Co je to?
Odborný výraz, definice slova H.E.A.T.. Co znamená slovo H.E.A.T. z kategorie Sport?

Co je H.E.A.T.? Definice pojmu

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu H.E.A.T.?

H.E.A.T. neboli High Energy Aerobic Training je speciální program cvičení, které zaručuje velký energetický výdaj. Cvičí se na mechanických chodících pásech, program vede instruktor. Jedná se o nový fitness program, který vychází z chůze jako přirozeného lidského pohybu. Cvičící si určí svůj vlastní osobní cíl, kterého chce dosáhnout pomocí toho aerobního cvičení.
H.E.A.T. mohou provozovat lidé v každém věku. Díky H.E.A.T. programu lze vylepšit celkovou kondici, zredukovat hmotnost, může být použit pro vytrvalostní trénink i v profesionálním sportu.


Co je to H.E.A.T.? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova H.E.A.T.. Co znamená slovo H.E.A.T. z kategorie Sport?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín H.E.A.T. patří do kategorie sport

Klíčová slova: wiki, sport, definice, přesný výraz, synonymum, pojem, odborný výraz, význam slova, názvosloví, význam pojmu, co je to H.E.A.T.?, odborné názvosloví, informace, heslo, vysvětlení, popis, co znamená, slovník


Pojem H.E.A.T. je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Hledejte výraz H.E.A.T. v dalších zdrojích

Najít slovo H.E.A.T. na Google obrázcích

Hledat termín H.E.A.T. ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem H.E.A.T. ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem H.E.A.T. na Youtube

Najít výraz H.E.A.T. ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz H.E.A.T. ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo H.E.A.T. například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená H.E.A.T.? resp. co to je H.E.A.T.? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu H.E.A.T., odpověď na dotaz co je to H.E.A.T.?. Víte např. kdo to je Rudolf Hrušínský nejmladší? Znáte a víte kdo je Monika Absolonová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.