Co je to?
Výraz, termín, definice slova BIO. Co znamená odborný pojem BIO z kategorie Jídlo?

Co je to BIO? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu BIO

Bio je pojem užívaný ve více oblastech, popřípadě i jako zkratka nebo předpona. Často se s ním lze setkat jako se značkou pro výrobky ekologického zemědělství nebo obecně ekologicky prospěšné.
Předpona bio pochází z řeckého slova bios, tedy život, a může být využita pro vytvoření mnoha dalších slov s životem souvisejících.


Co je to BIO? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BIO. Co znamená odborný pojem BIO z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem BIO s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín BIO patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: popis, co to je, co znamená, vysvětlení, význam slova, heslo, terminus technicus, odborné názvosloví, termín, BIO, názvosloví, terminologie, slovo, jídlo, jídlo, slovník, význam, wiki


Pojem BIO je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu BIO?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

BIO je certifikované označení pro produkty ekologického zemědělství.

Více informací o pojmu BIO lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz BIO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo BIO ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo BIO ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín BIO ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem BIO na Youtube

Najít výraz BIO na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo BIO například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova BIO? resp. co znamená výraz BIO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BIO, odpověď na dotaz co je to BIO?. Víte např. kdo to je Julija Tymošenková? Znáte a víte kdo je Andrea Procházková? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín BIO hledat i v jiných kategoriích (než jídlo) Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.