Co je to?
Výraz, termín, definice slova HPP. Co znamená odborný pojem HPP z kategorie Zkratky?

Co je to HPP? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu HPP?

HPP je zkratka s více významy. Vyskytuje se v oblasti techniky a počítačů, ale nejužívanější je v oboru práva, kde HPP znamená hlavní pracovní poměr. Kromě hlavního pracovního poměru existoval i vedlejší pracovní poměr, od r. 2006 se pracovní poměry takto nedělí.
U pracovního poměru se sjednává výše pracovního úvazku, který vymezuje týdenní pracovní dobu zaměstnance – tedy plný pracovní úvazek. S pojmem hlavní pracovní poměr se však ještě stále lze setkat.


Co je to HPP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova HPP. Co znamená odborný pojem HPP z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (HPP) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo HPP patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: slovník, terminologie, wiki, co znamená, Zkratky, popis, přesný význam, co je to HPP?, terminus technicus, informace, význam, přesný výraz, heslo, synonymum, význam slova, definice, pojem, odborný výraz


Pojem HPP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem HPP na Youtube

Hledat slovo HPP na Google.cz

Zkusit najít slovo HPP ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem HPP ve Wikipedii

Hledat termín HPP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo HPP ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo HPP například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je HPP? resp. co se přesně ukrývá za slovem HPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HPP, odpověď na dotaz co je to HPP?. Víte např. kdo to je Walt Disney? Znáte a víte kdo je Lupič? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.