Co je to?
Definice výrazu, termínu Hemenex. Co znamená odborný pojem Hemenex z kategorie Jídlo?

Co je to Hemenex? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hemenex

Hemenex je název pokrmu, který vznikl zkomolením anglických slov ham a eggs, tedy šunka a vejce. Jedná se o teplé jídlo s jednoduchou přípravou. Šunku je možno opékat společně s vejci a zamíchat do nich, nebo se proužky šunky nakrájí a nasypou do vejce smaženého na pánvičce. Obě varianty se pak dosolují a opepří. Hemenex se podává s opečených chlebem, pečivem nebo zeleninou v podobě oblohy.


Co je to Hemenex? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Hemenex. Co znamená odborný pojem Hemenex z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hemenex je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: termín, co je to Hemenex?, význam, Jídlo, synonymum, definice, přesný výraz, terminologie, Hemenex, pojem, wiki, Jídlo, odborný výraz, odborné názvosloví, co znamená, význam pojmu, popis, informace


Pojem Hemenex je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Hemenex dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Hemenex, nebo také "Hemenex rock" (zkomolenina z anglického ham and eggs, v překladu šunka s vejci) je druh jednoduchého teplého pokrmu. Lze jej připravit několika způsoby, buď se do vejce smaženého na pánvi nakrájí kousíčky šunky, nebo lze větší kus šunky opéct spolu s vejcem, do něhož se zapracuje. Vzniklý pokrm se dochutí solí a pepřem, případně též paprikou. Podává se často s chlebem nebo topinkou a lze přidat i zeleninovou oblohu.

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hemenex ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Hemenex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Hemenex na Google.cz

Vyhledat slovo Hemenex ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Hemenex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Hemenex ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hemenex například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Hemenex? resp. co znamená výraz Hemenex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hemenex, odpověď na dotaz co je to Hemenex?. Víte např. kdo to je Onkolog? Znáte a víte kdo je Patriarcha? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?