Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gainer. Co znamená odborný pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Co je to Gainer? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Gainer?

Termín gainer je dobře známý v oblasti sportu. Jedná se o koncentrát složený ze sacharidů a bílkovin a jeho úkolem je rychlé doplnění energie po tréninku za účelem růstu svalové hmoty.


Co je to Gainer? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gainer. Co znamená odborný pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Gainer patří do sekce nápoje

Klíčová slova: lexikon, synonymum, odborné názvosloví, heslo, pojem, terminus technicus, co znamená, přesný význam, nápoje, informace, wiki, definice pojmu, názvosloví, popis, odborný výraz, definice, co je to Gainer?, termín


Pojem Gainer je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Gainer? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Gainer je sacharido-proteinový koncentrát, který slouží ke zvýšení tělesné hmotnosti a to nejen u sportovců, ale i u běžných lidí. Sportovcům slouží po náročném fyzickém tréninku jako rychlý příjem energie, který je nezbytný pro nárůst hmoty a síly. Používá se také k doplnění svalového glykogenu pro vyšší výdrž a výkonnost.

Hledejte pojem Gainer v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Gainer ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Gainer ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gainer ve Wikimedia Commons

Najít termín Gainer ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Gainer ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Gainer na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Gainer například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Gainer? resp. co je to Gainer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gainer, odpověď na dotaz co je to Gainer?. Víte např. kdo to je Filip Hronek? Znáte a víte kdo je Bloggerka? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než nápoje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.