Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ragú. Co znamená odborný pojem Ragú z kategorie Jídlo?

Co je to Ragú? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Ragú?

Ragú je jídlo připravené z dušeného masa (vepřové, hovězí, kuřecí atd.) vnitřností a zeleniny (cibule, petržel, mrkev atd.). Konzumuje se s hustou pikantní omáčkou. Podává se jako předkrm.


Co je to Ragú? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ragú. Co znamená odborný pojem Ragú z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Ragú? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Ragú se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: popis, terminus technicus, definice pojmu, slovník, přesný výraz, Ragú, význam, wiki, co je to Ragú?, definice, pojem, synonymum, názvosloví, formulace, termín, slovo, jídlo, význam slova


Pojem Ragú je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Ragú dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ragú je pokrm z nadrobno nakrájeného dušeného masa, vnitřností nebo výjimečně i zeleniny. Podává se s hustou pikantní omáčkou, která je výsledkem pomalého dušení. Podává se jako předkrm. Název ragú pochází ze staré francouzštiny, sloveso „ragoûter“ lze přeložit jako povzbudit či nadchnout chuť.

Jiné informační zdroje o pojmu Ragú

Zkusit najít termín Ragú na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ragú ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Ragú ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Ragú ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Ragú ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Ragú ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ragú například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Ragú? resp. jaká je definice termínu Ragú? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ragú, odpověď na dotaz co je to Ragú?. Víte např. kdo to je Archanděl? Znáte a víte kdo je Vratislav Kulhánek? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.