Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Co je to Elementární? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Elementární

Elementární je pojem pocházející z latiny. Označuje cosi základního, jednoduchého, z čeho se složitější předměty, jevy nebo skutečnosti skládají či odvozují.
Slovo se používá v mnoha oborech, elementární jsou například chemické prvky, živly, funkce, částice, buňky a další. Je odvozeno ze slova elementum, čili prvek nebo písmeno. Prvek sám se nazývá element.


Co je to Elementární? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Elementární patří do sekce latina

Klíčová slova: názvosloví, přesný výraz, popis, lexikon, definice pojmu, význam slova, latina, co to je, informace, odborné názvosloví, co znamená, formulace, co je to Elementární?, terminus technicus, wiki, synonymum, význam pojmu, vysvětlení


Pojem Elementární je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Elementární

Hledat heslo Elementární na Google.cz

Hledat výraz Elementární ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elementární ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Elementární ve Wikipedii

Najít heslo Elementární ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Elementární na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Elementární například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Elementární? resp. jaký je přesný význam slova Elementární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elementární, odpověď na dotaz co je to Elementární?. Víte např. kdo to je Všeználek? Znáte a víte kdo je Patti Smith? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je latina. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.