Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kognitivní. Co znamená odborný pojem Kognitivní z kategorie Psychologie?

Co je to Kognitivní? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kognitivní

Kognitivní je slovo z oblasti lidské psychiky, poznávacích procesů, procesů chápání, získávání informací a jejich zpracování. Termín se často používá v psychologii, sociologii, filozofii a dalších vědách. Vznikají zde různé kognitivní teorie, zkoumají se poznávací funkce.
Ty patří k hlavním oblastem psychiky člověka, s jejich pomocí probíhá, vnímání, jednání, reakce i vykonání různých úkolů.


Co je to Kognitivní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kognitivní. Co znamená odborný pojem Kognitivní z kategorie Psychologie?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kognitivní s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Kognitivní je v kategorii psychologie

Klíčová slova: co je to Kognitivní?, informace, heslo, význam slova, definice, synonymum, přesný význam, definice pojmu, co znamená, přesný výraz, psychologie, slovník, popis, význam pojmu, co to je, wiki, význam, terminus technicus


Pojem Kognitivní je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kognitivní zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Kognitivní na Google.cz

Hledat heslo Kognitivní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kognitivní ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Kognitivní ve Wikislovníku

Hledat slovo Kognitivní ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kognitivní ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kognitivní například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Kognitivní? resp. co znamená Kognitivní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kognitivní, odpověď na dotaz co je to Kognitivní?. Víte např. kdo to je Jiří Dvořák? Znáte a víte kdo je Roger Daltrey? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.