Co je to?
Definice výrazu, termínu Cizrna. Co znamená odborný pojem Cizrna z kategorie Jídlo?

Co je to Cizrna? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Cizrna?

Slovo cizrna je známé především všem milovníkům zdravé výživy. Cizrna je druh luštěniny, jejíž plody připomínají hrách. Cizrnu lidé údajně pěstují již asi 7000 let.


Co je to Cizrna? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Cizrna. Co znamená odborný pojem Cizrna z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Cizrna patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, informace, co to je, lexikon, definice pojmu, popis, slovník, vysvětlení, wiki, Jídlo, definice, co znamená, význam pojmu, odborné názvosloví, terminologie, Jídlo, názvosloví, synonymum


Pojem Cizrna je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Cizrna? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Cizrna (Cicer) je rozsáhlý rod bobovitých rostlin a jediný rod tribu Cicereae. Po celém světě je známo přibližně 43 druhů. Druh cizrna beraní (Cicer arietinum), známý také jako římský hrách, byl domestikován již v dávných dobách a je pěstován jako luštěnina.

Více informací o slovu Cizrna doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Cizrna na Youtube

Hledat výraz Cizrna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Cizrna ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Cizrna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cizrna ve Wikimedia Commons

Najít slovo Cizrna ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Cizrna například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Cizrna? resp. co označuje slovo Cizrna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cizrna, odpověď na dotaz co je to Cizrna?. Víte např. kdo to je Kat? Znáte a víte kdo je Nunvář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem