Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Co to je Bio? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Bio?

Bio je pojem užívaný ve více oblastech, popřípadě i jako zkratka nebo předpona. Často se s ním lze setkat jako se značkou pro výrobky ekologického zemědělství nebo obecně ekologicky prospěšné.
Předpona bio pochází z řeckého slova bios, tedy život, a může být využita pro vytvoření mnoha dalších slov s životem souvisejících.


Co je to Bio? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bio je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, popis, přesný význam, co je to Bio?, Jídlo, formulace, slovník, terminologie, odborný výraz, pojem, wiki, termín, význam, vysvětlení, definice pojmu, význam slova, terminus technicus, co to je


Pojem Bio je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Bio ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bio ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Bio ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bio ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Bio na Youtube

Zkusit najít termín Bio ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bio například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Bio? resp. co znamená Bio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bio, odpověď na dotaz co je to Bio?. Víte např. kdo to je HR specialista? Znáte a víte kdo je Harpyje? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.