Co je to?
Výraz, termín, definice slova Migrace. Co znamená odborný pojem Migrace z kategorie Různé?

Co je to Migrace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Migrace

Stěhování živých bytostí (lidí a živočichů) z jednoho místa Zeměkoule na druhé. Může jít o pravidelně se opakující stěhování, například odlet ptáků do teplých krajin před zimou, ale také nárazové stěhování z různých příčin. Například kvůli nedostatku potravy, místního přemnožení, znečištění životního prostředí.

Co je to Migrace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Migrace. Co znamená odborný pojem Migrace z kategorie Různé?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Migrace) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Migrace patří do kategorie různé

Klíčová slova: odborný výraz, různé, přesný význam, co je to Migrace?, termín, pojem, co znamená, informace, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, Migrace, terminologie, terminus technicus, synonymum, definice pojmu, odborné názvosloví, význam slova


Pojem Migrace je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Migrace ve Wikipedii

Vyhledat termín Migrace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Migrace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Migrace ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Migrace ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Migrace ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Migrace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Migrace? resp. co znamená Migrace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Migrace, odpověď na dotaz co je to Migrace?. Víte např. kdo to je Mediátor? Znáte a víte kdo je Kněz? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.