Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hemenex. Co znamená pojem Hemenex z kategorie Jídlo?

Co je Hemenex?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hemenex?

Hemenex je název pokrmu, který vznikl zkomolením anglických slov ham a eggs, tedy šunka a vejce. Jedná se o teplé jídlo s jednoduchou přípravou. Šunku je možno opékat společně s vejci a zamíchat do nich, nebo se proužky šunky nakrájí a nasypou do vejce smaženého na pánvičce. Obě varianty se pak dosolují a opepří. Hemenex se podává s opečených chlebem, pečivem nebo zeleninou v podobě oblohy.


Co je to Hemenex? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hemenex. Co znamená pojem Hemenex z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Hemenex se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: co to je, přesný výraz, informace, lexikon, Hemenex, definice pojmu, co znamená, význam, jídlo, definice, heslo, přesný význam, slovník, synonymum, vysvětlení, význam pojmu, formulace, popis


Pojem Hemenex je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Hemenex?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Hemenex, nebo také "Hemenex rock" (zkomolenina z anglického ham and eggs, v překladu šunka s vejci) je druh jednoduchého teplého pokrmu. Lze jej připravit několika způsoby, buď se do vejce smaženého na pánvi nakrájí kousíčky šunky, nebo lze větší kus šunky opéct spolu s vejcem, do něhož se zapracuje. Vzniklý pokrm se dochutí solí a pepřem, případně též paprikou. Podává se často s chlebem nebo topinkou a lze přidat i zeleninovou oblohu.

Více informací o pojmu Hemenex lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Hemenex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Hemenex na Google obrázcích

Hledat slovo Hemenex na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hemenex ve Wikimedia Commons

Hledat termín Hemenex ve vyhledávači Yahoo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hemenex ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hemenex například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co je to Hemenex? resp. jaká je definice slova Hemenex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hemenex, odpověď na dotaz co je to Hemenex?. Víte např. kdo to je Maurice Richard? Znáte a víte kdo je Drahoslav Lím? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než jídlo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?