Co je to?
Definice odborného termínu, slova Holandská káva. Co znamená pojem Holandská káva z kategorie Nápoje?

Co je to Holandská káva? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Holandská káva?

Holandská káva je druh teplého kávového nápoje, jehož základními ingrediencemi jsou mletá káva, gin a šlehačka. Kávu je možno vařit ve džezvě nebo v konvici. Na dvě porce se do nádoby dají cca 3 lžíce umleté kávy, ty se zalijí vařící vodu (asi 4 dcl). Nádoba se pak zakryje víkem. 1 dcl ginu se rozlije do sklenic a doplní přecezenou kávou.
Kdo má rád cukr, ten si tekutinu osladí. Na závěr se přidá čepeček z dotuha ušlehané smetany nebo přímo šlehačky. Podle chuti lze smetanovou čepičku posypat skořicovým cukrem, špetkou skořice nebo kakaa, aby se vytvořil také barevný kontrast. Přitažlivý způsobem servírování je také holandská káva v porcelánových hrncích s motivy tulipánů nebo větrných mlýnů.


Co je to Holandská káva? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Holandská káva. Co znamená pojem Holandská káva z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Holandská káva můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Holandská káva je v sekci Nápoje

Klíčová slova: co znamená, synonymum, slovo, formulace, lexikon, heslo, vysvětlení, Nápoje, odborné názvosloví, definice pojmu, Holandská káva, co je to Holandská káva?, význam slova, wiki, terminologie, popis, definice, co to je


Pojem Holandská káva je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít pojem Holandská káva ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Holandská káva ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Holandská káva na Google.cz

Najít pojem Holandská káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Holandská káva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Holandská káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Holandská káva například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Holandská káva? resp. co to je Holandská káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Holandská káva, odpověď na dotaz co je to Holandská káva?. Víte např. kdo to je Natálie Grossová? Znáte a víte kdo je Daniela Drtinová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Holandská káva i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.