Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rump steak. Co znamená pojem Rump steak z kategorie Jídlo?

Co je to Rump steak? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Rump steak?

Rump steak je jeden z nejoblíbenějších steaků. Jde o křehký a libový kousek z tzv. květové špičky nebo nízkého roštěnce, který zrál alespoň 5 až 6 týdnů.
Vybraná svalová hmota patří k místům, která nejsou příliš namáhaná, a proto je maso libové a nádherně křehké. Může se marinovat, ale v případě skutečně kvalitního masa to není nutné. To lze připravovat pouze osolením a opepřením. Nejchutnější je rump steak propečený na medium rare nebo medium.


Co je to Rump steak? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rump steak. Co znamená pojem Rump steak z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Rump steak? Potom se o definici podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Rump steak se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, popis, co je to Rump steak?, pojem, heslo, informace, formulace, přesný význam, definice, význam, názvosloví, co to je, Rump steak, terminologie, odborný výraz, termín, terminus technicus


Pojem Rump steak je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín Rump steak ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rump steak ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Rump steak na Youtube

Zkusit najít pojem Rump steak ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rump steak ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Rump steak na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rump steak například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Rump steak? resp. co označuje slovo Rump steak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rump steak, odpověď na dotaz co je to Rump steak?. Víte např. kdo to je Martin Maxa? Znáte a víte kdo je Kuřbuřt? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.