Co je to?
Definice výrazu Infantilismus. Co znamená odborný pojem Infantilismus z kategorie Psychologie?

Co to je Infantilismus? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Infantilismus

Infantilismus znamená dětinskost. Jedná o takové chování, které je neadekvátní vzhledem k věku dotyčné osoby, neodpovídá mu. Určitý věk by s sebou měl nést vyspělost nejen ve smyslu fyzickém, ale i psychickém. Dětinské chování se může občas vyskytnout u pubescentů, kdy to ale může být pouhá recese. Pro dětinské chování je charakteristické přílišné podléhání emocím a nízká míra sebekontroly.


Co je to Infantilismus? Význam slova, termín, Definice výrazu Infantilismus. Co znamená odborný pojem Infantilismus z kategorie Psychologie?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Infantilismus s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Infantilismus se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: význam, Psychologie, pojem, vysvětlení, termín, co je to Infantilismus?, názvosloví, informace, odborné názvosloví, význam slova, popis, význam pojmu, Psychologie, slovník, synonymum, Infantilismus, co to je, odborný výraz


Pojem Infantilismus je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Infantilismus? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Infantilismus (z lat. infans, doslova nemluvně) označuje většinou různé vývojové poruchy, případně infantilní čili „dětinské“ jednání.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít heslo Infantilismus ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Infantilismus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Infantilismus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Infantilismus ve Wikizdrojích

Hledat výraz Infantilismus ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Infantilismus ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Infantilismus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Infantilismus? resp. co se skrývá pod slovem Infantilismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Infantilismus, odpověď na dotaz co je to Infantilismus?. Víte např. kdo to je Jim Carrey? Znáte a víte kdo je Michael Moore? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Infantilismus i v jiných kategoriích (než Psychologie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.