Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Co to je Bio? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Bio?

Bio je pojem užívaný ve více oblastech, popřípadě i jako zkratka nebo předpona. Často se s ním lze setkat jako se značkou pro výrobky ekologického zemědělství nebo obecně ekologicky prospěšné.
Předpona bio pochází z řeckého slova bios, tedy život, a může být využita pro vytvoření mnoha dalších slov s životem souvisejících.


Co je to Bio? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Bio? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bio patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: co to je, co je to Bio?, informace, přesný výraz, terminologie, význam, co znamená, slovo, Jídlo, vysvětlení, odborné názvosloví, Jídlo, slovník, terminus technicus, význam pojmu, definice pojmu, význam slova, termín


Pojem Bio je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Bio ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Bio ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bio ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bio ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Bio na Youtube

Zkusit najít výraz Bio ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bio například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Bio? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bio, odpověď na dotaz co je to Bio?. Víte např. kdo to je Koordinátor? Znáte a víte kdo je Umělec? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.