Co je to?
Odborný výraz, definice slova Konvektomat. Co znamená pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Co je to Konvektomat? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Konvektomat

Konvektomat je pojmenování pro kuchyňský přístroj využívaný především profesionály. Hlavní předností je kombinace funkcí parní a horkovzdušné trouby. Při rozdílných teplotách je tak možno využívat vlhké i suché teplo a také oba druhy tepla kombinovat. Hodí se tak pro většinu kuchyňské úpravy jídel.
Konvektomat umožňuje šetrný způsob úpravy pokrmů a výrazně zkracuje dobu vaření. Zachovává se tak více vitamínů a jídla mají vyšší nutriční hodnotu, jsou chutná a šťavnatá. Navíc lze pokrmy připravovat bez použití tuku.


Co je to Konvektomat? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Konvektomat. Co znamená pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Konvektomat? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Konvektomat je v kategorii Technika

Klíčová slova: definice pojmu, odborný výraz, co je to Konvektomat?, přesný výraz, popis, slovník, význam pojmu, vysvětlení, informace, co znamená, termín, Technika, synonymum, co to je, význam, Konvektomat, názvosloví, heslo


Pojem Konvektomat je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Konvektomat

Zkusit najít pojem Konvektomat na Google.cz

Vyhledat termín Konvektomat ve Wikipedii

Najít výraz Konvektomat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Konvektomat ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Konvektomat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Konvektomat ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konvektomat například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Konvektomat? resp. jaká je definice termínu Konvektomat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konvektomat, odpověď na dotaz co je to Konvektomat?. Víte např. kdo to je Emigrant? Znáte a víte kdo je Futurolog? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?