Co je to?
Výraz, termín, definice slova H.E.A.T.. Co znamená odborný pojem H.E.A.T. z kategorie Sport?

Co je to H.E.A.T.? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu H.E.A.T.

H.E.A.T. neboli High Energy Aerobic Training je speciální program cvičení, které zaručuje velký energetický výdaj. Cvičí se na mechanických chodících pásech, program vede instruktor. Jedná se o nový fitness program, který vychází z chůze jako přirozeného lidského pohybu. Cvičící si určí svůj vlastní osobní cíl, kterého chce dosáhnout pomocí toho aerobního cvičení.
H.E.A.T. mohou provozovat lidé v každém věku. Díky H.E.A.T. programu lze vylepšit celkovou kondici, zredukovat hmotnost, může být použit pro vytrvalostní trénink i v profesionálním sportu.


Co je to H.E.A.T.? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova H.E.A.T.. Co znamená odborný pojem H.E.A.T. z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu H.E.A.T.? Pak se o ní podělte s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz H.E.A.T. patří do sekce sport

Klíčová slova: co to je, pojem, slovník, terminologie, lexikon, popis, přesný význam, formulace, definice, co znamená, termín, H.E.A.T., význam, odborný výraz, wiki, co je to H.E.A.T.?, slovo, heslo


Pojem H.E.A.T. je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem H.E.A.T. ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo H.E.A.T. ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem H.E.A.T. na Youtube

Vyhledat pojem H.E.A.T. ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo H.E.A.T. ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz H.E.A.T. ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo H.E.A.T. například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Teď už víte co znamená slovo H.E.A.T.? resp. co se vlastně skrývá pod slovem H.E.A.T.? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu H.E.A.T., odpověď na dotaz co je to H.E.A.T.?. Víte např. kdo to je Jiří Krytinář? Znáte a víte kdo je Bohuš Matuš? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.