Co je to?
Definice výrazu Lobbista. Co znamená odborný pojem Lobbista z kategorie Politika?

Co to je Lobbista? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Lobbista

Jako lobbista se označuje osoba, jež prosazuje vlastní zájem nebo zájem skupiny činitelů, kteří mají pravomoce a kompetence státní moci a jejich subjektů v rámci hospodaření, kultury, politiky, ale i věcí společenských či soukromých. Mezi nejznámější lobbisty patří politici Marek Dalík, Miroslav Šlouf nebo Roman Janoušek.


Co je to Lobbista? Význam slova, termín, Definice výrazu Lobbista. Co znamená odborný pojem Lobbista z kategorie Politika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Lobbista patří do kategorie Politika

Klíčová slova: formulace, Lobbista, význam, definice, co znamená, co to je, pojem, Politika, termín, slovník, názvosloví, význam pojmu, popis, vysvětlení, slovo, informace, odborné názvosloví, přesný význam


Pojem Lobbista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Lobbista

Najít pojem Lobbista ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Lobbista ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Lobbista na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lobbista ve Wikimedia Commons

Najít slovo Lobbista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Lobbista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lobbista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Lobbista? resp. co přesně znamená slovo Lobbista? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lobbista, odpověď na dotaz co je to Lobbista?. Víte např. kdo to je Kanye West? Znáte a víte kdo je Swarovski? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Politika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.