Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jestřábí oko. Co znamená pojem Jestřábí oko z kategorie Sport?

Co to je Jestřábí oko? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Jestřábí oko?

Jestřábí oko, anglickým názvem Hawk-Eye, je název elektronického zařízení určeného ke sledování dopadů míčů v různých druzích sportů, např. tenise, volejbalu, fotbalu a jiných sportech. Název získal systém podle svého tvůrce Paula Hawkinse.
Jestřábí oko funguje na základě obrazů z různých úhlů, které snímají kamery na různých místech v okolí hrací plochy. Obrazy jsou velmi rychle převáděny do trojrozměru a výsledek lze vidět na připojené obrazovce. Kromě dalších funkcí slouží k objektivnímu rozhodování o sporných míčích.


Co je to Jestřábí oko? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jestřábí oko. Co znamená pojem Jestřábí oko z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jestřábí oko s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Jestřábí oko se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: heslo, formulace, význam slova, popis, co znamená, slovník, terminologie, názvosloví, přesný výraz, definice, význam, vysvětlení, odborný výraz, terminus technicus, co to je, lexikon, přesný význam, Sport


Pojem Jestřábí oko je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Jestřábí oko?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Jestřábí oko (anglicky: Hawk-Eye) je elektronický systém monitorující dopady míčů v tenise, kriketu, badmintonu, hurlingu, volejbalu, fotbalu, snookeru, rugby union a dalších sportech.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem Jestřábí oko ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jestřábí oko na Youtube

Najít pojem Jestřábí oko na Google.cz

Hledat heslo Jestřábí oko ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Jestřábí oko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jestřábí oko ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jestřábí oko například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Jestřábí oko? resp. co označuje slovo Jestřábí oko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jestřábí oko, odpověď na dotaz co je to Jestřábí oko?. Víte např. kdo to je Event manager? Znáte a víte kdo je Advokát? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.