Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lego, Přání, LED svíčky, Ježíšek, Keramický adventní věnec, Omalovánky, Silvestr, Vánoční svařák, Vídeň, Jmelí, Papírový vánoční stromek, Jesličky, K Vytisknutí, Plzeň, Vánoční světýlka, Jídlo, Svíčky, Šišky, Vykrajovátka, PF, Jedle, Sněhulák, Korálky, Brambořík, Vánoční svícen, Linecká kolečka, Husarské knoflíky, Láska nebeská, Borovice, Stromeček, Ježíš Kristus apod.

Klíčová slova: webovky, Pozadí na PC ke stažení, Dopravní značení, Online hry zdarma, Kristin Kreuk, Super online flash hry, pro děti, tipy, Blahopřání, gratulace, linky, Dopravní značení, internet, zeměpis

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, ptáci, hudba, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, dopravní prostředky, přístroje, ženy a dívky, stavby, osobnosti a lidé, láska, náboženství, jídlo a nápoje, symboly, muži, nápoje, auta, zvířata, mapy, ovoce, květiny, věda atd.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové hry, Pro dívky, Sportovní hry, Hry pro děti, Bojové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Karetní hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Adventury, Stolní a deskové hry, Animace, Akční hry a tak dále.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Motta, výroky, moudrosti, bonmoty, moudra, aforismy, úsloví

Slavné citáty, Motta, výroky, moudrosti, bonmoty, moudra, aforismy, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o štěstí, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o kráse od různých známých osobností.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, hudební zkratky, země EU, geocaching, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, obecné zkratky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, státy usa, týmy NHL, zkratky krajů České republiky apod.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Vánoční online hry, Logické, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Klasické, Oddechové, Střílečky, Pro dívky, Karetní a podobně.

Keywords:V, M, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, kuriozity, Vlajky států jižní Asie, odkaz, Wallpapers na plochu počítače, volný čas, Sexy Jessica Alba, Seznam zemí světa a jejich vlajky, zajímavosti, URL

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Severní Karolína, Nebraska, Wyoming, Nevada, New York, Virginie, Delaware, Indiana, Utah, Pensylvánie, Iowa, Illinois, Colorado, Nové Mexiko, Washington, Vermont, Alabama, Západní Virginie, Arkansas, Rhode Island, Minnesota, Florida, Kalifornie, Massachusetts, Jižní Dakota atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: Online testy zdarma, PC tapety pro Windows, Seznam přípon a koncovek souborů, Texaský hold 'em poker, Super online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Přehled států světa a jejich vlajek, Fernando Torres, zdroje informací, weby, Vánoční magazín, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, věda, hardware, fyzika, psychologie, technika, software, zkratky, počítače, internet, literatura, matematika, materiály, příroda, latina, cestování, sport, rostliny, filozofie, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, školství, český jazyk atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: Adventní magazín, hyperlinky, F, Sandra Bullock, Seznam vlajek měst České republiky, odkazy, Obrázky a kliparty zdarma, Madonna, V, zábava, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Pozadí na PC ke stažení - pozadí na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC ke stažení. lze použít v monitor, obrazovka počítače, PC, displej, phablet, notebook, smartphone, mobil, tablet, počítač, ultrabook a pro operační systémy Chrome OS, macOS, Windows 7, Windows Me, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows 2000, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows 95, Linux Xubuntu. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, motorky, květiny, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, fraktály, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete z velikostí 375x667, 800x600, 1536x2048, 1152x864, 1920x1200, 2160x3840, 4800x1200, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 1920x1280, 1600x1200, 2560x1920, 1440x900, HD 1280x720, 2560x2048 atd.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, multimédia, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, pro dospělé, Super online kvízy, Mandy Moore, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky států USA, Kliparty pro dokumenty, Webové online hry zdarma, internetové stránky, výukové pomůcky, Tipy na výlet, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Kdy politik lže?: Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Další odkazy:

La pornographie sexuelle a caractere sexuel France
Partnerské internetové stránky
Online hry zadarmo
Odkazy na partnerské weby
Julia Roberts
Tipy na užitečné weby
Wayne Rooney
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Hanoj
Doporučené internetové odkazy
Flags of the world countries

Děkujeme vám za vaši návštěvu.