Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Jádrová omítka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Jádrová omítka

Jádrová omítka je jedním z druhů omítek určených k nahazování. Slouží jako podklad pro štuk. Může mít různou zrnitost a podle ní je pak vhodná pro nahození jedné či více vrstev. Podle toho je potřeba omítku vybírat.
Jádrová omítka je vhodná pro opravu starší zdi, na které je silná vrstva původní omítky a všude tam, kde je potřeba použít silnou vrstvu omítky.


Co je to Jádrová omítka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Jádrová omítka s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Jádrová omítka je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: lexikon, Stavebnictví, formulace, definice pojmu, přesný výraz, slovník, co to je, význam pojmu, co je to Jádrová omítka?, informace, wiki, definice, Jádrová omítka, odborné názvosloví, terminologie, vysvětlení, odborný výraz, Stavebnictví


Pojem Jádrová omítka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Jádrová omítka ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Jádrová omítka na Google.cz

Vyhledat pojem Jádrová omítka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Jádrová omítka na Youtube

Vyhledat heslo Jádrová omítka ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Jádrová omítka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Jádrová omítka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Jádrová omítka? resp. co znamená Jádrová omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jádrová omítka, odpověď na dotaz co je to Jádrová omítka?. Víte např. kdo to je Clint Eastwood? Znáte a víte kdo je Mediátor? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Jádrová omítka i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.