Co je to?
Výraz, termín, definice slova HPP. Co znamená odborný pojem HPP z kategorie Zkratky?

Co je to HPP? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu HPP

HPP je zkratka s více významy. Vyskytuje se v oblasti techniky a počítačů, ale nejužívanější je v oboru práva, kde HPP znamená hlavní pracovní poměr. Kromě hlavního pracovního poměru existoval i vedlejší pracovní poměr, od r. 2006 se pracovní poměry takto nedělí.
U pracovního poměru se sjednává výše pracovního úvazku, který vymezuje týdenní pracovní dobu zaměstnance – tedy plný pracovní úvazek. S pojmem hlavní pracovní poměr se však ještě stále lze setkat.


Co je to HPP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova HPP. Co znamená odborný pojem HPP z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova HPP můžete samozřejmě sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo HPP je v sekci zkratky

Klíčová slova: definice, informace, vysvětlení, terminus technicus, co je to HPP?, definice pojmu, přesný výraz, formulace, terminologie, synonymum, slovo, odborné názvosloví, význam slova, slovník, termín, názvosloví, lexikon, odborný výraz


Pojem HPP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu HPP můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Zkratka HPP může znamenat:
♦ hlavní pracovní poměr, druh pracovního poměru v České republice do roku 2006
♦ politické hnutí Pro Prahu
♦ vodní elektrárna (hydroelectric power plant), zkratka používaná v anglických názvech vodních děl
♦ paskalizace (High Pressure Processing), konzervační technologie v potravinářství
♦ Hentrich-Petschnigg & Partner, rakouská architektonická kancelář, v níž působili mj. Helmut
Hentrich a Hubert Petschnigg

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín HPP ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem HPP na Youtube

Hledat výraz HPP ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo HPP na Google.cz

Vyhledat termín HPP ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz HPP ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo HPP například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je HPP? resp. co se skrývá pod slovem HPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HPP, odpověď na dotaz co je to HPP?. Víte např. kdo to je David Bowie? Znáte a víte kdo je Zlosyn? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu HPP v jiné sekci než zkratky. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.