Co je to?
Výraz, termín, definice slova HPP. Co znamená odborný pojem HPP z kategorie Zkratky?

Co je to HPP? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu HPP?

HPP je zkratka s více významy. Vyskytuje se v oblasti techniky a počítačů, ale nejužívanější je v oboru práva, kde HPP znamená hlavní pracovní poměr. Kromě hlavního pracovního poměru existoval i vedlejší pracovní poměr, od r. 2006 se pracovní poměry takto nedělí.
U pracovního poměru se sjednává výše pracovního úvazku, který vymezuje týdenní pracovní dobu zaměstnance – tedy plný pracovní úvazek. S pojmem hlavní pracovní poměr se však ještě stále lze setkat.


Co je to HPP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova HPP. Co znamená odborný pojem HPP z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín HPP? Potom se o definici podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem HPP se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: definice pojmu, wiki, lexikon, informace, přesný výraz, slovník, význam, co je to HPP?, popis, vysvětlení, co znamená, terminus technicus, co to je, pojem, názvosloví, definice, synonymum, heslo


Pojem HPP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem HPP na Youtube

Zkusit najít heslo HPP ve Wikipedii

Zkusit najít termín HPP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín HPP ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem HPP ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem HPP ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo HPP například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to HPP? resp. jaká je definice slova HPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HPP, odpověď na dotaz co je to HPP?. Víte např. kdo to je Šarlatán? Znáte a víte kdo je Lupič? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.