Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dual core. Co znamená odborný pojem Dual core z kategorie Hardware?

Co je to Dual core? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Dual core?

Dual core znamená v překladu dvoujádrový. Jedná se o dvoujádrový procesor, tedy o procesor, který má dvě výpočetní části, pracující samostatně. Jeho přínos je v tom, že pracuje jako počítač se dvěma procesory. Může tedy zpracovávat dva procesy současně.
Dual core přináší uživateli významné zrychlení práce. Má nízkou spotřebu a obě jádra využívá optimálně. Dual core Intel Pentium nebo AMD patřilo k velmi rozšířeným procesorům tohoto typu. Dnešní procesory již obvykle obsahují více jader, například quad core (4 jádra), octa core (8 jader) atd.


Co je to Dual core? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dual core. Co znamená odborný pojem Dual core z kategorie Hardware?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Dual core? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Dual core se nachází v kategorii hardware

Klíčová slova: slovo, odborné názvosloví, co znamená, synonymum, informace, co je to Dual core?, pojem, termín, terminus technicus, přesný výraz, význam pojmu, hardware, přesný význam, vysvětlení, definice, význam, definice pojmu, lexikon


Pojem Dual core je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Dual core hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat pojem Dual core ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Dual core na Google.cz

Vyhledat výraz Dual core ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Dual core ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dual core ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Dual core ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual core například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Dual core? resp. co znamená Dual core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual core, odpověď na dotaz co je to Dual core?. Víte např. kdo to je Mick Jagger? Znáte a víte kdo je Štefan Švec? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je hardware. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.