Co je to?
Definice výrazu, termínu Dual core. Co znamená odborný pojem Dual core z kategorie Hardware?

Co je to Dual core? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Dual core

Dual core znamená v překladu dvoujádrový. Jedná se o dvoujádrový procesor, tedy o procesor, který má dvě výpočetní části, pracující samostatně. Jeho přínos je v tom, že pracuje jako počítač se dvěma procesory. Může tedy zpracovávat dva procesy současně.
Dual core přináší uživateli významné zrychlení práce. Má nízkou spotřebu a obě jádra využívá optimálně. Dual core Intel Pentium nebo AMD patří k velmi známým procesorům tohoto typu.


Co je to Dual core? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dual core. Co znamená odborný pojem Dual core z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dual core je v kategorii Hardware

Klíčová slova: slovník, význam slova, přesný význam, popis, Dual core, synonymum, termín, význam pojmu, význam, heslo, pojem, wiki, definice pojmu, názvosloví, lexikon, odborné názvosloví, terminus technicus, co to je


Pojem Dual core je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Dual core lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Dual core ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Dual core ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Dual core ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Dual core na Youtube

Vyhledat termín Dual core ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Dual core ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Dual core například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Dual core? resp. jaký je význam pojmu Dual core? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual core, odpověď na dotaz co je to Dual core?. Víte např. kdo to je Dalibor Janda? Znáte a víte kdo je Treperenda? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.