Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gainer. Co znamená odborný pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Co je to Gainer? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Gainer

Termín gainer je dobře známý v oblasti sportu. Jedná se o koncentrát složený ze sacharidů a bílkovin a jeho úkolem je rychlé doplnění energie po tréninku za účelem růstu svalové hmoty.


Co je to Gainer? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gainer. Co znamená odborný pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Gainer? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Gainer se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: Gainer, informace, nápoje, přesný výraz, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, co to je, formulace, co znamená, odborné názvosloví, odborný výraz, nápoje, slovo, význam, terminus technicus, přesný význam, názvosloví


Pojem Gainer je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Gainer? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Gainer je sacharido-proteinový koncentrát, který slouží ke zvýšení tělesné hmotnosti a to nejen u sportovců, ale i u běžných lidí. Sportovcům slouží po náročném fyzickém tréninku jako rychlý příjem energie, který je nezbytný pro nárůst hmoty a síly. Používá se také k doplnění svalového glykogenu pro vyšší výdrž a výkonnost.

Linky na další online zdroje

Najít termín Gainer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Gainer ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gainer ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Gainer ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Gainer ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Gainer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gainer například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Teď už víte jaká je definice termínu Gainer? resp. co znamená slovo Gainer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gainer, odpověď na dotaz co je to Gainer?. Víte např. kdo to je Antonie Formanová? Znáte a víte kdo je Tambor? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je nápoje. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.