Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ragú. Co znamená odborný pojem Ragú z kategorie Jídlo?

Co je to Ragú? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ragú

Ragú je jídlo připravené z dušeného masa (vepřové, hovězí, kuřecí atd.) vnitřností a zeleniny (cibule, petržel, mrkev atd.). Konzumuje se s hustou pikantní omáčkou. Podává se jako předkrm.


Co je to Ragú? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ragú. Co znamená odborný pojem Ragú z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Ragú) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ragú patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: co to je, wiki, co znamená, synonymum, definice pojmu, terminus technicus, co je to Ragú?, význam slova, význam, Jídlo, terminologie, termín, slovo, informace, odborný výraz, formulace, odborné názvosloví, Ragú


Pojem Ragú je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Ragú?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ragú je pokrm z nadrobno nakrájeného dušeného masa, vnitřností nebo výjimečně i zeleniny. Podává se s hustou pikantní omáčkou, která je výsledkem pomalého dušení. Podává se jako předkrm. Název ragú pochází ze staré francouzštiny, sloveso „ragoûter“ lze přeložit jako povzbudit či nadchnout chuť.

Více informací o slovu Ragú doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ragú ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Ragú ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ragú ve Wikimedia Commons

Najít heslo Ragú ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Ragú ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Ragú ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ragú například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Ragú? resp. jaký je význam slova Ragú? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ragú, odpověď na dotaz co je to Ragú?. Víte např. kdo to je Varuna? Znáte a víte kdo je Vratislav Kulhánek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Ragú hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.