Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rump steak. Co znamená pojem Rump steak z kategorie Jídlo?

Co je to Rump steak? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Rump steak

Rump steak je jeden z nejoblíbenějších steaků. Jde o křehký a libový kousek z tzv. květové špičky nebo nízkého roštěnce, který zrál alespoň 5 až 6 týdnů.
Vybraná svalová hmota patří k místům, která nejsou příliš namáhaná, a proto je maso libové a nádherně křehké. Může se marinovat, ale v případě skutečně kvalitního masa to není nutné. To lze připravovat pouze osolením a opepřením. Nejchutnější je rump steak propečený na medium rare nebo medium.


Co je to Rump steak? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rump steak. Co znamená pojem Rump steak z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Rump steak s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Rump steak je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: lexikon, termín, informace, slovo, wiki, terminologie, Jídlo, definice, co znamená, význam, terminus technicus, odborné názvosloví, slovník, co to je, heslo, význam pojmu, Rump steak, vysvětlení


Pojem Rump steak je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Rump steak

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rump steak ve Wikimedia Commons

Najít slovo Rump steak ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rump steak ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Rump steak ve Wikipedii

Hledat pojem Rump steak ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Rump steak ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Rump steak například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Rump steak? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Rump steak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rump steak, odpověď na dotaz co je to Rump steak?. Víte např. kdo to je Tiskař? Znáte a víte kdo je Neurolog? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.