Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Zajímavé odkazy, informace a zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, herectví, herci a herečky, umělci, politika, vlastnosti, mytologie, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, historie, osobnosti, nadpřirozené osoby, školství, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, věda, filozofie, přezdívky, fikce a fantasy, křesťanství atd.

Internet, síť, informace a zábava

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Karetní, Oddechové, Závodní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Sportovní, Klasické a podobně.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: zábava, info, Státní prapory všech států, školství, Digitální počítačové hry, herní konzole, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Ilustrační obrázky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Aruba, Vlajky spojených států amerických, Obrázky vlajek měst ČR, Nejlepší tapety na plochu zdarma, internetové stránky

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Alabama, New Jersey, Wisconsin, Georgie, Colorado, Oklahoma, New York, Iowa, Západní Virginie, Mississippi, Kentucky, Illinois, Arizona, Delaware, Indiana, Connecticut, Texas, Minnesota, Kalifornie, Rhode Island, Virginie, Nevada, Tennessee, Wyoming, Louisiana atd.

Náš tip, informace a zábava

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, hudba, jídlo a nápoje, sport, hmyz, muži, mapy, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, nápoje, náboženství, zvířata, auta, osobnosti a lidé, symboly, ženy a dívky, přístroje, láska, halloween, ptáci, stavby, ovoce, rostliny atd.

Keywords:Dopravní značky, výukové pomůcky, Obrázky na PC, Stručný slovník pojmů a termínů, Sexy Matsushima Nanako, Online hry pro děti zdarma, odkaz, Životopisy osobností, Angelina Jolie, cestování, tipy, zdroje informací

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, internet, ekonomie a ekonomika, nástroje, psychologie, účetnictví, český jazyk, lékařství a medicína, rostliny, počítače, software, náboženství a křesťanství, různé, filozofie, latina, nápoje, zkratky, stavebnictví, bankovnictví, fyzika, cestování, jídlo, technika, věda atd.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Oblíkačky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Deskovky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Omalovánky, Logické hry, Barbie hry, online html5 hry, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Farmářské hry apod.

Informace, informace a zábava

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, jak převést, jak konvertovat, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, čím zobrazit soubory těchto typů: písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, šablony dokumentů, video soubory, systémové soubory, internet a web, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, konfigurační soubory, dokumenty apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Super online hry zdarma, zajímavosti, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, doporučujeme, počítače, volný čas, Norská předpověď počasí, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, pro děti, F, webovky

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

černý humor, fóry, vtipné texty, frky, vtípky, vtipy

Potřebujete se naladit? černý humor, fóry, vtipné texty, frky, vtípky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O škole, O mužích, Frky ze života, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O manželství, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech apod.

Síť, informace a zábava

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Frky, ftipy, vtipné texty, anekdoty, černý humor, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, ftipy, vtipné texty, anekdoty, černý humor, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipné básničky, anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: Vánoční web, Super online flash hry, Online geografické testy zdarma bez registrace, Sportovní pozadí na plochu Windows, Obrázky zdarma, Dopravní značky, Nejlepší školní testy a kvízy, Fotografie Selena Gomez, zadarmo, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, hyperlinky

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

černý humor, fóry, vtipné texty, frky, vtípky, vtipy

Potřebujete se naladit? černý humor, fóry, vtipné texty, frky, vtípky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O škole, O mužích, Frky ze života, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O manželství, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Vtípky, fórky, anekdoty, fóry, vtipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fórky, anekdoty, fóry, vtipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Němcích, O manželství, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Frky o tchýních, O ženách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipné hádanky, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech apod.

Klíčová slova: kuriozity, pro dospělé, multimédia, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Staré hry online, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, B, č, F, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, Vlajky států obrázků, Přáníčka k svátku a jmeninám, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Křížovka: Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Další odkazy:

Mezinárodní den žen
Odkazy na partnerské weby
Webové online browser hry
Tipy na užitečné weby
Velikonoční textová blahopřání
Partnerské internetové stránky
Online poker, karetní hry na Internetu
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Tara Reid
Odkazy na zajímavé weby
Sri Lanka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.