Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kognitivní. Co znamená pojem Kognitivní z kategorie Psychologie?

Co je Kognitivní? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kognitivní?

Kognitivní je slovo z oblasti lidské psychiky, poznávacích procesů, procesů chápání, získávání informací a jejich zpracování. Termín se často používá v psychologii, sociologii, filozofii a dalších vědách. Vznikají zde různé kognitivní teorie, zkoumají se poznávací funkce.
Ty patří k hlavním oblastem psychiky člověka, s jejich pomocí probíhá, vnímání, jednání, reakce i vykonání různých úkolů.


Co je to Kognitivní? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kognitivní. Co znamená pojem Kognitivní z kategorie Psychologie?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Kognitivní se nachází v kategorii psychologie

Klíčová slova: wiki, pojem, definice pojmu, přesný význam, lexikon, význam, psychologie, termín, popis, význam pojmu, Kognitivní, názvosloví, terminus technicus, význam slova, terminologie, slovník, formulace, co znamená


Pojem Kognitivní je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Kognitivní

Vyhledat výraz Kognitivní ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Kognitivní na Youtube

Vyhledat slovo Kognitivní ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Kognitivní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Kognitivní ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Kognitivní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kognitivní například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Kognitivní? resp. co znamená Kognitivní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kognitivní, odpověď na dotaz co je to Kognitivní?. Víte např. kdo to je Hana Maciuchová? Znáte a víte kdo je Billie Eilish? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v psychologie. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.