Co je to?
Odborný výraz, definice slova BIO. Co znamená pojem BIO z kategorie Jídlo?

Co je BIO? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu BIO?

Bio je pojem užívaný ve více oblastech, popřípadě i jako zkratka nebo předpona. Často se s ním lze setkat jako se značkou pro výrobky ekologického zemědělství nebo obecně ekologicky prospěšné.
Předpona bio pochází z řeckého slova bios, tedy život, a může být využita pro vytvoření mnoha dalších slov s životem souvisejících.


Co je to BIO? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova BIO. Co znamená pojem BIO z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo BIO se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: význam, význam pojmu, slovo, popis, formulace, jídlo, jídlo, odborné názvosloví, terminologie, lexikon, názvosloví, pojem, synonymum, definice, přesný výraz, slovník, wiki, definice pojmu


Pojem BIO je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu BIO můžete dozvědět následující

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

BIO je certifikované označení pro produkty ekologického zemědělství.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo BIO ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo BIO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BIO ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem BIO na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BIO ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín BIO ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo BIO například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova BIO? resp. jaká je definice termínu BIO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BIO, odpověď na dotaz co je to BIO?. Víte např. kdo to je Lama? Znáte a víte kdo je Henry David Thoreau? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.