Co je to?
Odborný výraz, definice slova H.E.A.T.. Co znamená pojem H.E.A.T. z kategorie Sport?

Co je to H.E.A.T.? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu H.E.A.T.?

H.E.A.T. neboli High Energy Aerobic Training je speciální program cvičení, které zaručuje velký energetický výdaj. Cvičí se na mechanických chodících pásech, program vede instruktor. Jedná se o nový fitness program, který vychází z chůze jako přirozeného lidského pohybu. Cvičící si určí svůj vlastní osobní cíl, kterého chce dosáhnout pomocí toho aerobního cvičení.
H.E.A.T. mohou provozovat lidé v každém věku. Díky H.E.A.T. programu lze vylepšit celkovou kondici, zredukovat hmotnost, může být použit pro vytrvalostní trénink i v profesionálním sportu.


Co je to H.E.A.T.? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova H.E.A.T.. Co znamená pojem H.E.A.T. z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text H.E.A.T. s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem H.E.A.T. se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: Sport, slovo, terminologie, význam slova, slovník, co to je, názvosloví, vysvětlení, lexikon, pojem, odborné názvosloví, informace, přesný výraz, definice pojmu, význam, přesný význam, formulace, terminus technicus


Pojem H.E.A.T. je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu H.E.A.T. zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín H.E.A.T. ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem H.E.A.T. ve Wikimedia Commons

Hledat heslo H.E.A.T. ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo H.E.A.T. ve Wikislovníku

Zkusit najít termín H.E.A.T. ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem H.E.A.T. ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo H.E.A.T. například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to H.E.A.T.? resp. co to je H.E.A.T.? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu H.E.A.T., odpověď na dotaz co je to H.E.A.T.?. Víte např. kdo to je Ježíšek? Znáte a víte kdo je Bohuš Matuš? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.