Co je to?
Definice výrazu Infantilismus. Co znamená odborný pojem Infantilismus z kategorie Psychologie?

Co to je Infantilismus? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Infantilismus?

Infantilismus znamená dětinskost. Jedná o takové chování, které je neadekvátní vzhledem k věku dotyčné osoby, neodpovídá mu. Určitý věk by s sebou měl nést vyspělost nejen ve smyslu fyzickém, ale i psychickém. Dětinské chování se může občas vyskytnout u pubescentů, kdy to ale může být pouhá recese. Pro dětinské chování je charakteristické přílišné podléhání emocím a nízká míra sebekontroly.


Co je to Infantilismus? Význam slova, termín, Definice výrazu Infantilismus. Co znamená odborný pojem Infantilismus z kategorie Psychologie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Infantilismus můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Infantilismus je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: wiki, Psychologie, slovo, přesný význam, co znamená, definice pojmu, vysvětlení, terminologie, slovník, odborné názvosloví, synonymum, co to je, přesný výraz, význam, Psychologie, význam slova, termín, heslo


Pojem Infantilismus je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Infantilismus? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Infantilismus (z lat. infans, doslova nemluvně) označuje většinou různé vývojové poruchy, případně infantilní čili „dětinské“ jednání.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Infantilismus ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Infantilismus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Infantilismus ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Infantilismus ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Infantilismus na Google.cz

Zkusit najít výraz Infantilismus ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Infantilismus například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Infantilismus? resp. co se skrývá pod slovem Infantilismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Infantilismus, odpověď na dotaz co je to Infantilismus?. Víte např. kdo to je Nedouk? Znáte a víte kdo je Chris Evans? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.