Co je to?
Výraz, termín, definice slova Infantilismus. Co znamená odborný pojem Infantilismus z kategorie Psychologie?

Co je to Infantilismus? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Infantilismus?

Infantilismus znamená dětinskost. Jedná o takové chování, které je neadekvátní vzhledem k věku dotyčné osoby, neodpovídá mu. Určitý věk by s sebou měl nést vyspělost nejen ve smyslu fyzickém, ale i psychickém. Dětinské chování se může občas vyskytnout u pubescentů, kdy to ale může být pouhá recese. Pro dětinské chování je charakteristické přílišné podléhání emocím a nízká míra sebekontroly.


Co je to Infantilismus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Infantilismus. Co znamená odborný pojem Infantilismus z kategorie Psychologie?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Infantilismus s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Infantilismus je v kategorii psychologie

Klíčová slova: terminologie, odborné názvosloví, heslo, přesný výraz, Infantilismus, co to je, synonymum, pojem, vysvětlení, termín, význam, slovo, psychologie, definice pojmu, terminus technicus, význam slova, informace, wiki


Pojem Infantilismus je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Infantilismus? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Infantilismus (z lat. infans, doslova nemluvně) označuje většinou různé vývojové poruchy, případně infantilní čili „dětinské“ jednání.

Jiné zdroje informací o pojmu Infantilismus

Hledat heslo Infantilismus ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Infantilismus ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Infantilismus ve Wikizdrojích

Hledat výraz Infantilismus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Infantilismus ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Infantilismus na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Infantilismus například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Infantilismus? resp. co znamená výraz Infantilismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Infantilismus, odpověď na dotaz co je to Infantilismus?. Víte např. kdo to je Alice Hálová? Znáte a víte kdo je Cukrář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než psychologie). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.