Co je to?
Definice výrazu, termínu Terina. Co znamená odborný pojem Terina z kategorie Jídlo?

Co je to Terina? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Terina?

Terina je pojem, který označuje hlubokou mísu s víkem. Podle označení pro nádobu dostal své jméno i pokrm - terina je masová směs podobná paštice.


Co je to Terina? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Terina. Co znamená odborný pojem Terina z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Terina? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Terina je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: slovník, význam, co je to Terina?, terminus technicus, popis, definice, heslo, terminologie, pojem, přesný výraz, přesný význam, co to je, Jídlo, odborné názvosloví, význam pojmu, co znamená, Terina, Jídlo


Pojem Terina je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Terina v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Terina ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Terina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Terina ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Terina na Google.cz

Vyhledat slovo Terina ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Terina ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Terina například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Terina? resp. co přesně označuje termín Terina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Terina, odpověď na dotaz co je to Terina?. Víte např. kdo to je Bára Basiková? Znáte a víte kdo je Mystik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Terina v jiné sekci než Jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.