Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Jádrová omítka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Jádrová omítka

Jádrová omítka je jedním z druhů omítek určených k nahazování. Slouží jako podklad pro štuk. Může mít různou zrnitost a podle ní je pak vhodná pro nahození jedné či více vrstev. Podle toho je potřeba omítku vybírat.
Jádrová omítka je vhodná pro opravu starší zdi, na které je silná vrstva původní omítky a všude tam, kde je potřeba použít silnou vrstvu omítky.


Co je to Jádrová omítka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Jádrová omítka doporučujeme sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Jádrová omítka se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, termín, přesný výraz, přesný význam, Stavebnictví, význam, terminus technicus, význam pojmu, odborný výraz, Stavebnictví, formulace, wiki, co to je, lexikon, informace, co je to Jádrová omítka?, terminologie, vysvětlení


Pojem Jádrová omítka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jádrová omítka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jádrová omítka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Jádrová omítka ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jádrová omítka na Youtube

Hledat heslo Jádrová omítka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jádrová omítka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Jádrová omítka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Jádrová omítka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Jádrová omítka? resp. jaký je význam slova Jádrová omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jádrová omítka, odpověď na dotaz co je to Jádrová omítka?. Víte např. kdo to je Sociolog? Znáte a víte kdo je Věra Galatíková? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Jádrová omítka hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.