Co je to?
Definice odborného termínu, slova Cephalea. Co znamená pojem Cephalea z kategorie Nemoce?

Co je to Cephalea? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Cephalea?

Existuje celá řada různých typů bolesti hlavy a pro jednu z nich se v medicíně využívá termínu cephalea nebo též cefalea. Tento typ bolesti hlavy bývá způsoben změněnou reaktivitou hlavových cév, což má souvislost s psychickým vypětím či migrénou. Občas může být bolest hlavy přenesena i z oblasti krční páteře. Dalšími možnými příčinami jsou bolest očí, nádor, zánět, selhání ledvin nebo třeba vysoký krevní tlak.


Co je to Cephalea? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Cephalea. Co znamená pojem Cephalea z kategorie Nemoce?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Cephalea s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Cephalea patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: lexikon, terminologie, co to je, odborný výraz, Nemoce, formulace, vysvětlení, význam pojmu, wiki, synonymum, definice pojmu, definice, informace, termín, odborné názvosloví, význam slova, co je to Cephalea?, popis


Pojem Cephalea je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat heslo Cephalea ve Wikipedii

Najít termín Cephalea ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Cephalea ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Cephalea ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Cephalea ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cephalea ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Cephalea například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Cephalea? resp. jaký je přesný význam slova Cephalea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cephalea, odpověď na dotaz co je to Cephalea?. Víte např. kdo to je Tomáš Petříček? Znáte a víte kdo je Pohan? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nemoce). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.