Co je to?
Definice výrazu, termínu Spam. Co znamená odborný pojem Spam z kategorie Internet?

Co je to Spam? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Spam?

Spam je charakterizován jako nevyžádané sdělení. V dnešní době se jedná zejména o mnohdy obtěžující elektronickou poštu.
Spam může být i nebezpečný. Jde o případy, kdy je email odesílán z počítačů, které obsahují viry. Po otevření spamu potom snadno dojde k rozšíření počítačového viru na zařízení, ve kterém je zpráva otevřena. Z tohoto důvodu se doporučuje sdělení s podezřelou emailovou adresou odesílatele neotevírat. Mnoho emailových klientů většinu spamů detekuje, nejedná se však o stoprocentní jistotu.


Co je to Spam? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Spam. Co znamená odborný pojem Spam z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Spam? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Spam se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: co znamená, Internet, terminologie, synonymum, definice, co to je, přesný výraz, Internet, termín, odborné názvosloví, odborný výraz, lexikon, co je to Spam?, popis, význam pojmu, význam, přesný význam, pojem


Pojem Spam je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Spam dozvíte následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Spam je nevyžádané sdělení masově šířené internetem. Původně se používalo především pro nevyžádané reklamní e-maily, postupem času tento fenomén postihl i ostatní druhy internetové komunikace – např. diskuzní fóra, komentáře nebo instant messaging. Používá se též zkratka UBE/UCE (Unsolicited Bulk/Commercial Email).

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Spam ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spam ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Spam ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spam ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Spam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Spam ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Spam například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Spam? resp. jaká je definice termínu Spam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spam, odpověď na dotaz co je to Spam?. Víte např. kdo to je Leonid Iljič Brežněv? Znáte a víte kdo je Referent? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.