Co je to?
Definice výrazu, termínu Spam. Co znamená odborný pojem Spam z kategorie Internet?

Co je to Spam? Význam slova

Co znamená termín Spam? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Spam je charakterizován jako nevyžádané sdělení. V dnešní době se jedná zejména o mnohdy obtěžující elektronickou poštu.
Spam může být i nebezpečný. Jde o případy, kdy je email odesílán z počítačů, které obsahují viry. Po otevření spamu potom snadno dojde k rozšíření počítačového viru na zařízení, ve kterém je zpráva otevřena. Z tohoto důvodu se doporučuje sdělení s podezřelou emailovou adresou odesílatele neotevírat. Mnoho emailových klientů většinu spamů detekuje, nejedná se však o stoprocentní jistotu.


Co je to Spam? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Spam. Co znamená odborný pojem Spam z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Spam) můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Spam patří do kategorie Internet

Klíčová slova: co je to Spam?, terminologie, wiki, terminus technicus, Spam, přesný význam, význam slova, heslo, definice, formulace, Internet, co to je, přesný výraz, informace, synonymum, pojem, slovo, termín


Pojem Spam je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Spam?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Spam je nevyžádané sdělení masově šířené internetem. Původně se používalo především pro nevyžádané reklamní e-maily, postupem času tento fenomén postihl i ostatní druhy internetové komunikace – např. diskuzní fóra, komentáře nebo instant messaging. Používá se též zkratka UBE/UCE (Unsolicited Bulk/Commercial Email).

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Spam ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Spam ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Spam ve Wikislovníku

Najít slovo Spam ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spam ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spam ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Spam například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Spam? resp. jaký je význam slova Spam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spam, odpověď na dotaz co je to Spam?. Víte např. kdo to je Kulak? Znáte a víte kdo je Šaman? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Spam v jiné sekci než Internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.