Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Co je to Elementární? Význam slova

Co znamená termín Elementární? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Elementární je pojem pocházející z latiny. Označuje cosi základního, jednoduchého, z čeho se složitější předměty, jevy nebo skutečnosti skládají či odvozují.
Slovo se používá v mnoha oborech, elementární jsou například chemické prvky, živly, funkce, částice, buňky a další. Je odvozeno ze slova elementum, čili prvek nebo písmeno. Prvek sám se nazývá element.


Co je to Elementární? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Elementární je v sekci Latina

Klíčová slova: vysvětlení, Latina, lexikon, terminus technicus, terminologie, význam, Latina, formulace, názvosloví, přesný výraz, definice, definice pojmu, popis, odborné názvosloví, význam slova, odborný výraz, slovník, význam pojmu


Pojem Elementární je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Elementární ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elementární ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Elementární ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Elementární ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Elementární na Google.cz

Hledat výraz Elementární ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Elementární například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Elementární? resp. co přesně označuje termín Elementární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elementární, odpověď na dotaz co je to Elementární?. Víte např. kdo to je Zeměměřič? Znáte a víte kdo je Pábitel? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Elementární v jiné sekci než Latina. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.