Co je to?
Odborný výraz, definice slova Gainer. Co znamená pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Co je to Gainer? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Gainer?

Termín gainer je dobře známý v oblasti sportu. Jedná se o koncentrát složený ze sacharidů a bílkovin a jeho úkolem je rychlé doplnění energie po tréninku za účelem růstu svalové hmoty.


Co je to Gainer? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Gainer. Co znamená pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Gainer sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Gainer je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, přesný výraz, význam, definice, synonymum, popis, názvosloví, slovo, terminologie, terminus technicus, slovník, Nápoje, odborné názvosloví, co je to Gainer?, co znamená, Nápoje, odborný výraz


Pojem Gainer je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Gainer?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Gainer je sacharido-proteinový koncentrát, který slouží ke zvýšení tělesné hmotnosti a to nejen u sportovců, ale i u běžných lidí. Sportovcům slouží po náročném fyzickém tréninku jako rychlý příjem energie, který je nezbytný pro nárůst hmoty a síly. Používá se také k doplnění svalového glykogenu pro vyšší výdrž a výkonnost.

Hledejte pojem Gainer v následujících vyhledávačích

Zkusit najít termín Gainer ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gainer ve Wikimedia Commons

Najít výraz Gainer ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gainer ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Gainer ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Gainer ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Gainer například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Gainer? resp. co znamená Gainer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gainer, odpověď na dotaz co je to Gainer?. Víte např. kdo to je Emma Stone? Znáte a víte kdo je Topmodelka? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Gainer i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.