Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Co to je Bio? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Bio?

Bio je pojem užívaný ve více oblastech, popřípadě i jako zkratka nebo předpona. Často se s ním lze setkat jako se značkou pro výrobky ekologického zemědělství nebo obecně ekologicky prospěšné.
Předpona bio pochází z řeckého slova bios, tedy život, a může být využita pro vytvoření mnoha dalších slov s životem souvisejících.


Co je to Bio? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bio patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, odborné názvosloví, přesný význam, slovo, definice, význam slova, co znamená, lexikon, wiki, Bio, popis, terminus technicus, terminologie, přesný výraz, význam pojmu, heslo, slovník, co je to Bio?


Pojem Bio je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat termín Bio na Google.cz

Hledat videa s názvem Bio na Youtube

Hledat slovo Bio ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Bio ve Wikislovníku

Hledat výraz Bio ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Bio ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bio například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Bio? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Bio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bio, odpověď na dotaz co je to Bio?. Víte např. kdo to je Vladimir Putin? Znáte a víte kdo je Harpyje? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Bio i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.