Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jestřábí oko. Co znamená pojem Jestřábí oko z kategorie Sport?

Co to je Jestřábí oko? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Jestřábí oko

Jestřábí oko, anglickým názvem Hawk-Eye, je název elektronického zařízení určeného ke sledování dopadů míčů v různých druzích sportů, např. tenise, volejbalu, fotbalu a jiných sportech. Název získal systém podle svého tvůrce Paula Hawkinse.
Jestřábí oko funguje na základě obrazů z různých úhlů, které snímají kamery na různých místech v okolí hrací plochy. Obrazy jsou velmi rychle převáděny do trojrozměru a výsledek lze vidět na připojené obrazovce. Kromě dalších funkcí slouží k objektivnímu rozhodování o sporných míčích.


Co je to Jestřábí oko? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jestřábí oko. Co znamená pojem Jestřábí oko z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Jestřábí oko? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Jestřábí oko je v kategorii Sport

Klíčová slova: informace, co to je, definice pojmu, význam slova, význam, význam pojmu, termín, názvosloví, pojem, terminus technicus, Sport, slovník, Sport, terminologie, co znamená, přesný význam, odborné názvosloví, odborný výraz


Pojem Jestřábí oko je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jestřábí oko zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Jestřábí oko na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jestřábí oko ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Jestřábí oko ve Wikislovníku

Najít slovo Jestřábí oko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Jestřábí oko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Jestřábí oko ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jestřábí oko například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Jestřábí oko? resp. co znamená výraz Jestřábí oko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jestřábí oko, odpověď na dotaz co je to Jestřábí oko?. Víte např. kdo to je Avicenna? Znáte a víte kdo je Transgender? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Jestřábí oko hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.