Co je to?
Výraz, termín, definice slova HPP. Co znamená odborný pojem HPP z kategorie Zkratky?

Co je to HPP? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla HPP?

HPP je zkratka s více významy. Vyskytuje se v oblasti techniky a počítačů, ale nejužívanější je v oboru práva, kde HPP znamená hlavní pracovní poměr. Kromě hlavního pracovního poměru existoval i vedlejší pracovní poměr, od r. 2006 se pracovní poměry takto nedělí.
U pracovního poměru se sjednává výše pracovního úvazku, který vymezuje týdenní pracovní dobu zaměstnance – tedy plný pracovní úvazek. S pojmem hlavní pracovní poměr se však ještě stále lze setkat.


Co je to HPP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova HPP. Co znamená odborný pojem HPP z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín HPP patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, definice pojmu, terminus technicus, význam pojmu, termín, Zkratky, odborný výraz, význam slova, formulace, význam, slovník, slovo, informace, synonymum, terminologie, Zkratky, pojem, lexikon


Pojem HPP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu HPP

Chraňte své soukromí a hledejte slovo HPP ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem HPP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem HPP na Youtube

Vyhledat slovo HPP ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem HPP ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo HPP ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo HPP například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova HPP? resp. co se skrývá pod slovem HPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HPP, odpověď na dotaz co je to HPP?. Víte např. kdo to je Rodinný příslušník? Znáte a víte kdo je Lupič? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu HPP i v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.