Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Co je to Elementární? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Elementární?

Elementární je pojem pocházející z latiny. Označuje cosi základního, jednoduchého, z čeho se složitější předměty, jevy nebo skutečnosti skládají či odvozují.
Slovo se používá v mnoha oborech, elementární jsou například chemické prvky, živly, funkce, částice, buňky a další. Je odvozeno ze slova elementum, čili prvek nebo písmeno. Prvek sám se nazývá element.


Co je to Elementární? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Elementární? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Elementární se nachází v kategorii Latina

Klíčová slova: definice pojmu, přesný výraz, odborné názvosloví, názvosloví, terminus technicus, terminologie, slovník, heslo, informace, význam, Elementární, synonymum, přesný význam, slovo, odborný výraz, pojem, Latina, termín


Pojem Elementární je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Elementární doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít pojem Elementární ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elementární ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elementární ve Wikimedia Commons

Hledat termín Elementární ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Elementární ve vyhledávači Qwant

Najít termín Elementární na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Elementární například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Elementární? resp. co je to Elementární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elementární, odpověď na dotaz co je to Elementární?. Víte např. kdo to je Andrew Stroehlein? Znáte a víte kdo je Charón? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Latina). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.