Co je to?
Definice výrazu, termínu Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Co je to Elementární? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Elementární

Elementární je pojem pocházející z latiny. Označuje cosi základního, jednoduchého, z čeho se složitější předměty, jevy nebo skutečnosti skládají či odvozují.
Slovo se používá v mnoha oborech, elementární jsou například chemické prvky, živly, funkce, částice, buňky a další. Je odvozeno ze slova elementum, čili prvek nebo písmeno. Prvek sám se nazývá element.


Co je to Elementární? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Elementární s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Elementární se nachází v sekci latina

Klíčová slova: latina, význam pojmu, přesný význam, slovník, heslo, pojem, popis, terminologie, synonymum, názvosloví, co to je, vysvětlení, odborný výraz, definice pojmu, slovo, terminus technicus, přesný výraz, formulace


Pojem Elementární je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Elementární

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elementární ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elementární ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Elementární na Youtube

Najít slovo Elementární na Google.cz

Hledat termín Elementární ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Elementární ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Elementární například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Elementární? resp. co znamená slovo Elementární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elementární, odpověď na dotaz co je to Elementární?. Víte např. kdo to je Šéfkuchař? Znáte a víte kdo je Sia? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Elementární i jinde než v sekci než v latina. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.