Co je to?
Definice výrazu, termínu Lobbista. Co znamená odborný pojem Lobbista z kategorie Politika?

Co je Lobbista? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Lobbista?

Jako lobbista se označuje osoba, jež prosazuje vlastní zájem nebo zájem skupiny činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejich subjektů v rámci hospodaření, kultury, politiky, ale i věcí společenských či soukromých. Mezi nejznámější lobbisty patří politici Marek Dalík, Miroslav Šlouf nebo Roman Janoušek.


Co je to Lobbista? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Lobbista. Co znamená odborný pojem Lobbista z kategorie Politika?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Lobbista je v kategorii politika

Klíčová slova: informace, co znamená, co to je, názvosloví, termín, heslo, wiki, politika, význam pojmu, terminus technicus, slovník, synonymum, odborný výraz, co je to Lobbista?, Lobbista, terminologie, vysvětlení, význam slova


Pojem Lobbista je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Lobbista hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít heslo Lobbista ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lobbista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Lobbista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Lobbista ve Wikislovníku

Zkusit najít Lobbista ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Lobbista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lobbista například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Lobbista? resp. jaký je význam slova Lobbista? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lobbista, odpověď na dotaz co je to Lobbista?. Víte např. kdo to je Jana Štěpánková? Znáte a víte kdo je Džihádista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Lobbista hledat i v jiných kategoriích (než politika). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.