Co je to?
Definice výrazu, termínu Jestřábí oko. Co znamená odborný pojem Jestřábí oko z kategorie Sport?

Co je Jestřábí oko? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Jestřábí oko?

Jestřábí oko, anglickým názvem Hawk-Eye, je název elektronického zařízení určeného ke sledování dopadů míčů v různých druzích sportů, např. tenise, volejbalu, fotbalu a jiných sportech. Název získal systém podle svého tvůrce Paula Hawkinse.
Jestřábí oko funguje na základě obrazů z různých úhlů, které snímají kamery na různých místech v okolí hrací plochy. Obrazy jsou velmi rychle převáděny do trojrozměru a výsledek lze vidět na připojené obrazovce. Kromě dalších funkcí slouží k objektivnímu rozhodování o sporných míčích.


Co je to Jestřábí oko? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Jestřábí oko. Co znamená odborný pojem Jestřábí oko z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Jestřábí oko s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Jestřábí oko je v kategorii sport

Klíčová slova: co znamená, terminologie, heslo, přesný výraz, popis, definice, odborné názvosloví, slovník, terminus technicus, sport, význam slova, synonymum, přesný význam, význam pojmu, Jestřábí oko, formulace, slovo, pojem


Pojem Jestřábí oko je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Jestřábí oko? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Jestřábí oko (anglicky: Hawk-Eye) je elektronický systém monitorující dopady míčů v tenise, kriketu, badmintonu, hurlingu, volejbalu, fotbalu, snookeru, rugby union a dalších sportech.

Hledejte výraz Jestřábí oko v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Jestřábí oko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Jestřábí oko ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jestřábí oko na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jestřábí oko ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jestřábí oko ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Jestřábí oko na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jestřábí oko například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě nyní již víte co je to Jestřábí oko? resp. co přesně označuje termín Jestřábí oko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jestřábí oko, odpověď na dotaz co je to Jestřábí oko?. Víte např. kdo to je Pendler? Znáte a víte kdo je James Clerk Maxwell? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než sport). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.