Co je to?
Výraz, termín, definice slova Jádrová omítka. Co znamená odborný pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Co je to Jádrová omítka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Jádrová omítka

Jádrová omítka je jedním z druhů omítek určených k nahazování. Slouží jako podklad pro štuk. Může mít různou zrnitost a podle ní je pak vhodná pro nahození jedné či více vrstev. Podle toho je potřeba omítku vybírat.
Jádrová omítka je vhodná pro opravu starší zdi, na které je silná vrstva původní omítky a všude tam, kde je potřeba použít silnou vrstvu omítky.


Co je to Jádrová omítka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Jádrová omítka. Co znamená odborný pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Jádrová omítka? s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Jádrová omítka je v sekci stavebnictví

Klíčová slova: význam slova, slovník, význam, přesný význam, přesný výraz, co je to Jádrová omítka?, definice pojmu, stavebnictví, význam pojmu, synonymum, wiki, vysvětlení, slovo, terminus technicus, názvosloví, odborný výraz, terminologie, stavebnictví


Pojem Jádrová omítka je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jádrová omítka v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Jádrová omítka na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jádrová omítka ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jádrová omítka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Jádrová omítka ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Jádrová omítka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Jádrová omítka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jádrová omítka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Nyní už nejspíš víte co to je Jádrová omítka? resp. co znamená výraz Jádrová omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jádrová omítka, odpověď na dotaz co je to Jádrová omítka?. Víte např. kdo to je Macecha? Znáte a víte kdo je Martin Kuba? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.