Co je to?
Definice výrazu, termínu Kognitivní. Co znamená odborný pojem Kognitivní z kategorie Psychologie?

Co je to Kognitivní? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kognitivní?

Kognitivní je slovo z oblasti lidské psychiky, poznávacích procesů, procesů chápání, získávání informací a jejich zpracování. Termín se často používá v psychologii, sociologii, filozofii a dalších vědách. Vznikají zde různé kognitivní teorie, zkoumají se poznávací funkce.
Ty patří k hlavním oblastem psychiky člověka, s jejich pomocí probíhá, vnímání, jednání, reakce i vykonání různých úkolů.


Co je to Kognitivní? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kognitivní. Co znamená odborný pojem Kognitivní z kategorie Psychologie?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kognitivní? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kognitivní se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: význam, termín, co je to Kognitivní?, Psychologie, informace, význam slova, vysvětlení, definice pojmu, odborný výraz, definice, wiki, pojem, význam pojmu, slovo, terminologie, lexikon, co znamená, terminus technicus


Pojem Kognitivní je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Kognitivní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kognitivní ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Kognitivní ve Wikipedii

Najít výraz Kognitivní ve vyhledávači Qwant

Najít termín Kognitivní na Google.cz

Hledat pojem Kognitivní ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kognitivní například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Kognitivní? resp. jaký je význam slova Kognitivní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kognitivní, odpověď na dotaz co je to Kognitivní?. Víte např. kdo to je Karel Havlíček Borovský? Znáte a víte kdo je Primátor? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.