Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Co to je Bio? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Bio?

Bio je pojem užívaný ve více oblastech, popřípadě i jako zkratka nebo předpona. Často se s ním lze setkat jako se značkou pro výrobky ekologického zemědělství nebo obecně ekologicky prospěšné.
Předpona bio pochází z řeckého slova bios, tedy život, a může být využita pro vytvoření mnoha dalších slov s životem souvisejících.


Co je to Bio? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bio se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, přesný význam, odborné názvosloví, slovo, význam pojmu, lexikon, synonymum, slovník, terminologie, význam slova, význam, informace, formulace, wiki, popis, co je to Bio?, Jídlo, termín


Pojem Bio je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Bio ve Wikislovníku

Najít heslo Bio ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Bio ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Bio ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bio ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bio ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bio například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Bio? resp. co označuje slovo Bio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bio, odpověď na dotaz co je to Bio?. Víte např. kdo to je Kouč? Znáte a víte kdo je Umělec? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.