Co je to?
Definice výrazu BIO. Co znamená odborný pojem BIO z kategorie Jídlo?

Co to je BIO? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu BIO?

Bio je pojem užívaný ve více oblastech, popřípadě i jako zkratka nebo předpona. Často se s ním lze setkat jako se značkou pro výrobky ekologického zemědělství nebo obecně ekologicky prospěšné.
Předpona bio pochází z řeckého slova bios, tedy život, a může být využita pro vytvoření mnoha dalších slov s životem souvisejících.


Co je to BIO? Význam slova, termín, Definice výrazu BIO. Co znamená odborný pojem BIO z kategorie Jídlo?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem BIO je v kategorii jídlo

Klíčová slova: popis, co je to BIO?, jídlo, význam pojmu, přesný význam, definice pojmu, wiki, terminologie, jídlo, informace, definice, vysvětlení, co to je, odborné názvosloví, formulace, terminus technicus, synonymum, termín


Pojem BIO je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu BIO?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

BIO je certifikované označení pro produkty ekologického zemědělství.

Zkuste zjistit více informací o slovu BIO v následujících zdrojích

Vyhledat termín BIO ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín BIO ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem BIO na Youtube

Vyhledat výraz BIO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem BIO ve Wikizdrojích

Zkusit najít frázi BIO ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo BIO například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to BIO? resp. co znamená výraz BIO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BIO, odpověď na dotaz co je to BIO?. Víte např. kdo to je Albín? Znáte a víte kdo je Francis Bacon? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.