Co je to?
Odborný výraz, definice slova Konvektomat. Co znamená pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Co je to Konvektomat? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Konvektomat?

Konvektomat je pojmenování pro kuchyňský přístroj využívaný především profesionály. Hlavní předností je kombinace funkcí parní a horkovzdušné trouby. Při rozdílných teplotách je tak možno využívat vlhké i suché teplo a také oba druhy tepla kombinovat. Hodí se tak pro většinu kuchyňské úpravy jídel.
Konvektomat umožňuje šetrný způsob úpravy pokrmů a výrazně zkracuje dobu vaření. Zachovává se tak více vitamínů a jídla mají vyšší nutriční hodnotu, jsou chutná a šťavnatá. Navíc lze pokrmy připravovat bez použití tuku.


Co je to Konvektomat? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Konvektomat. Co znamená pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Konvektomat? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Konvektomat je v sekci Technika

Klíčová slova: definice, informace, co to je, Konvektomat, heslo, vysvětlení, odborný výraz, odborné názvosloví, formulace, názvosloví, přesný výraz, terminus technicus, co je to Konvektomat?, definice pojmu, význam slova, termín, Technika, význam pojmu


Pojem Konvektomat je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Konvektomat ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Konvektomat ve Wikislovníku

Najít heslo Konvektomat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Konvektomat na Google.cz

Zkusit najít heslo Konvektomat ve Wikipedii

Vyhledat pojem Konvektomat ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konvektomat například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Konvektomat? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Konvektomat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konvektomat, odpověď na dotaz co je to Konvektomat?. Víte např. kdo to je Petr Lexa? Znáte a víte kdo je Futurolog? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Technika). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?