Co je to?
Výraz, termín, definice slova Osciloskop. Co znamená odborný pojem Osciloskop z kategorie Nástroje?

Co je to Osciloskop? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Osciloskop

Osciloskop je druh elektronického měřicího přístroje. Má obrazovku, která znázorňuje průběh měření signálu napětí v určitém čase. Osciloskop může být analogový nebo digitální.
Analogové přístroje se dále dělí na paměťové, klasické nebo vzorkovací. Digitální osciloskopy se napojují na osobní počítače nebo mohou plnit i další funkce.


Co je to Osciloskop? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Osciloskop. Co znamená odborný pojem Osciloskop z kategorie Nástroje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Osciloskop? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Osciloskop je v kategorii nástroje

Klíčová slova: heslo, definice, přesný význam, co to je, odborné názvosloví, synonymum, význam pojmu, lexikon, co znamená, nástroje, nástroje, slovo, definice pojmu, odborný výraz, názvosloví, informace, popis, formulace


Pojem Osciloskop je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Osciloskop? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Osciloskop je elektronický měřicí přístroj s obrazovkou vykreslující časový průběh měřeného napěťového signálu.

Více informací o pojmu Osciloskop lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Osciloskop ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Osciloskop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Osciloskop ve Wikizdrojích

Hledat pojem Osciloskop ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Osciloskop ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Osciloskop ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Osciloskop například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste zjistili co znamená Osciloskop? resp. co se přesně ukrývá za slovem Osciloskop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osciloskop, odpověď na dotaz co je to Osciloskop?. Víte např. kdo to je Boromejka? Znáte a víte kdo je Sales manager? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Osciloskop hledat i v jiných kategoriích (než nástroje) U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?