Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Lobbista. Co znamená pojem Lobbista z kategorie Politika?

Co je Lobbista?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Lobbista

Jako lobbista se označuje osoba, jež prosazuje vlastní zájem nebo zájem skupiny činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejich subjektů v rámci hospodaření, kultury, politiky, ale i věcí společenských či soukromých. Mezi nejznámější lobbisty patří politici Marek Dalík, Miroslav Šlouf nebo Roman Janoušek.


Co je to Lobbista? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Lobbista. Co znamená pojem Lobbista z kategorie Politika?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Lobbista se nachází v kategorii politika

Klíčová slova: informace, pojem, wiki, politika, co to je, synonymum, definice, formulace, význam slova, terminologie, heslo, názvosloví, termín, definice pojmu, přesný význam, význam, co je to Lobbista?, terminus technicus


Pojem Lobbista je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Lobbista ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Lobbista na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lobbista ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Lobbista ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Lobbista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Lobbista ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lobbista například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Nyní už nejspíš víte co znamená Lobbista? resp. jaký je přesný význam slova Lobbista? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lobbista, odpověď na dotaz co je to Lobbista?. Víte např. kdo to je Michail Alexandrovič Šolochov? Znáte a víte kdo je Džihádista? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je politika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie politika, demokracie, lobbista, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.