Co je to?
Definice výrazu Sousloví. Co znamená odborný pojem Sousloví z kategorie Český jazyk?

Co to je Sousloví? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Sousloví

Sousloví je ustálené slovní spojení označující jednu věc skládající se obvykle ze dvou slov. Velmi často se jedná o spojení podstatného jména a shodného přívlastku (přídavné jméno), častá jsou sousloví v názvosloví v biologii a v jiných vědních oborech (základní škola, výr velký, smetánka lékařská apod.).


Co je to Sousloví? Význam slova, termín, Definice výrazu Sousloví. Co znamená odborný pojem Sousloví z kategorie Český jazyk?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Sousloví sdílejte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sousloví je v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: co je to Sousloví?, heslo, vysvětlení, slovo, Český jazyk, terminus technicus, co to je, význam, význam pojmu, Sousloví, informace, definice pojmu, názvosloví, popis, synonymum, terminologie, wiki, slovník


Pojem Sousloví je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Sousloví? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Sousloví je ustálené slovní spojení, sdružené pojmenování vytvářející lexikální jednotku.

Jiné informační zdroje o pojmu Sousloví

Hledat výraz Sousloví na Google.cz

Hledat videa s názvem Sousloví na Youtube

Najít heslo Sousloví ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sousloví ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sousloví ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Sousloví ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sousloví například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Sousloví? resp. co vlastně znamená slovo Sousloví? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sousloví, odpověď na dotaz co je to Sousloví?. Víte např. kdo to je Čeledín? Znáte a víte kdo je Pavel Fischer? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Sousloví i v jiných kategoriích (než Český jazyk). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.