Co je to?
Definice odborného termínu, slova Cephalea. Co znamená pojem Cephalea z kategorie Nemoce?

Co je to Cephalea? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Cephalea?

Existuje celá řada různých typů bolesti hlavy a pro jednu z nich se v medicíně využívá termínu cephalea nebo též cefalea. Tento typ bolesti hlavy bývá způsoben změněnou reaktivitou hlavových cév, což má souvislost s psychickým vypětím či migrénou. Občas může být bolest hlavy přenesena i z oblasti krční páteře. Dalšími možnými příčinami jsou bolest očí, nádor, zánět, selhání ledvin nebo třeba vysoký krevní tlak.


Co je to Cephalea? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Cephalea. Co znamená pojem Cephalea z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Cephalea? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Cephalea je v sekci Nemoce

Klíčová slova: Nemoce, heslo, Cephalea, význam, informace, definice pojmu, vysvětlení, terminus technicus, odborný výraz, Nemoce, slovník, wiki, co znamená, význam slova, význam pojmu, terminologie, přesný význam, co je to Cephalea?


Pojem Cephalea je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Cephalea zkuste tyto odkazy

Najít slovo Cephalea na Google.cz

Najít heslo Cephalea ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Cephalea ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Cephalea na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cephalea ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Cephalea ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cephalea například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Cephalea? resp. jaká je definice slova Cephalea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cephalea, odpověď na dotaz co je to Cephalea?. Víte např. kdo to je Nikita Chruščov? Znáte a víte kdo je Veřejný činitel? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nemoce). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.