Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Co to je Bio? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Bio?

Bio je pojem užívaný ve více oblastech, popřípadě i jako zkratka nebo předpona. Často se s ním lze setkat jako se značkou pro výrobky ekologického zemědělství nebo obecně ekologicky prospěšné.
Předpona bio pochází z řeckého slova bios, tedy život, a může být využita pro vytvoření mnoha dalších slov s životem souvisejících.


Co je to Bio? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bio patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: synonymum, názvosloví, význam pojmu, význam, odborné názvosloví, přesný výraz, formulace, heslo, wiki, vysvětlení, co je to Bio?, popis, slovo, co znamená, slovník, Jídlo, definice, odborný výraz


Pojem Bio je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Bio

Vyhledat výraz Bio ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Bio ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bio ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Bio ve Wikislovníku

Hledat termín Bio na Google.cz

Hledat videa s názvem Bio na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bio například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Bio? resp. jaký je význam slova Bio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bio, odpověď na dotaz co je to Bio?. Víte např. kdo to je Rytíř? Znáte a víte kdo je Umělec? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.