Co je to?
Odborný výraz, definice slova H.E.A.T.. Co znamená pojem H.E.A.T. z kategorie Sport?

Co je to H.E.A.T.? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu H.E.A.T.?

H.E.A.T. neboli High Energy Aerobic Training je speciální program cvičení, které zaručuje velký energetický výdaj. Cvičí se na mechanických chodících pásech, program vede instruktor. Jedná se o nový fitness program, který vychází z chůze jako přirozeného lidského pohybu. Cvičící si určí svůj vlastní osobní cíl, kterého chce dosáhnout pomocí toho aerobního cvičení.
H.E.A.T. mohou provozovat lidé v každém věku. Díky H.E.A.T. programu lze vylepšit celkovou kondici, zredukovat hmotnost, může být použit pro vytrvalostní trénink i v profesionálním sportu.


Co je to H.E.A.T.? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova H.E.A.T.. Co znamená pojem H.E.A.T. z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (H.E.A.T.) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem H.E.A.T. patří do kategorie Sport

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, H.E.A.T., lexikon, co to je, slovník, definice, přesný výraz, heslo, formulace, definice pojmu, pojem, názvosloví, Sport, synonymum, informace, terminologie, termín


Pojem H.E.A.T. je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem H.E.A.T. ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem H.E.A.T. ve vyhledávači Yandex

Najít heslo H.E.A.T. ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo H.E.A.T. ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz H.E.A.T. ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo H.E.A.T. ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo H.E.A.T. například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to H.E.A.T.? resp. co přesně znamená slovo H.E.A.T.? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu H.E.A.T., odpověď na dotaz co je to H.E.A.T.?. Víte např. kdo to je Kyklop? Znáte a víte kdo je David Krejčí? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín H.E.A.T. hledat i v jiných kategoriích (než Sport) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.