Co je to?
Definice výrazu, termínu Ortodoncie. Co znamená odborný pojem Ortodoncie z kategorie Lékařství?

Co je to Ortodoncie? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Ortodoncie?

Ortodoncie je lékařský obor patřící ke stomatologii. Zabývá se studiem, nápravou a prevencí vad v postavení zubů a čelisti navzájem. Ortodoncie řeší jak genetické vady a anomálie, tak následky úrazů. nejčastější ortodontická léčba je za pomoci fixních a snímatelných rovnátek.


Co je to Ortodoncie? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ortodoncie. Co znamená odborný pojem Ortodoncie z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ortodoncie se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ortodoncie se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam slova, lexikon, odborné názvosloví, význam, definice, definice pojmu, co je to Ortodoncie?, heslo, Ortodoncie, názvosloví, Lékařství, odborný výraz, terminologie, synonymum, popis, co znamená, co to je, termín


Pojem Ortodoncie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Ortodoncie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Ortodoncie na Google.cz

Najít výraz Ortodoncie ve Wikipedii

Hledat slovo Ortodoncie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ortodoncie na Youtube

Hledat heslo Ortodoncie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ortodoncie například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ortodoncie? resp. co vlastně znamená slovo Ortodoncie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ortodoncie, odpověď na dotaz co je to Ortodoncie?. Víte např. kdo to je Hurvínek? Znáte a víte kdo je Patron? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.