Co je to?
Definice výrazu, termínu Dual core. Co znamená odborný pojem Dual core z kategorie Hardware?

Co je to Dual core? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Dual core?

Dual core znamená v překladu dvoujádrový. Jedná se o dvoujádrový procesor, tedy o procesor, který má dvě výpočetní části, pracující samostatně. Jeho přínos je v tom, že pracuje jako počítač se dvěma procesory. Může tedy zpracovávat dva procesy současně.
Dual core přináší uživateli významné zrychlení práce. Má nízkou spotřebu a obě jádra využívá optimálně. Dual core Intel Pentium nebo AMD patřilo k velmi rozšířeným procesorům tohoto typu. Dnešní procesory již obvykle obsahují více jader, například quad core (4 jádra), octa core (8 jader) atd.


Co je to Dual core? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dual core. Co znamená odborný pojem Dual core z kategorie Hardware?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Dual core se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Dual core je v kategorii Hardware

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, terminus technicus, definice, názvosloví, přesný výraz, význam, význam slova, termín, informace, Hardware, terminologie, Dual core, heslo, slovo, co je to Dual core?, formulace, Hardware


Pojem Dual core je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Dual core

Zkusit najít pojem Dual core ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Dual core ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Dual core ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Dual core na Google.cz

Hledat videa s názvem Dual core na Youtube

Najít pojem Dual core ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual core například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Dual core? resp. jaký je význam pojmu Dual core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual core, odpověď na dotaz co je to Dual core?. Víte např. kdo to je Petr Gazdík? Znáte a víte kdo je Emil Zátopek? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hardware. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.