Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Naše tipy, cestování, hry a informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak otevřít, jak importovat, jak konvertovat, kterak editovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak přehrát, jak spustit, čím zobrazit, v čem spustit soubory těchto typů: systémové soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, video soubory, grafiku, komprimace dat, obrazy disků, internet a web, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, spustitelné soubory apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílecí hry, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Adventury, Omalovánky, Auta a závodní, Hannah Montana, Deskovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Barbie hry, Logické hry, Strategické onlinovky apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Obrázky na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. lze použít v phablet, PC, monitor, displej, počítač, smartphone, notebook, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows XP, Java ME, Linux Mint, SUSE Linux, Windows 7, Windows 95, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Windows NT. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, letadla, noční města, auta, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, wallpapery. Dostupné velikosti jsou Full HD 1080x1920, 1600x900, 1536x864, 1440x900, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 360x760, 375x667, 1600x2560, 320x568, 1152x768, 1280x800, HD 1280x720, 2560x1440, 1800x1440 atd.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, F, volný čas, Dopravní značení, Biografie Nikki Cox, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zajímavosti, zdarma, Hazard a gambling, URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, humor

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Informace, cestování, hry a informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Keywords:Vánoční web, doporučujeme, Přehled zkratek a akronymů, hyperlinky, Obrázky se zvířaty na plochu, školství, výukové pomůcky, Stručný slovník pojmů a termínů, Kate Moos sexy photos, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky vlajek měst ČR, Prapory regionů a království

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Síť, cestování, hry a informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Střílečky, Bojové online gamesy, Sportovní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Logické, Strategie, Karetní, Závodní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Střílečky, Relaxační hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Strategie, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Logické hry, Bojové hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Závody aut, Akční hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Animace a tak dále.

Hlášky, moudrosti, rčení, moudra, motta, úsloví, přísloví

Citáty slavných osobností, Hlášky, moudrosti, rčení, moudra, motta, úsloví, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o rozumu, moudra o dětech od různých známých osobností.

Klíčová slova: pro dospělé, Nejlepší zeměpisné kvízy, Seznam státních vlajek, Travel in USA, odkaz, Vlajky spojených států amerických, Dopravní značky, Halle Berry, Online testy zdarma bez registrace, Online web Hry zdarma bez registrace, pro děti, V

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, psychologie, Spisovatelé a básníci, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, filozofie, politika, školství, podnikání a podnikatelé, umělci, profese a zaměstnání, mytologie, osobnosti, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Vtipy, vtipné texty, ftipy, frky, černý humor, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, vtipné texty, ftipy, frky, černý humor, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, černý humor, murphyho zákony apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, cestování, zkratky, latina, hardware, český jazyk, nemoce, jídlo, rostliny, věda, materiály, filozofie, nápoje, příroda, zločin a právo, chemie, lékařství a medicína, fyzika, matematika, stavebnictví, literatura, počítače, nástroje, politika atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: zábava, V, multimédia, Blahopřání, gratulace, odkazy, Vlajky měst České republiky, Online biografie, životopisy osobností, Flag of Australia, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zadarmo, linky

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, psychologie, Spisovatelé a básníci, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, filozofie, politika, školství, podnikání a podnikatelé, umělci, profese a zaměstnání, mytologie, osobnosti, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Vtipy, vtipné texty, ftipy, frky, černý humor, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, vtipné texty, ftipy, frky, černý humor, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, černý humor, murphyho zákony apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, Connecticut, Oregon, New Hampshire, Kalifornie, Colorado, Maryland, Rhode Island, Georgie, Kentucky, Delaware, Massachusetts, Ohio, Utah, Indiana, Nevada, New Jersey, Iowa, Florida, Wyoming, Pensylvánie, Oklahoma, Texas, Louisiana, Wisconsin, Západní Virginie atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro phablet, tablet, počítač, notebook, smartphone, PC, ultrabook, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Windows Me, Windows 98, Linux Mint, BlackBerry OS, Windows 10, Windows 7, Windows Server 2012, macOS, Windows 2000, Slackware, Windows 95. Full HD tapety na PC z kategorií free wallpapers, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, fantasy, armáda, válka, zbraně, Formule 1, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, oceán, moře, pláže, ptáci, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, květiny, vesmír, kosmos, fraktály, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety. Vyberte si rozměr z 1600x1200, 360x760, 360x720, 1152x1920, 3200x1200, 1800x1440, 1280x768, HD 1280x720, 412x846, 1280x800, 2560x1920, 1920x1080, 1024x600, 393x786, 1152x864, 3200x1800 atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, týmy NHL, měny, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, země EU, hudební zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva apod.

Vtipné texty, fóry, fórky, vtipy, frky, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fóry, fórky, vtipy, frky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O zvířátkách, O Slovácích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky ze života, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O důchodcích apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Online životopisy, biografie, tipy, počítače, Hry pro kluky, Texty přáníček k svátku podle jmen, Nejhranější hry online, zeměpis, webovky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Full HD wallpapers na PC, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Eliza Dushku, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Další odkazy:

Poker Permainan kartu
Tipy na Partnerské weby
Sexy Jenny Mc Carthy
Odkazy na partnerské weby
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Partnerské internetové stránky
Omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Belgium
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Carmen Electra

Děkujeme vám za vaši návštěvu.