Co je to?
Odborný výraz, definice slova Gainer. Co znamená pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Co je to Gainer? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Gainer

Termín gainer je dobře známý v oblasti sportu. Jedná se o koncentrát složený ze sacharidů a bílkovin a jeho úkolem je rychlé doplnění energie po tréninku za účelem růstu svalové hmoty.


Co je to Gainer? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Gainer. Co znamená pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Gainer můžete samozřejmě sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Gainer je v sekci Nápoje

Klíčová slova: definice, slovník, význam slova, formulace, co to je, co znamená, Nápoje, Nápoje, odborné názvosloví, Gainer, popis, přesný význam, terminus technicus, synonymum, vysvětlení, lexikon, co je to Gainer?, wiki


Pojem Gainer je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Gainer? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Gainer je sacharido-proteinový koncentrát, který slouží ke zvýšení tělesné hmotnosti a to nejen u sportovců, ale i u běžných lidí. Sportovcům slouží po náročném fyzickém tréninku jako rychlý příjem energie, který je nezbytný pro nárůst hmoty a síly. Používá se také k doplnění svalového glykogenu pro vyšší výdrž a výkonnost.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Gainer ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Gainer ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gainer ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Gainer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Gainer na Google.cz

Vyhledat výraz Gainer ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gainer například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Gainer? resp. jaký je přesný význam slova Gainer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gainer, odpověď na dotaz co je to Gainer?. Víte např. kdo to je Chirurg? Znáte a víte kdo je Bloggerka? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.