Co je to?
Definice výrazu Lobbista. Co znamená odborný pojem Lobbista z kategorie Politika?

Co to je Lobbista? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Lobbista?

Jako lobbista se označuje osoba, jež prosazuje vlastní zájem nebo zájem skupiny činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejich subjektů v rámci hospodaření, kultury, politiky, ale i věcí společenských či soukromých. Mezi nejznámější lobbisty patří politici Marek Dalík, Miroslav Šlouf nebo Roman Janoušek.


Co je to Lobbista? Význam slova, termín, Definice výrazu Lobbista. Co znamená odborný pojem Lobbista z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Lobbista? Potom se o definici podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Lobbista se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: názvosloví, Lobbista, odborný výraz, slovo, definice, co je to Lobbista?, co znamená, termín, co to je, lexikon, formulace, význam slova, význam pojmu, popis, informace, přesný výraz, vysvětlení, synonymum


Pojem Lobbista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat výraz Lobbista ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lobbista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Lobbista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Lobbista na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lobbista ve Wikimedia Commons

Najít termín Lobbista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lobbista například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Lobbista? resp. co znamená Lobbista? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lobbista, odpověď na dotaz co je to Lobbista?. Víte např. kdo to je Marek Benda? Znáte a víte kdo je Tomáš Ortel? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.