Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Jádrová omítka? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Jádrová omítka?

Jádrová omítka je jedním z druhů omítek určených k nahazování. Slouží jako podklad pro štuk. Může mít různou zrnitost a podle ní je pak vhodná pro nahození jedné či více vrstev. Podle toho je potřeba omítku vybírat.
Jádrová omítka je vhodná pro opravu starší zdi, na které je silná vrstva původní omítky a všude tam, kde je potřeba použít silnou vrstvu omítky.


Co je to Jádrová omítka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Jádrová omítka patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: definice pojmu, definice, popis, odborné názvosloví, Stavebnictví, slovník, terminus technicus, vysvětlení, Stavebnictví, přesný význam, odborný výraz, přesný výraz, co to je, informace, pojem, formulace, terminologie, význam slova


Pojem Jádrová omítka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jádrová omítka v následujících vyhledávačích

Najít heslo Jádrová omítka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Jádrová omítka na Youtube

Najít slovo Jádrová omítka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Jádrová omítka ve Wikislovníku

Hledat heslo Jádrová omítka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Jádrová omítka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jádrová omítka například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Jádrová omítka? resp. co vlastně znamená slovo Jádrová omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jádrová omítka, odpověď na dotaz co je to Jádrová omítka?. Víte např. kdo to je Anesteziolog? Znáte a víte kdo je Majordomus? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Stavebnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.