Co je to?
Definice odborného termínu, slova Dotační podvod. Co znamená pojem Dotační podvod z kategorie Právo?

Co je Dotační podvod? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Dotační podvod

Dotační podvod je trestný čin nebo přečin, spočívající v zamlčení nebo uvedení značně zkreslených nebo přímo nepravdivých údajů při žádosti o dotaci. Může jít také o využití dotace jiný způsobem, než byl určen.
Dotační podvody se často týkají státních dotačních programů nebo grantů Evropské unie. Odehrává se často v rámci korupčních případů, není však formou korupce.


Co je to Dotační podvod? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Dotační podvod. Co znamená pojem Dotační podvod z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Dotační podvod patří do sekce právo

Klíčová slova: co znamená, co je to Dotační podvod?, synonymum, odborné názvosloví, odborný výraz, přesný význam, informace, co to je, význam, Dotační podvod, pojem, definice, heslo, význam slova, názvosloví, wiki, význam pojmu, formulace


Pojem Dotační podvod je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Dotační podvod? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Dotační podvod je zamlčení nebo uvádění nepravdivých či hrubě zkreslených údajů v žádosti o poskytnutí dotace, příp. její využití na jiný než určený účel. Existuje celá řada druhů dotačních podvodů dosahujících různých částek. Často se k jejich uskutečnění užívá účelovým grantům z Evropské unie nebo ze státních dotačních programů. Je také, často chybně, mediálně vydáván za formu korupce, jedná se však o zcela odlišný čin. I přesto může být součástí větších korupčních kauz.

Hledejte výraz Dotační podvod v dalších zdrojích

Hledat frázi Dotační podvod ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Dotační podvod ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Dotační podvod na Youtube

Zkusit najít termín Dotační podvod ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Dotační podvod ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dotační podvod ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dotační podvod například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Dotační podvod? resp. co se přesně ukrývá za slovem Dotační podvod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dotační podvod, odpověď na dotaz co je to Dotační podvod?. Víte např. kdo to je Sagvan Tofi? Znáte a víte kdo je Norbert Wiener? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Dotační podvod v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je právo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.