Co je to?
Definice odborného termínu, slova Spam. Co znamená pojem Spam z kategorie Internet?

Co je Spam?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Spam?

Spam je charakterizován jako nevyžádané sdělení. V dnešní době se jedná zejména o mnohdy obtěžující elektronickou poštu.
Spam může být i nebezpečný. Jde o případy, kdy je email odesílán z počítačů, které obsahují viry. Po otevření spamu potom snadno dojde k rozšíření počítačového viru na zařízení, ve kterém je zpráva otevřena. Z tohoto důvodu se doporučuje sdělení s podezřelou emailovou adresou odesílatele neotevírat. Mnoho emailových klientů většinu spamů detekuje, nejedná se však o stoprocentní jistotu.


Co je to Spam? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Spam. Co znamená pojem Spam z kategorie Internet?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Spam patří do sekce internet

Klíčová slova: informace, odborné názvosloví, terminologie, internet, význam, heslo, slovo, pojem, wiki, význam pojmu, odborný výraz, význam slova, slovník, termín, Spam, definice, co to je, definice pojmu


Pojem Spam je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Spam? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Spam je nevyžádané sdělení masově šířené internetem. Původně se používalo především pro nevyžádané reklamní e-maily, postupem času tento fenomén postihl i ostatní druhy internetové komunikace – např. diskuzní fóra, komentáře nebo instant messaging. Používá se též zkratka UBE/UCE (Unsolicited Bulk/Commercial Email).

Hledejte pojem Spam v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Spam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Spam ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Spam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spam ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Spam ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Spam ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Spam například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už víte co je to Spam? resp. co označuje slovo Spam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spam, odpověď na dotaz co je to Spam?. Víte např. kdo to je Filip Turek? Znáte a víte kdo je Referent? Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než internet). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, internet spojení, spam, ilustrační obrázek

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.