Co je to?
Definice odborného termínu, slova Předčíslí účtu. Co znamená pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Co je to Předčíslí účtu? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Předčíslí účtu

Předčíslí účtu je součástí struktury čísla bankovního účtu. O této struktuře rozhoduje banka, která se musí řídit vyhláškou ČNB. Předčíslí má maximálně 6 číslic a jeho použití není povinné pro přidělení čísla bankovního účtu klientovi.
Pokud má účet přidělené předčíslí, je jho použití nutné v mezibankovním platebním styku. Významnou roli má toto číslo například u finančních úřadů.


Co je to Předčíslí účtu? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Předčíslí účtu. Co znamená pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Předčíslí účtu s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Předčíslí účtu patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: pojem, názvosloví, co znamená, definice pojmu, terminus technicus, Bankovnictví, význam, Bankovnictví, význam slova, přesný význam, termín, popis, heslo, přesný výraz, slovo, synonymum, odborný výraz, formulace


Pojem Předčíslí účtu je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Předčíslí účtu zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Předčíslí účtu ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Předčíslí účtu ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Předčíslí účtu ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Předčíslí účtu ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Předčíslí účtu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Předčíslí účtu ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Předčíslí účtu například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Předčíslí účtu? resp. jaká je definice slova Předčíslí účtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předčíslí účtu, odpověď na dotaz co je to Předčíslí účtu?. Víte např. kdo to je Pokrytec? Znáte a víte kdo je Vegetarián? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.