Co je to?
Definice výrazu, termínu Dual core. Co znamená odborný pojem Dual core z kategorie Hardware?

Co je to Dual core? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dual core

Dual core znamená v překladu dvoujádrový. Jedná se o dvoujádrový procesor, tedy o procesor, který má dvě výpočetní části, pracující samostatně. Jeho přínos je v tom, že pracuje jako počítač se dvěma procesory. Může tedy zpracovávat dva procesy současně.
Dual core přináší uživateli významné zrychlení práce. Má nízkou spotřebu a obě jádra využívá optimálně. Dual core Intel Pentium nebo AMD patřilo k velmi rozšířeným procesorům tohoto typu. Dnešní procesory již obvykle obsahují více jader, například quad core (4 jádra), octa core (8 jader) atd.


Co je to Dual core? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dual core. Co znamená odborný pojem Dual core z kategorie Hardware?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Dual core) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Dual core patří do kategorie Hardware

Klíčová slova: co znamená, Dual core, heslo, termín, terminologie, odborné názvosloví, popis, wiki, terminus technicus, přesný význam, co je to Dual core?, Hardware, pojem, synonymum, formulace, význam pojmu, lexikon, informace


Pojem Dual core je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Dual core ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Dual core ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Dual core ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Dual core ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dual core ve Wikimedia Commons

Najít heslo Dual core ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual core například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Dual core? resp. co přesně označuje termín Dual core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual core, odpověď na dotaz co je to Dual core?. Víte např. kdo to je Quentin Tarantino? Znáte a víte kdo je Treperenda? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.