Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Gainer. Co znamená pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Co je Gainer?

Co znamená termín Gainer? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Termín gainer je dobře známý v oblasti sportu. Jedná se o koncentrát složený ze sacharidů a bílkovin a jeho úkolem je rychlé doplnění energie po tréninku za účelem růstu svalové hmoty.


Co je to Gainer? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Gainer. Co znamená pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Gainer se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: definice, co znamená, slovník, odborný výraz, vysvětlení, pojem, definice pojmu, význam slova, význam pojmu, formulace, význam, informace, termín, co je to Gainer?, slovo, terminus technicus, co to je, nápoje


Pojem Gainer je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Gainer můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Gainer je sacharido-proteinový koncentrát, který slouží ke zvýšení tělesné hmotnosti a to nejen u sportovců, ale i u běžných lidí. Sportovcům slouží po náročném fyzickém tréninku jako rychlý příjem energie, který je nezbytný pro nárůst hmoty a síly. Používá se také k doplnění svalového glykogenu pro vyšší výdrž a výkonnost.

Více informací o slovu Gainer doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Gainer ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gainer ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Gainer ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít Gainer ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Gainer na Google.cz

Hledat výraz Gainer ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Gainer například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Gainer? resp. jaký je význam slova Gainer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gainer, odpověď na dotaz co je to Gainer?. Víte např. kdo to je Magid? Znáte a víte kdo je Tambor? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je nápoje. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nápoje, alkohol rum, gainer, ilustrační obrázek

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.