Co je to?
Definice výrazu Předčíslí účtu. Co znamená odborný pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Co je Předčíslí účtu?

Co znamená termín Předčíslí účtu? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Předčíslí účtu je součástí struktury čísla bankovního účtu. O této struktuře rozhoduje banka, která se musí řídit vyhláškou ČNB. Předčíslí má maximálně 6 číslic a jeho použití není povinné pro přidělení čísla bankovního účtu klientovi.
Pokud má účet přidělené předčíslí, je jho použití nutné v mezibankovním platebním styku. Významnou roli má toto číslo například u finančních úřadů.


Co je to Předčíslí účtu? Význam slova, termín, Definice výrazu Předčíslí účtu. Co znamená odborný pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text sestavily autoři (redaktoři a redaktorky) pro Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Předčíslí účtu je v sekci bankovnictví

Klíčová slova: co znamená, pojem, bankovnictví, popis, názvosloví, heslo, formulace, lexikon, Předčíslí účtu, přesný výraz, terminus technicus, slovník, bankovnictví, definice pojmu, informace, synonymum, termín, slovo


Pojem Předčíslí účtu je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Předčíslí účtu ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Předčíslí účtu ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Předčíslí účtu na Google obrázcích

Zkusit najít Předčíslí účtu ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Předčíslí účtu ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Předčíslí účtu ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Předčíslí účtu například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice termínu Předčíslí účtu? resp. jaká je definice slova Předčíslí účtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předčíslí účtu, odpověď na dotaz co je to Předčíslí účtu?. Víte např. kdo to je Hana Kordová Marvanová? Znáte a víte kdo je Martin Zounar? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Předčíslí účtu i v jiné kategorii než je sekce bankovnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, banka, předčíslí účtu, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.