Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Co je to Elementární? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Elementární

Elementární je pojem pocházející z latiny. Označuje cosi základního, jednoduchého, z čeho se složitější předměty, jevy nebo skutečnosti skládají či odvozují.
Slovo se používá v mnoha oborech, elementární jsou například chemické prvky, živly, funkce, částice, buňky a další. Je odvozeno ze slova elementum, čili prvek nebo písmeno. Prvek sám se nazývá element.


Co je to Elementární? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Elementární? s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Elementární je v sekci latina

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, definice, termín, co je to Elementární?, slovník, popis, přesný význam, informace, slovo, odborné názvosloví, definice pojmu, odborný výraz, Elementární, heslo, terminologie, pojem, wiki


Pojem Elementární je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Elementární ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elementární ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Elementární ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Elementární ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Elementární ve Wikipedii

Najít slovo Elementární ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Elementární například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Elementární? resp. jaká je definice termínu Elementární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elementární, odpověď na dotaz co je to Elementární?. Víte např. kdo to je Jan Farský? Znáte a víte kdo je Alan Turing? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než latina. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.