Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gainer. Co znamená odborný pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Co je to Gainer? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Gainer?

Termín gainer je dobře známý v oblasti sportu. Jedná se o koncentrát složený ze sacharidů a bílkovin a jeho úkolem je rychlé doplnění energie po tréninku za účelem růstu svalové hmoty.


Co je to Gainer? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gainer. Co znamená odborný pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Gainer? Pak se o tuto stránku podělte s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Gainer je v kategorii nápoje

Klíčová slova: terminus technicus, slovník, co znamená, formulace, termín, definice pojmu, slovo, lexikon, heslo, názvosloví, význam slova, popis, význam, definice, vysvětlení, pojem, přesný výraz, nápoje


Pojem Gainer je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Gainer? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Gainer je sacharido-proteinový koncentrát, který slouží ke zvýšení tělesné hmotnosti a to nejen u sportovců, ale i u běžných lidí. Sportovcům slouží po náročném fyzickém tréninku jako rychlý příjem energie, který je nezbytný pro nárůst hmoty a síly. Používá se také k doplnění svalového glykogenu pro vyšší výdrž a výkonnost.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Gainer ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Gainer ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Gainer na Google.cz

Zkusit najít slovo Gainer ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Gainer na Youtube

Najít heslo Gainer ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Gainer například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Nyní již víte jaká je definice termínu Gainer? resp. jaký je význam slova Gainer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gainer, odpověď na dotaz co je to Gainer?. Víte např. kdo to je Alexander Ovečkin? Znáte a víte kdo je Pat a Mat? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Gainer v jiné sekci než nápoje. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.