Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hemenex. Co znamená odborný pojem Hemenex z kategorie Jídlo?

Co je to Hemenex? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Hemenex?

Hemenex je název pokrmu, který vznikl zkomolením anglických slov ham a eggs, tedy šunka a vejce. Jedná se o teplé jídlo s jednoduchou přípravou. Šunku je možno opékat společně s vejci a zamíchat do nich, nebo se proužky šunky nakrájí a nasypou do vejce smaženého na pánvičce. Obě varianty se pak dosolují a opepří. Hemenex se podává s opečených chlebem, pečivem nebo zeleninou v podobě oblohy.


Co je to Hemenex? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hemenex. Co znamená odborný pojem Hemenex z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Hemenex můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Hemenex je v sekci jídlo

Klíčová slova: co to je, definice pojmu, vysvětlení, formulace, co znamená, synonymum, pojem, názvosloví, termín, přesný výraz, wiki, přesný význam, slovo, popis, terminologie, význam pojmu, co je to Hemenex?, význam slova


Pojem Hemenex je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Hemenex? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Hemenex, nebo také "Hemenex rock" (zkomolenina z anglického ham and eggs, v překladu šunka s vejci) je druh jednoduchého teplého pokrmu. Lze jej připravit několika způsoby, buď se do vejce smaženého na pánvi nakrájí kousíčky šunky, nebo lze větší kus šunky opéct spolu s vejcem, do něhož se zapracuje. Vzniklý pokrm se dochutí solí a pepřem, případně též paprikou. Podává se často s chlebem nebo topinkou a lze přidat i zeleninovou oblohu.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Hemenex ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hemenex ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Hemenex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Hemenex ve Wikizdrojích

Najít heslo Hemenex na Google.cz

Hledat videa s názvem Hemenex na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hemenex například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Hemenex? resp. co se přesně ukrývá za slovem Hemenex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hemenex, odpověď na dotaz co je to Hemenex?. Víte např. kdo to je Ondřej Dostál? Znáte a víte kdo je Hannah Arendtová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?