Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jestřábí oko. Co znamená pojem Jestřábí oko z kategorie Sport?

Co to je Jestřábí oko? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Jestřábí oko

Jestřábí oko, anglickým názvem Hawk-Eye, je název elektronického zařízení určeného ke sledování dopadů míčů v různých druzích sportů, např. tenise, volejbalu, fotbalu a jiných sportech. Název získal systém podle svého tvůrce Paula Hawkinse.
Jestřábí oko funguje na základě obrazů z různých úhlů, které snímají kamery na různých místech v okolí hrací plochy. Obrazy jsou velmi rychle převáděny do trojrozměru a výsledek lze vidět na připojené obrazovce. Kromě dalších funkcí slouží k objektivnímu rozhodování o sporných míčích.


Co je to Jestřábí oko? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jestřábí oko. Co znamená pojem Jestřábí oko z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Jestřábí oko sdílejte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Jestřábí oko je v kategorii Sport

Klíčová slova: slovník, termín, definice, pojem, názvosloví, synonymum, popis, Sport, terminus technicus, formulace, přesný význam, terminologie, odborné názvosloví, lexikon, informace, význam pojmu, odborný výraz, Jestřábí oko


Pojem Jestřábí oko je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Jestřábí oko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Jestřábí oko na Youtube

Hledat pojem Jestřábí oko ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jestřábí oko ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Jestřábí oko ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Jestřábí oko ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jestřábí oko například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Jestřábí oko? resp. co přesně označuje termín Jestřábí oko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jestřábí oko, odpověď na dotaz co je to Jestřábí oko?. Víte např. kdo to je Plátce DPH? Znáte a víte kdo je Transgender? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.