Co je to?
Definice výrazu, termínu Cizrna. Co znamená odborný pojem Cizrna z kategorie Jídlo?

Co je to Cizrna? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Cizrna?

Slovo cizrna je známé především všem milovníkům zdravé výživy. Cizrna je druh luštěniny, jejíž plody připomínají hrách. Cizrnu lidé údajně pěstují již asi 7000 let.


Co je to Cizrna? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Cizrna. Co znamená odborný pojem Cizrna z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Cizrna doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Cizrna se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: co znamená, definice, Jídlo, terminologie, vysvětlení, pojem, slovo, význam slova, definice pojmu, terminus technicus, co to je, slovník, přesný význam, synonymum, formulace, význam, co je to Cizrna?, wiki


Pojem Cizrna je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Cizrna? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Cizrna (Cicer) je rozsáhlý rod bobovitých rostlin a jediný rod tribu Cicereae. Po celém světě je známo přibližně 43 druhů. Druh cizrna beraní (Cicer arietinum), známý také jako římský hrách, byl domestikován již v dávných dobách a je pěstován jako luštěnina.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Cizrna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Cizrna ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Cizrna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Cizrna ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Cizrna na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cizrna ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Cizrna například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Cizrna? resp. co se přesně ukrývá za slovem Cizrna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cizrna, odpověď na dotaz co je to Cizrna?. Víte např. kdo to je Pedagog? Znáte a víte kdo je Nunvář? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem