Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cephalea. Co znamená odborný pojem Cephalea z kategorie Nemoce?

Co je to Cephalea? Význam slova

Co znamená termín Cephalea? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Existuje celá řada různých typů bolesti hlavy a pro jednu z nich se v medicíně využívá termínu cephalea nebo též cefalea. Tento typ bolesti hlavy bývá způsoben změněnou reaktivitou hlavových cév, což má souvislost s psychickým vypětím či migrénou. Občas může být bolest hlavy přenesena i z oblasti krční páteře. Dalšími možnými příčinami jsou bolest očí, nádor, zánět, selhání ledvin nebo třeba vysoký krevní tlak.


Co je to Cephalea? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cephalea. Co znamená odborný pojem Cephalea z kategorie Nemoce?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Cephalea? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Cephalea je v kategorii nemoce

Klíčová slova: wiki, co je to Cephalea?, nemoce, odborný výraz, termín, význam, přesný význam, lexikon, informace, synonymum, význam pojmu, názvosloví, vysvětlení, heslo, formulace, co to je, co znamená, nemoce


Pojem Cephalea je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Cephalea v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Cephalea ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Cephalea ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Cephalea ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Cephalea ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Cephalea ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cephalea ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Cephalea například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste zjistili jaká je definice slova Cephalea? resp. co označuje slovo Cephalea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cephalea, odpověď na dotaz co je to Cephalea?. Víte např. kdo to je Transgender? Znáte a víte kdo je Steve Jobs? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než nemoce). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.