Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, ptáci, ovoce, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, stavby, osobnosti a lidé, muži, nápoje, věda, náboženství, rostliny, sport, zvířata, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, mapy, jídlo a nápoje, květiny, láska atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Online životopisy, biografie, Obrázky a kliparty zdarma, Státy a jejich prapory, Sexy Gwen Stephanie, F, zdarma, pro děti, A.C. Milan - włoski klub piłkarski, pro dospělé, F, hyperlinky, Online biografie, životopisy osobností

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Indiana, New York, Oregon, Arkansas, Ohio, Severní Karolína, Louisiana, Texas, Virginie, Pensylvánie, Jižní Karolína, Washington, Kalifornie, Alabama, Havaj, Nevada, Kansas, Vermont, New Jersey, Minnesota, Maine, Michigan, Rhode Island, Arizona, Oklahoma, Wyoming atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Informace, cestování, hry a informace

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Láska nebeská, Mrazík, Dárky, Keramika, Vánoční koledy, Papírový vánoční stromek, Nový rok, Vánoční svíčky, Vánoční hvězda, Anglicky, K Tisku, Samolepky, Advent, Vánoční světýlka, Santa, Tiskárna, Wallpaper, Vosí hnízda, Windows, Plzeň, Umělý vánoční stromek, Vánoční kaktus, Betlém, Vánoční punč, Televize, Zima, Koleda, Drážďany, Patchwork, Brno, Tisk apod.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Keywords:odkaz, Dopravní značení, M, Online web Hry zdarma bez registrace, Sexy Charlize Theron, Full HD pozadí na PC, humor, Přehled vlajek USA, La Juventus de Turín, cestování, Online testy zdarma, Přehled souborových přípon

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Náš tip, cestování, hry a informace

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem upravit, jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit, jak exportovat, jak vytvořit, jak převést následující typy souborů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, dokumenty, video soubory, koncovky souborů, grafiku, spustitelné soubory, systémové soubory, internet a web, písma, fonty apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Karetní hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Strategie, Akční hry, Střílečky, Adventury, Animace, Stolní a deskové hry a tak dále.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Super online hry zdarma, Wallpapers na PC, Egypt, F, Webové online testy zdarma, Prapory regionů a království, Online hry zdarma, webové stránky, Online adventní magazín, zdroje informací, zadarmo

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Vtípky, kameňáky, fórky, fóry, vtipné texty, frky

Zkuste vypnout! Vtípky, kameňáky, fórky, fóry, vtipné texty, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií kameňáky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné básničky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Motta, moudrosti, rčení, aforismy, úsloví, přísloví, moudra

Citáty slavných, Motta, moudrosti, rčení, aforismy, úsloví, přísloví, moudra, rozdělené kategorií: citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o zlu, přísloví o naději od různých známých osobností.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Full HD pozadí na PC - pozadí na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro tablet, displej, počítač, monitor, notebook, mobilní telefon, smartphone, PC, obrazovka počítače, ultrabook, phablet a pro operační systémy Chrome OS, Red Hat Linux, Java ME, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Slackware, Windows 10, SUSE Linux, Android, Windows Me, Windows 10 Mobile. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií zvířata, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, auta, psi a štěňátka, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, letadla, rostliny, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, sportovní pozadí, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 2560x2048, 360x760, 1536x2048, 1080x1800, 2560x1440, 1152x1920, 1536x864, 800x1280, 360x640, širokoúhlé 1366x768, 320x568, hi res 2560x1920, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 640x480, 1200x1920 atd.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kapr, Sněhulák, Vánoce, Smrk, Advent, Vánoční tapety, Patchwork, Vánoční stromeček, Štěstí, Recepty, Vykrajovátka, Betlém, Vánoční svařák, Striezelmarkt, Ježíšek, Blahopřání, Špalda, LED svíčky, Sám doma, Windows, Bůh, Staroměstské náměstí, K Tisku, Vánoční stromek, Linecká kolečka, SMS, Drážďany, K Vytištění, Kinder, Vánoční filmy, Kameňák apod.

Klíčová slova: multimédia, Staré hry online, Databáze osobností Kdo je to?, Úspory a spoření, Stručný encyklopedický slovník, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Slovník pojmů Co je to?, Juventus FC taliansky profesionálny futbalový klub, Pozadí na tablet, Online hry zdarma, Adventní magazín

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Vtípky, kameňáky, fórky, fóry, vtipné texty, frky

Zkuste vypnout! Vtípky, kameňáky, fórky, fóry, vtipné texty, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií kameňáky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné básničky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Wallpapery do mobilu - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Wallpapery do mobilu. lze použít v displej, mobil, PC, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, počítač, tablet, notebook, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows Vista, macOS, Linux Ubuntu, Chrome OS, Windows 10, Java ME, Red Hat Linux, Windows 95, SUSE Linux, OSX. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, květiny, sportovní a závodní auta, Formule 1, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, free wallpapers, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, Rally, závody aut, nature - příroda, zvířata, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci. Stahujte v rozlišení 750x1334, 320x568, 1920x1080, 1024x768, 640x480, 854x480, 1800x1440, 4800x1200, 1536x2560, 1680x1050, 360x640, 2560x2048, 412x846, 768x1024, 3200x1800, 1600x900 atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, doporučujeme, Státní vlajky států světa, Super online kvízy, odkazy, Online hry zadarmo, R, školství, internetové stránky, počítače, Dopravní značky, Prapory českých měst, Přáníčka a obrázky k svátku, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Další odkazy:

Keira Knighley
Naše tipy na užitečné weby
Smuteční kondolence
Tipy na Partnerské weby
Přáníčko Velikonoce jsou tady!
Linky na partnerské weby
Sexy Shannon Elizabeth
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky k jmeninám
Partnerské internetové stránky
Alicia Keys

Děkujeme vám za vaši návštěvu.