Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Co je to Elementární? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Elementární?

Elementární je pojem pocházející z latiny. Označuje cosi základního, jednoduchého, z čeho se složitější předměty, jevy nebo skutečnosti skládají či odvozují.
Slovo se používá v mnoha oborech, elementární jsou například chemické prvky, živly, funkce, částice, buňky a další. Je odvozeno ze slova elementum, čili prvek nebo písmeno. Prvek sám se nazývá element.


Co je to Elementární? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Elementární patří do sekce Latina

Klíčová slova: lexikon, heslo, wiki, termín, význam pojmu, Elementární, slovník, přesný výraz, definice pojmu, synonymum, terminologie, odborný výraz, Latina, formulace, vysvětlení, co je to Elementární?, co znamená, co to je


Pojem Elementární je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Elementární na Youtube

Najít heslo Elementární ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elementární ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Elementární ve Wikislovníku

Hledat termín Elementární na Google.cz

Vyhledat výraz Elementární ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Elementární například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Elementární? resp. co znamená výraz Elementární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elementární, odpověď na dotaz co je to Elementární?. Víte např. kdo to je Bernard Arnault? Znáte a víte kdo je Pábitel? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Latina. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.