Co je to?
Definice odborného termínu, slova Předčíslí účtu. Co znamená pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Co je to Předčíslí účtu? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Předčíslí účtu

Předčíslí účtu je součástí struktury čísla bankovního účtu. O této struktuře rozhoduje banka, která se musí řídit vyhláškou ČNB. Předčíslí má maximálně 6 číslic a jeho použití není povinné pro přidělení čísla bankovního účtu klientovi.
Pokud má účet přidělené předčíslí, je jho použití nutné v mezibankovním platebním styku. Významnou roli má toto číslo například u finančních úřadů.


Co je to Předčíslí účtu? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Předčíslí účtu. Co znamená pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Předčíslí účtu s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Předčíslí účtu se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: odborný výraz, Předčíslí účtu, význam pojmu, definice pojmu, význam, vysvětlení, odborné názvosloví, Bankovnictví, co je to Předčíslí účtu?, Bankovnictví, co to je, význam slova, definice, přesný význam, lexikon, termín, terminus technicus, terminologie


Pojem Předčíslí účtu je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Předčíslí účtu ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Předčíslí účtu ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Předčíslí účtu ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Předčíslí účtu ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Předčíslí účtu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Předčíslí účtu na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Předčíslí účtu například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Předčíslí účtu? resp. co se skrývá pod slovem Předčíslí účtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předčíslí účtu, odpověď na dotaz co je to Předčíslí účtu?. Víte např. kdo to je Martin Dejdar? Znáte a víte kdo je Vegetarián? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.