Co je to?
Definice odborného termínu, slova Předčíslí účtu. Co znamená pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Co je to Předčíslí účtu? Význam slova

Co znamená termín Předčíslí účtu? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Předčíslí účtu je součástí struktury čísla bankovního účtu. O této struktuře rozhoduje banka, která se musí řídit vyhláškou ČNB. Předčíslí má maximálně 6 číslic a jeho použití není povinné pro přidělení čísla bankovního účtu klientovi.
Pokud má účet přidělené předčíslí, je jho použití nutné v mezibankovním platebním styku. Významnou roli má toto číslo například u finančních úřadů.


Co je to Předčíslí účtu? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Předčíslí účtu. Co znamená pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Předčíslí účtu je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: popis, význam slova, odborný výraz, odborné názvosloví, Předčíslí účtu, co znamená, slovo, Bankovnictví, význam pojmu, slovník, heslo, formulace, přesný výraz, terminologie, terminus technicus, synonymum, co je to Předčíslí účtu?, lexikon


Pojem Předčíslí účtu je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Předčíslí účtu ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Předčíslí účtu ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Předčíslí účtu ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Předčíslí účtu ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Předčíslí účtu ve Wikipedii

Vyhledat heslo Předčíslí účtu ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Předčíslí účtu například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Předčíslí účtu? resp. co se přesně ukrývá za slovem Předčíslí účtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předčíslí účtu, odpověď na dotaz co je to Předčíslí účtu?. Víte např. kdo to je Jan Svěrák? Znáte a víte kdo je Vegetarián? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Předčíslí účtu hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.