Co je to?
Výraz, termín, definice slova Jestřábí oko. Co znamená odborný pojem Jestřábí oko z kategorie Sport?

Co je to Jestřábí oko? Význam slova

Co znamená termín Jestřábí oko? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Jestřábí oko, anglickým názvem Hawk-Eye, je název elektronického zařízení určeného ke sledování dopadů míčů v různých druzích sportů, např. tenise, volejbalu, fotbalu a jiných sportech. Název získal systém podle svého tvůrce Paula Hawkinse.
Jestřábí oko funguje na základě obrazů z různých úhlů, které snímají kamery na různých místech v okolí hrací plochy. Obrazy jsou velmi rychle převáděny do trojrozměru a výsledek lze vidět na připojené obrazovce. Kromě dalších funkcí slouží k objektivnímu rozhodování o sporných míčích.


Co je to Jestřábí oko? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Jestřábí oko. Co znamená odborný pojem Jestřábí oko z kategorie Sport?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Jestřábí oko? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Jestřábí oko je v kategorii sport

Klíčová slova: termín, popis, sport, formulace, slovo, synonymum, sport, lexikon, pojem, terminus technicus, informace, odborný výraz, význam slova, Jestřábí oko, vysvětlení, wiki, co znamená, přesný výraz


Pojem Jestřábí oko je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Jestřábí oko? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Jestřábí oko (anglicky: Hawk-Eye) je elektronický systém monitorující dopady míčů v tenise, kriketu, badmintonu, hurlingu, volejbalu, fotbalu, snookeru, rugby union a dalších sportech.

Zkuste zjistit více informací o slovu Jestřábí oko v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Jestřábí oko ve Wikislovníku

Vyhledat termín Jestřábí oko na Google.cz

Zkusit najít pojem Jestřábí oko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Jestřábí oko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Jestřábí oko ve Wikizdrojích

Hledat pojem Jestřábí oko ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jestřábí oko například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste zjistili co znamená Jestřábí oko? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Jestřábí oko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jestřábí oko, odpověď na dotaz co je to Jestřábí oko?. Víte např. kdo to je Mizera? Znáte a víte kdo je Karel Slavoj Amerling? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.