Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dual core. Co znamená slovo Dual core z kategorie Hardware?

Co je Dual core? Definice pojmu

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Dual core

Dual core znamená v překladu dvoujádrový. Jedná se o dvoujádrový procesor, tedy o procesor, který má dvě výpočetní části, pracující samostatně. Jeho přínos je v tom, že pracuje jako počítač se dvěma procesory. Může tedy zpracovávat dva procesy současně.
Dual core přináší uživateli významné zrychlení práce. Má nízkou spotřebu a obě jádra využívá optimálně. Dual core Intel Pentium nebo AMD patřilo k velmi rozšířeným procesorům tohoto typu. Dnešní procesory již obvykle obsahují více jader, například quad core (4 jádra), octa core (8 jader) atd.


Co je to Dual core? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Dual core. Co znamená slovo Dual core z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Dual core patří do kategorie hardware

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, přesný výraz, definice, co je to Dual core?, názvosloví, termín, wiki, pojem, slovník, popis, odborný výraz, co znamená, terminologie, význam, Dual core, informace, lexikon


Pojem Dual core je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Dual core

Hledat pojem Dual core ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Dual core ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Dual core ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dual core ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Dual core ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dual core ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual core například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Dual core? resp. jaký je význam pojmu Dual core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual core, odpověď na dotaz co je to Dual core?. Víte např. kdo to je Account manager? Znáte a víte kdo je Supervizor? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dual core v jiné sekci než hardware. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.