Co je to?
Definice výrazu Konvektomat. Co znamená odborný pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Co je Konvektomat?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Konvektomat

Konvektomat je pojmenování pro kuchyňský přístroj využívaný především profesionály. Hlavní předností je kombinace funkcí parní a horkovzdušné trouby. Při rozdílných teplotách je tak možno využívat vlhké i suché teplo a také oba druhy tepla kombinovat. Hodí se tak pro většinu kuchyňské úpravy jídel.
Konvektomat umožňuje šetrný způsob úpravy pokrmů a výrazně zkracuje dobu vaření. Zachovává se tak více vitamínů a jídla mají vyšší nutriční hodnotu, jsou chutná a šťavnatá. Navíc lze pokrmy připravovat bez použití tuku.


Co je to Konvektomat? Význam slova, termín, Definice výrazu Konvektomat. Co znamená odborný pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Konvektomat můžete samozřejmě sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Konvektomat je v sekci technika

Klíčová slova: terminus technicus, wiki, synonymum, význam, odborný výraz, přesný výraz, termín, heslo, formulace, slovo, technika, význam pojmu, co je to Konvektomat?, co to je, přesný význam, názvosloví, odborné názvosloví, pojem


Pojem Konvektomat je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Konvektomat píše následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Konvektomat je profesionální kuchyňské zařízení, které (mimo jiné) kombinuje vlastnosti horkovzdušné a parní trouby. Tím pádem může produkovat jak suché, tak vlhké teplo nebo jejich kombinaci, a to při různých teplotách. Je tedy vhodný pro mnoho způsobů tepelné úpravy jídel, včetně pečení, smažení, grilování, vaření v páře, nebo blanšírování. Mezi výhody této technologie můžeme řadit krátké časy vaření a šetrnější způsob úpravy pokrmů, které obě vedou k vyšší nutriční hodnotě připravovaných jídel a zachování vyššího množství vitamínů, v porovnání s běžnými způsoby tepelné úpravy.

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Konvektomat na Youtube

Zkusit najít slovo Konvektomat ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Konvektomat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Konvektomat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Konvektomat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Konvektomat na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konvektomat například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit jaký je význam slova Konvektomat? resp. co se přesně ukrývá za slovem Konvektomat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konvektomat, odpověď na dotaz co je to Konvektomat?. Víte např. kdo to je Jean Reno? Znáte a víte kdo je Střihač? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci technika. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie technika, technické pomucky, konvektomat, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?