Co je to?
Výraz, termín, definice slova Předčíslí účtu. Co znamená odborný pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Co je to Předčíslí účtu? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Předčíslí účtu?

Předčíslí účtu je součástí struktury čísla bankovního účtu. O této struktuře rozhoduje banka, která se musí řídit vyhláškou ČNB. Předčíslí má maximálně 6 číslic a jeho použití není povinné pro přidělení čísla bankovního účtu klientovi.
Pokud má účet přidělené předčíslí, je jho použití nutné v mezibankovním platebním styku. Významnou roli má toto číslo například u finančních úřadů.


Co je to Předčíslí účtu? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Předčíslí účtu. Co znamená odborný pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Předčíslí účtu? se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Předčíslí účtu je v sekci bankovnictví

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, názvosloví, přesný výraz, odborné názvosloví, definice, termín, terminologie, význam slova, bankovnictví, heslo, popis, slovo, formulace, Předčíslí účtu, význam pojmu, wiki, terminus technicus


Pojem Předčíslí účtu je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat termín Předčíslí účtu ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Předčíslí účtu ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Předčíslí účtu ve Wikislovníku

Najít výraz Předčíslí účtu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Předčíslí účtu ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Předčíslí účtu na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Předčíslí účtu například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Předčíslí účtu? resp. jaká je definice slova Předčíslí účtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předčíslí účtu, odpověď na dotaz co je to Předčíslí účtu?. Víte např. kdo to je Enrique Iglesias? Znáte a víte kdo je Tereza Kostková? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než bankovnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.