, slovo, odborné názvosloví, co to je


Pojem Tepelné čerpadlo je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tepelné čerpadlo

Hledat videa s názvem Tepelné čerpadlo na Youtube

Najít slovo Tepelné čerpadlo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Tepelné čerpadlo ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Tepelné čerpadlo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Tepelné čerpadlo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tepelné čerpadlo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tepelné čerpadlo například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Tepelné čerpadlo? resp. co to je Tepelné čerpadlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tepelné čerpadlo, odpověď na dotaz co je to Tepelné čerpadlo?. Víte např. kdo to je Manekýn? Znáte a víte kdo je Paroháč? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Tepelné čerpadlo i v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.