Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ragú. Co znamená odborný pojem Ragú z kategorie Jídlo?

Co je to Ragú? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ragú?

Ragú je jídlo připravené z dušeného masa (vepřové, hovězí, kuřecí atd.) vnitřností a zeleniny (cibule, petržel, mrkev atd.). Konzumuje se s hustou pikantní omáčkou. Podává se jako předkrm.


Co je to Ragú? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ragú. Co znamená odborný pojem Ragú z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ragú patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, terminus technicus, formulace, přesný výraz, názvosloví, význam slova, termín, co to je, definice, heslo, význam, Jídlo, popis, pojem, definice pojmu, Jídlo, informace, terminologie


Pojem Ragú je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Ragú?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ragú je pokrm z nadrobno nakrájeného dušeného masa, vnitřností nebo výjimečně i zeleniny. Podává se s hustou pikantní omáčkou, která je výsledkem pomalého dušení. Podává se jako předkrm. Název ragú pochází ze staré francouzštiny, sloveso „ragoûter“ lze přeložit jako povzbudit či nadchnout chuť.

Další informační zdroje

Najít termín Ragú ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Ragú ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ragú na Youtube

Zkusit najít slovo Ragú ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Ragú ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ragú ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ragú například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ragú? resp. jaká je definice slova Ragú? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ragú, odpověď na dotaz co je to Ragú?. Víte např. kdo to je Daniel Dočekal? Znáte a víte kdo je Vratislav Kulhánek? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Ragú i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.