Co je to?
Definice výrazu, termínu Hemenex. Co znamená odborný pojem Hemenex z kategorie Jídlo?

Co je to Hemenex? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Hemenex

Hemenex je název pokrmu, který vznikl zkomolením anglických slov ham a eggs, tedy šunka a vejce. Jedná se o teplé jídlo s jednoduchou přípravou. Šunku je možno opékat společně s vejci a zamíchat do nich, nebo se proužky šunky nakrájí a nasypou do vejce smaženého na pánvičce. Obě varianty se pak dosolují a opepří. Hemenex se podává s opečených chlebem, pečivem nebo zeleninou v podobě oblohy.


Co je to Hemenex? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Hemenex. Co znamená odborný pojem Hemenex z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hemenex je v sekci Jídlo

Klíčová slova: informace, terminologie, přesný význam, vysvětlení, Jídlo, popis, co je to Hemenex?, lexikon, formulace, Hemenex, slovo, význam slova, definice, význam, heslo, odborný výraz, terminus technicus, Jídlo


Pojem Hemenex je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Hemenex doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Hemenex ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Hemenex na Google.cz

Hledat slovo Hemenex ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Hemenex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Hemenex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Hemenex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hemenex například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Hemenex? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Hemenex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hemenex, odpověď na dotaz co je to Hemenex?. Víte např. kdo to je Alexander Ovečkin? Znáte a víte kdo je Vlkodlak? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hemenex v jiné sekci než Jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?