Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo BIO. Co znamená pojem BIO z kategorie Jídlo?

Co to je BIO? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova BIO

Bio je pojem užívaný ve více oblastech, popřípadě i jako zkratka nebo předpona. Často se s ním lze setkat jako se značkou pro výrobky ekologického zemědělství nebo obecně ekologicky prospěšné.
Předpona bio pochází z řeckého slova bios, tedy život, a může být využita pro vytvoření mnoha dalších slov s životem souvisejících.


Co je to BIO? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo BIO. Co znamená pojem BIO z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova BIO sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem BIO patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: wiki, co to je, co znamená, slovník, význam pojmu, synonymum, heslo, co je to BIO?, odborný výraz, definice, význam, lexikon, informace, význam slova, slovo, odborné názvosloví, přesný význam, formulace


Pojem BIO je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem BIO? Výraz, definice slova z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

BIO je certifikované označení pro produkty ekologického zemědělství.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo BIO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BIO ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz BIO ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem BIO na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BIO ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo BIO ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo BIO například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova BIO? resp. co znamená BIO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BIO, odpověď na dotaz co je to BIO?. Víte např. kdo to je Šiva? Znáte a víte kdo je Nicky Tučková? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín BIO hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.