Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Elementární. Co znamená pojem Elementární z kategorie Latina?

Co je Elementární?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Elementární

Elementární je pojem pocházející z latiny. Označuje cosi základního, jednoduchého, z čeho se složitější předměty, jevy nebo skutečnosti skládají či odvozují.
Slovo se používá v mnoha oborech, elementární jsou například chemické prvky, živly, funkce, částice, buňky a další. Je odvozeno ze slova elementum, čili prvek nebo písmeno. Prvek sám se nazývá element.


Co je to Elementární? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Elementární. Co znamená pojem Elementární z kategorie Latina?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Sepsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Elementární se nachází v kategorii latina

Klíčová slova: definice, co znamená, popis, přesný význam, odborný výraz, definice pojmu, názvosloví, přesný výraz, informace, latina, pojem, význam slova, lexikon, slovník, heslo, co to je, význam, vysvětlení


Pojem Elementární je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Elementární na Youtube

Vyhledat heslo Elementární na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Elementární ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Elementární ve Wikipedii

Hledat pojem Elementární ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Elementární na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Elementární například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už víte jaký je přesný význam slova Elementární? resp. co označuje slovo Elementární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elementární, odpověď na dotaz co je to Elementární?. Víte např. kdo to je Antonín Zápotocký? Znáte a víte kdo je Johannes Brahms? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Elementární i v jiné kategorii než v latina. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.