Co je to?
Výraz, termín, definice slova Konvektomat. Co znamená odborný pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Co je Konvektomat? Význam slova

Co znamená termín Konvektomat? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Konvektomat je pojmenování pro kuchyňský přístroj využívaný především profesionály. Hlavní předností je kombinace funkcí parní a horkovzdušné trouby. Při rozdílných teplotách je tak možno využívat vlhké i suché teplo a také oba druhy tepla kombinovat. Hodí se tak pro většinu kuchyňské úpravy jídel.
Konvektomat umožňuje šetrný způsob úpravy pokrmů a výrazně zkracuje dobu vaření. Zachovává se tak více vitamínů a jídla mají vyšší nutriční hodnotu, jsou chutná a šťavnatá. Navíc lze pokrmy připravovat bez použití tuku.


Co je to Konvektomat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Konvektomat. Co znamená odborný pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text vytvořen pro Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Konvektomat? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Konvektomat je v kategorii technika

Klíčová slova: definice, formulace, vysvětlení, co znamená, význam pojmu, slovník, synonymum, technika, přesný výraz, názvosloví, co to je, heslo, wiki, definice pojmu, přesný význam, terminologie, Konvektomat, terminus technicus


Pojem Konvektomat je v kategorii technika, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Konvektomat můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Konvektomat je profesionální kuchyňské zařízení, které (mimo jiné) kombinuje vlastnosti horkovzdušné a parní trouby. Tím pádem může produkovat jak suché, tak vlhké teplo nebo jejich kombinaci, a to při různých teplotách. Je tedy vhodný pro mnoho způsobů tepelné úpravy jídel, včetně pečení, smažení, grilování, vaření v páře, nebo blanšírování. Mezi výhody této technologie můžeme řadit krátké časy vaření a šetrnější způsob úpravy pokrmů, které obě vedou k vyšší nutriční hodnotě připravovaných jídel a zachování vyššího množství vitamínů, v porovnání s běžnými způsoby tepelné úpravy.

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Konvektomat ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Konvektomat ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Konvektomat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Konvektomat na Google.cz

Hledat videa s názvem Konvektomat na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Konvektomat ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Konvektomat například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Konvektomat? resp. jaká je definice slova Konvektomat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konvektomat, odpověď na dotaz co je to Konvektomat?. Víte např. kdo to je King Clancy? Znáte a víte kdo je Hudební skladatel? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Konvektomat i jinde než v sekci než v technika. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?