Co je to?
Definice výrazu, termínu Hemenex. Co znamená odborný pojem Hemenex z kategorie Jídlo?

Co je to Hemenex? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hemenex

Hemenex je název pokrmu, který vznikl zkomolením anglických slov ham a eggs, tedy šunka a vejce. Jedná se o teplé jídlo s jednoduchou přípravou. Šunku je možno opékat společně s vejci a zamíchat do nich, nebo se proužky šunky nakrájí a nasypou do vejce smaženého na pánvičce. Obě varianty se pak dosolují a opepří. Hemenex se podává s opečených chlebem, pečivem nebo zeleninou v podobě oblohy.


Co je to Hemenex? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Hemenex. Co znamená odborný pojem Hemenex z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Hemenex se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hemenex patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, popis, co je to Hemenex?, definice, termín, význam pojmu, Hemenex, slovník, Jídlo, přesný význam, pojem, odborné názvosloví, lexikon, informace, terminus technicus, význam slova, terminologie, význam


Pojem Hemenex je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Hemenex? Definice slova, termínu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Hemenex, nebo také "Hemenex rock" (zkomolenina z anglického ham and eggs, v překladu šunka s vejci) je druh jednoduchého teplého pokrmu. Lze jej připravit několika způsoby, buď se do vejce smaženého na pánvi nakrájí kousíčky šunky, nebo lze větší kus šunky opéct spolu s vejcem, do něhož se zapracuje. Vzniklý pokrm se dochutí solí a pepřem, případně též paprikou. Podává se často s chlebem nebo topinkou a lze přidat i zeleninovou oblohu.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Hemenex ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hemenex ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Hemenex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Hemenex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Hemenex ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hemenex na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hemenex například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Hemenex? resp. co znamená Hemenex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hemenex, odpověď na dotaz co je to Hemenex?. Víte např. kdo to je Amanda Lear? Znáte a víte kdo je Vlkodlak? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?