Co je to?
Definice výrazu, termínu Spam. Co znamená odborný pojem Spam z kategorie Internet?

Co je to Spam? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Spam?

Spam je charakterizován jako nevyžádané sdělení. V dnešní době se jedná zejména o mnohdy obtěžující elektronickou poštu.
Spam může být i nebezpečný. Jde o případy, kdy je email odesílán z počítačů, které obsahují viry. Po otevření spamu potom snadno dojde k rozšíření počítačového viru na zařízení, ve kterém je zpráva otevřena. Z tohoto důvodu se doporučuje sdělení s podezřelou emailovou adresou odesílatele neotevírat. Mnoho emailových klientů většinu spamů detekuje, nejedná se však o stoprocentní jistotu.


Co je to Spam? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Spam. Co znamená odborný pojem Spam z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Spam se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: wiki, Internet, co znamená, význam pojmu, lexikon, formulace, termín, terminus technicus, vysvětlení, význam, heslo, slovo, význam slova, co to je, popis, terminologie, Spam, přesný výraz


Pojem Spam je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Spam?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Spam je nevyžádané sdělení masově šířené internetem. Původně se používalo především pro nevyžádané reklamní e-maily, postupem času tento fenomén postihl i ostatní druhy internetové komunikace – např. diskuzní fóra, komentáře nebo instant messaging. Používá se též zkratka UBE/UCE (Unsolicited Bulk/Commercial Email).

Více informací o slovu Spam doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Spam na Youtube

Zkusit najít pojem Spam na Google.cz

Vyhledat heslo Spam ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spam ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Spam ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spam ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Spam například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Spam? resp. jaká je definice termínu Spam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spam, odpověď na dotaz co je to Spam?. Víte např. kdo to je Josef Mašín? Znáte a víte kdo je Stalker? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.