Co je to?
Odborný výraz, definice slova Gainer. Co znamená pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Co je to Gainer? Význam slova

Co znamená termín Gainer? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Termín gainer je dobře známý v oblasti sportu. Jedná se o koncentrát složený ze sacharidů a bílkovin a jeho úkolem je rychlé doplnění energie po tréninku za účelem růstu svalové hmoty.


Co je to Gainer? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Gainer. Co znamená pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Gainer) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Gainer patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: Nápoje, význam slova, Nápoje, wiki, pojem, terminologie, definice, význam, odborný výraz, význam pojmu, názvosloví, synonymum, formulace, co je to Gainer?, popis, slovník, informace, lexikon


Pojem Gainer je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Gainer? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Gainer je sacharido-proteinový koncentrát, který slouží ke zvýšení tělesné hmotnosti a to nejen u sportovců, ale i u běžných lidí. Sportovcům slouží po náročném fyzickém tréninku jako rychlý příjem energie, který je nezbytný pro nárůst hmoty a síly. Používá se také k doplnění svalového glykogenu pro vyšší výdrž a výkonnost.

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gainer ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Gainer na Google.cz

Najít heslo Gainer ve Wikislovníku

Hledat termín Gainer ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Gainer ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gainer ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Gainer například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Gainer? resp. co přesně znamená slovo Gainer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gainer, odpověď na dotaz co je to Gainer?. Víte např. kdo to je Pšonek? Znáte a víte kdo je Esejista? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Gainer hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.