Co je to?
Definice odborného termínu, slova Předčíslí účtu. Co znamená pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Co je to Předčíslí účtu? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Předčíslí účtu

Předčíslí účtu je součástí struktury čísla bankovního účtu. O této struktuře rozhoduje banka, která se musí řídit vyhláškou ČNB. Předčíslí má maximálně 6 číslic a jeho použití není povinné pro přidělení čísla bankovního účtu klientovi.
Pokud má účet přidělené předčíslí, je jho použití nutné v mezibankovním platebním styku. Významnou roli má toto číslo například u finančních úřadů.


Co je to Předčíslí účtu? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Předčíslí účtu. Co znamená pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Předčíslí účtu? s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Předčíslí účtu je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, informace, co znamená, přesný význam, termín, význam, názvosloví, Předčíslí účtu, slovo, synonymum, Bankovnictví, slovník, odborné názvosloví, co je to Předčíslí účtu?, lexikon, heslo, definice pojmu


Pojem Předčíslí účtu je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Předčíslí účtu lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Předčíslí účtu ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Předčíslí účtu ve Wikimedia Commons

Najít slovo Předčíslí účtu ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Předčíslí účtu ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Předčíslí účtu ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Předčíslí účtu ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Předčíslí účtu například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Předčíslí účtu? resp. co vlastně znamená slovo Předčíslí účtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předčíslí účtu, odpověď na dotaz co je to Předčíslí účtu?. Víte např. kdo to je Jeptiška? Znáte a víte kdo je Valtteri Bottas? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Bankovnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.