Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dual core. Co znamená odborný pojem Dual core z kategorie Hardware?

Co je to Dual core? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dual core

Dual core znamená v překladu dvoujádrový. Jedná se o dvoujádrový procesor, tedy o procesor, který má dvě výpočetní části, pracující samostatně. Jeho přínos je v tom, že pracuje jako počítač se dvěma procesory. Může tedy zpracovávat dva procesy současně.
Dual core přináší uživateli významné zrychlení práce. Má nízkou spotřebu a obě jádra využívá optimálně. Dual core Intel Pentium nebo AMD patřilo k velmi rozšířeným procesorům tohoto typu. Dnešní procesory již obvykle obsahují více jader, například quad core (4 jádra), octa core (8 jader) atd.


Co je to Dual core? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dual core. Co znamená odborný pojem Dual core z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Dual core doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Dual core se nachází v sekci hardware

Klíčová slova: heslo, definice pojmu, slovník, synonymum, pojem, slovo, termín, odborný výraz, co to je, co znamená, názvosloví, význam slova, informace, formulace, význam pojmu, co je to Dual core?, význam, popis


Pojem Dual core je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Dual core ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Dual core ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Dual core ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Dual core na Youtube

Najít slovo Dual core ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dual core ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual core například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste zjistili jaká je definice slova Dual core? resp. jaká je definice termínu Dual core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual core, odpověď na dotaz co je to Dual core?. Víte např. kdo to je Ludvík XVI? Znáte a víte kdo je Františka Čížková? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dual core v jiné sekci než hardware. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.