Co je to?
Odborný výraz, definice slova Konvektomat. Co znamená pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Co je to Konvektomat? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Konvektomat?

Konvektomat je pojmenování pro kuchyňský přístroj využívaný především profesionály. Hlavní předností je kombinace funkcí parní a horkovzdušné trouby. Při rozdílných teplotách je tak možno využívat vlhké i suché teplo a také oba druhy tepla kombinovat. Hodí se tak pro většinu kuchyňské úpravy jídel.
Konvektomat umožňuje šetrný způsob úpravy pokrmů a výrazně zkracuje dobu vaření. Zachovává se tak více vitamínů a jídla mají vyšší nutriční hodnotu, jsou chutná a šťavnatá. Navíc lze pokrmy připravovat bez použití tuku.


Co je to Konvektomat? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Konvektomat. Co znamená pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Konvektomat patří do kategorie Technika

Klíčová slova: Konvektomat, synonymum, Technika, terminologie, terminus technicus, lexikon, slovník, Technika, definice, co to je, názvosloví, pojem, vysvětlení, co znamená, slovo, co je to Konvektomat?, informace, formulace


Pojem Konvektomat je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Konvektomat? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Konvektomat je profesionální kuchyňské zařízení, které (mimo jiné) kombinuje vlastnosti horkovzdušné a parní trouby. Tím pádem může produkovat jak suché, tak vlhké teplo nebo jejich kombinaci, a to při různých teplotách. Je tedy vhodný pro mnoho způsobů tepelné úpravy jídel, včetně pečení, smažení, grilování, vaření v páře, nebo blanšírování. Mezi výhody této technologie můžeme řadit krátké časy vaření a šetrnější způsob úpravy pokrmů, které obě vedou k vyšší nutriční hodnotě připravovaných jídel a zachování vyššího množství vitamínů, v porovnání s běžnými způsoby tepelné úpravy.

Zkuste zjistit více informací o slovu Konvektomat v následujících zdrojích

Najít výraz Konvektomat na Google.cz

Najít slovo Konvektomat ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Konvektomat ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Konvektomat ve Wikimedia Commons

Hledat termín Konvektomat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Konvektomat ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konvektomat například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Konvektomat? resp. co znamená slovo Konvektomat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konvektomat, odpověď na dotaz co je to Konvektomat?. Víte např. kdo to je Petra Procházková? Znáte a víte kdo je Archimédés? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Technika. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?