Co je to?
Definice výrazu, termínu Terina. Co znamená odborný pojem Terina z kategorie Jídlo?

Co je to Terina? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Terina?

Terina je pojem, který označuje hlubokou mísu s víkem. Podle označení pro nádobu dostal své jméno i pokrm - terina je masová směs podobná paštice.


Co je to Terina? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Terina. Co znamená odborný pojem Terina z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Terina? s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Terina je v sekci Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, terminologie, Terina, Jídlo, terminus technicus, význam slova, názvosloví, informace, wiki, formulace, popis, pojem, definice, lexikon, definice pojmu, slovo, význam, co znamená


Pojem Terina je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Terina ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Terina ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Terina na Google.cz

Hledat termín Terina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Terina na Youtube

Hledat slovo Terina ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Terina například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Terina? resp. co znamená výraz Terina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Terina, odpověď na dotaz co je to Terina?. Víte např. kdo to je Sobec? Znáte a víte kdo je Mystik? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.