Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ragú. Co znamená odborný pojem Ragú z kategorie Jídlo?

Co je to Ragú? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ragú

Ragú je jídlo připravené z dušeného masa (vepřové, hovězí, kuřecí atd.) vnitřností a zeleniny (cibule, petržel, mrkev atd.). Konzumuje se s hustou pikantní omáčkou. Podává se jako předkrm.


Co je to Ragú? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ragú. Co znamená odborný pojem Ragú z kategorie Jídlo?

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Ragú s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Ragú je v kategorii jídlo

Klíčová slova: synonymum, terminus technicus, názvosloví, formulace, co je to Ragú?, lexikon, přesný význam, jídlo, odborný výraz, definice, termín, heslo, popis, význam, definice pojmu, terminologie, Ragú, wiki


Pojem Ragú je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ragú? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ragú je pokrm z nadrobno nakrájeného dušeného masa, vnitřností nebo výjimečně i zeleniny. Podává se s hustou pikantní omáčkou, která je výsledkem pomalého dušení. Podává se jako předkrm. Název ragú pochází ze staré francouzštiny, sloveso „ragoûter“ lze přeložit jako povzbudit či nadchnout chuť.

Hledejte pojem Ragú v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Ragú ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Ragú ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Ragú ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Ragú ve Wikizdrojích

Hledat výraz Ragú ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ragú na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ragú například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ragú? resp. jaký je význam slova Ragú? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ragú, odpověď na dotaz co je to Ragú?. Víte např. kdo to je Alec Baldwin? Znáte a víte kdo je Egon Bondy? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.