Co je to?
Definice výrazu, termínu Ortodoncie. Co znamená odborný pojem Ortodoncie z kategorie Lékařství?

Co je to Ortodoncie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ortodoncie?

Ortodoncie je lékařský obor patřící ke stomatologii. Zabývá se studiem, nápravou a prevencí vad v postavení zubů a čelisti navzájem. Ortodoncie řeší jak genetické vady a anomálie, tak následky úrazů. nejčastější ortodontická léčba je za pomoci fixních a snímatelných rovnátek.


Co je to Ortodoncie? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ortodoncie. Co znamená odborný pojem Ortodoncie z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Ortodoncie s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ortodoncie patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, terminus technicus, názvosloví, formulace, slovník, co znamená, Lékařství, co to je, Ortodoncie, význam slova, synonymum, wiki, lexikon, význam pojmu, definice, význam, pojem


Pojem Ortodoncie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Ortodoncie ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ortodoncie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Ortodoncie ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Ortodoncie ve Wikipedii

Vyhledat termín Ortodoncie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ortodoncie ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ortodoncie například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Ortodoncie? resp. jaký je přesný význam slova Ortodoncie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ortodoncie, odpověď na dotaz co je to Ortodoncie?. Víte např. kdo to je Taťjana Medvecká? Znáte a víte kdo je Patron? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.