Co je to?
Definice výrazu, termínu Terina. Co znamená odborný pojem Terina z kategorie Jídlo?

Co je to Terina? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Terina?

Terina je pojem, který označuje hlubokou mísu s víkem. Podle označení pro nádobu dostal své jméno i pokrm - terina je masová směs podobná paštice.


Co je to Terina? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Terina. Co znamená odborný pojem Terina z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Terina je v sekci Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, slovník, co je to Terina?, termín, přesný výraz, definice, odborné názvosloví, Jídlo, wiki, lexikon, názvosloví, význam, heslo, Terina, definice pojmu, co znamená, popis


Pojem Terina je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Terina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Terina ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Terina ve Wikimedia Commons

Najít pojem Terina ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Terina ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Terina ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Terina například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Terina? resp. jaký je význam slova Terina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Terina, odpověď na dotaz co je to Terina?. Víte např. kdo to je Katy Perry? Znáte a víte kdo je Skvoter? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.