Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ragú. Co znamená odborný pojem Ragú z kategorie Jídlo?

Co je to Ragú? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ragú

Ragú je jídlo připravené z dušeného masa (vepřové, hovězí, kuřecí atd.) vnitřností a zeleniny (cibule, petržel, mrkev atd.). Konzumuje se s hustou pikantní omáčkou. Podává se jako předkrm.


Co je to Ragú? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ragú. Co znamená odborný pojem Ragú z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ragú je v sekci Jídlo

Klíčová slova: definice, vysvětlení, názvosloví, význam, terminologie, Ragú, odborný výraz, slovo, heslo, slovník, termín, Jídlo, definice pojmu, lexikon, popis, přesný výraz, odborné názvosloví, význam pojmu


Pojem Ragú je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Ragú dozvíte následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Ragú je pokrm z nadrobno nakrájeného dušeného masa, vnitřností nebo výjimečně i zeleniny. Podává se s hustou pikantní omáčkou, která je výsledkem pomalého dušení. Podává se jako předkrm. Název ragú pochází ze staré francouzštiny, sloveso „ragoûter“ lze přeložit jako povzbudit či nadchnout chuť.

Pro další informace o termínu Ragú zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ragú ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Ragú na Google.cz

Zkusit najít termín Ragú ve Wikizdrojích

Najít slovo Ragú ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Ragú ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Ragú ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ragú například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Ragú? resp. co přesně označuje termín Ragú? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ragú, odpověď na dotaz co je to Ragú?. Víte např. kdo to je Bruncvík? Znáte a víte kdo je Karla Šlechtová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.