Co je to?
Výraz, termín, definice slova Spam. Co znamená odborný pojem Spam z kategorie Internet?

Co je Spam? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Spam

Spam je charakterizován jako nevyžádané sdělení. V dnešní době se jedná zejména o mnohdy obtěžující elektronickou poštu.
Spam může být i nebezpečný. Jde o případy, kdy je email odesílán z počítačů, které obsahují viry. Po otevření spamu potom snadno dojde k rozšíření počítačového viru na zařízení, ve kterém je zpráva otevřena. Z tohoto důvodu se doporučuje sdělení s podezřelou emailovou adresou odesílatele neotevírat. Mnoho emailových klientů většinu spamů detekuje, nejedná se však o stoprocentní jistotu.


Co je to Spam? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Spam. Co znamená odborný pojem Spam z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici pojmu Spam sdílejte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Spam je v kategorii internet

Klíčová slova: internet, odborné názvosloví, terminologie, odborný výraz, definice, přesný význam, definice pojmu, termín, informace, význam slova, slovník, význam, wiki, slovo, popis, heslo, internet, formulace


Pojem Spam je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Spam?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Spam je nevyžádané sdělení masově šířené internetem. Původně se používalo především pro nevyžádané reklamní e-maily, postupem času tento fenomén postihl i ostatní druhy internetové komunikace – např. diskuzní fóra, komentáře nebo instant messaging. Používá se též zkratka UBE/UCE (Unsolicited Bulk/Commercial Email).

Jiné informační zdroje o pojmu Spam

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spam ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Spam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Spam ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Spam ve vyhledávači Yandex

Najít termín Spam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Spam ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Spam například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Spam? resp. jaká je definice slova Spam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spam, odpověď na dotaz co je to Spam?. Víte např. kdo to je Karel Bláha? Znáte a víte kdo je Referent? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.