Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dual core. Co znamená odborný pojem Dual core z kategorie Hardware?

Co je Dual core?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Dual core?

Dual core znamená v překladu dvoujádrový. Jedná se o dvoujádrový procesor, tedy o procesor, který má dvě výpočetní části, pracující samostatně. Jeho přínos je v tom, že pracuje jako počítač se dvěma procesory. Může tedy zpracovávat dva procesy současně.
Dual core přináší uživateli významné zrychlení práce. Má nízkou spotřebu a obě jádra využívá optimálně. Dual core Intel Pentium nebo AMD patřilo k velmi rozšířeným procesorům tohoto typu. Dnešní procesory již obvykle obsahují více jader, například quad core (4 jádra), octa core (8 jader) atd.


Co je to Dual core? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dual core. Co znamená odborný pojem Dual core z kategorie Hardware?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici pojmu Dual core sdílejte s rodinou a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Dual core je v kategorii hardware

Klíčová slova: slovník, odborné názvosloví, pojem, význam slova, přesný význam, terminus technicus, vysvětlení, význam, význam pojmu, hardware, co to je, popis, termín, lexikon, hardware, heslo, definice, wiki


Pojem Dual core je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Dual core

Zkusit najít frázi Dual core na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dual core ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Dual core ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Dual core ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Dual core na Google obrázcích

Vyhledat slovo Dual core ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual core například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Dual core? resp. co znamená Dual core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual core, odpověď na dotaz co je to Dual core?. Víte např. kdo to je Lewis Carroll? Znáte a víte kdo je Michal Viewegh? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Dual core i v jiné kategorii než v hardware. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie hardware, smart TV, dual core, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.