Co je to?
Odborný výraz, definice slova Biologická léčba. Co znamená pojem Biologická léčba z kategorie Lékařství?

Co je to Biologická léčba? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Biologická léčba?

Biologická léčba, jinak též imunoterapie, je druh cílené léčby, která pomocí vlastní imunity organizmu posiluje nebo oslabuje léčbu onemocnění. Buňky určitých typů dokáží zasáhnout proti určitým chorobám, protože znají strukturu i fungování vnitřního i vnějšího prostředí buněk.
Některé typy biologické léčby se již běžně používají, jiné jsou teprve prověřovány a stojí před schválením. Mají totiž i řadu vedlejších účinků a léčba je poměrně drahá.


Co je to Biologická léčba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Biologická léčba. Co znamená pojem Biologická léčba z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Biologická léčba? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Biologická léčba je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, přesný výraz, terminologie, vysvětlení, synonymum, význam slova, význam, formulace, pojem, definice pojmu, popis, lexikon, názvosloví, slovo, co znamená, odborné názvosloví, termín


Pojem Biologická léčba je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Biologická léčba

Vyhledat slovo Biologická léčba ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Biologická léčba ve Wikipedii

Najít heslo Biologická léčba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Biologická léčba na Youtube

Vyhledat termín Biologická léčba na Google.cz

Zkusit najít heslo Biologická léčba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Biologická léčba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Biologická léčba? resp. jaký je význam slova Biologická léčba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biologická léčba, odpověď na dotaz co je to Biologická léčba?. Víte např. kdo to je Zahradník? Znáte a víte kdo je Martin Dejdar? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.