Co je to?
Výraz, termín, definice slova Jádrová omítka. Co znamená odborný pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Co je Jádrová omítka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Jádrová omítka?

Jádrová omítka je jedním z druhů omítek určených k nahazování. Slouží jako podklad pro štuk. Může mít různou zrnitost a podle ní je pak vhodná pro nahození jedné či více vrstev. Podle toho je potřeba omítku vybírat.
Jádrová omítka je vhodná pro opravu starší zdi, na které je silná vrstva původní omítky a všude tam, kde je potřeba použít silnou vrstvu omítky.


Co je to Jádrová omítka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Jádrová omítka. Co znamená odborný pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici pojmu Jádrová omítka sdílejte s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Jádrová omítka je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, terminus technicus, význam pojmu, názvosloví, odborné názvosloví, přesný výraz, termín, význam, co znamená, heslo, co je to Jádrová omítka?, popis, wiki, vysvětlení, definice, význam slova, formulace, informace


Pojem Jádrová omítka je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jádrová omítka zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Jádrová omítka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Jádrová omítka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Jádrová omítka na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jádrová omítka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Jádrová omítka ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jádrová omítka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jádrová omítka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Jádrová omítka? resp. co to je Jádrová omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jádrová omítka, odpověď na dotaz co je to Jádrová omítka?. Víte např. kdo to je Halle Berry? Znáte a víte kdo je Tiger Woods? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie stavebnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.