Co je to?
Definice výrazu Infantilismus. Co znamená odborný pojem Infantilismus z kategorie Psychologie?

Co to je Infantilismus? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Infantilismus

Infantilismus znamená dětinskost. Jedná o takové chování, které je neadekvátní vzhledem k věku dotyčné osoby, neodpovídá mu. Určitý věk by s sebou měl nést vyspělost nejen ve smyslu fyzickém, ale i psychickém. Dětinské chování se může občas vyskytnout u pubescentů, kdy to ale může být pouhá recese. Pro dětinské chování je charakteristické přílišné podléhání emocím a nízká míra sebekontroly.


Co je to Infantilismus? Význam slova, termín, Definice výrazu Infantilismus. Co znamená odborný pojem Infantilismus z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Infantilismus? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Infantilismus patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: co je to Infantilismus?, odborný výraz, terminologie, wiki, synonymum, co to je, informace, terminus technicus, význam pojmu, heslo, přesný výraz, význam slova, termín, Psychologie, definice, význam, názvosloví, pojem


Pojem Infantilismus je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Infantilismus? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Infantilismus (z lat. infans, doslova nemluvně) označuje většinou různé vývojové poruchy, případně infantilní čili „dětinské“ jednání.

Více informací o pojmu Infantilismus lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Infantilismus ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Infantilismus ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Infantilismus na Youtube

Zkusit najít pojem Infantilismus ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Infantilismus ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Infantilismus ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Infantilismus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Infantilismus? resp. jaká je definice slova Infantilismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Infantilismus, odpověď na dotaz co je to Infantilismus?. Víte např. kdo to je Keira Knightley? Znáte a víte kdo je Michael Moore? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Psychologie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.