Co je to?
Výraz, termín, definice slova Infantilismus. Co znamená odborný pojem Infantilismus z kategorie Psychologie?

Co je to Infantilismus? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Infantilismus

Infantilismus znamená dětinskost. Jedná o takové chování, které je neadekvátní vzhledem k věku dotyčné osoby, neodpovídá mu. Určitý věk by s sebou měl nést vyspělost nejen ve smyslu fyzickém, ale i psychickém. Dětinské chování se může občas vyskytnout u pubescentů, kdy to ale může být pouhá recese. Pro dětinské chování je charakteristické přílišné podléhání emocím a nízká míra sebekontroly.


Co je to Infantilismus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Infantilismus. Co znamená odborný pojem Infantilismus z kategorie Psychologie?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Infantilismus můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Infantilismus je v kategorii psychologie

Klíčová slova: psychologie, termín, Infantilismus, význam, slovník, terminologie, slovo, přesný výraz, význam pojmu, informace, vysvětlení, terminus technicus, názvosloví, definice, co znamená, psychologie, význam slova, co je to Infantilismus?


Pojem Infantilismus je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Infantilismus? Výraz, definice slova z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Infantilismus (z lat. infans, doslova nemluvně) označuje většinou různé vývojové poruchy, případně infantilní čili „dětinské“ jednání.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Infantilismus na Youtube

Vyhledat heslo Infantilismus ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Infantilismus ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Infantilismus ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Infantilismus ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Infantilismus na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Infantilismus například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Infantilismus? resp. co znamená Infantilismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Infantilismus, odpověď na dotaz co je to Infantilismus?. Víte např. kdo to je Rozhodce? Znáte a víte kdo je Hugh Grant? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.