Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rump steak. Co znamená odborný pojem Rump steak z kategorie Jídlo?

Co je to Rump steak? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Rump steak

Rump steak je jeden z nejoblíbenějších steaků. Jde o křehký a libový kousek z tzv. květové špičky nebo nízkého roštěnce, který zrál alespoň 5 až 6 týdnů.
Vybraná svalová hmota patří k místům, která nejsou příliš namáhaná, a proto je maso libové a nádherně křehké. Může se marinovat, ale v případě skutečně kvalitního masa to není nutné. To lze připravovat pouze osolením a opepřením. Nejchutnější je rump steak propečený na medium rare nebo medium.


Co je to Rump steak? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rump steak. Co znamená odborný pojem Rump steak z kategorie Jídlo?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Rump steak je v kategorii jídlo

Klíčová slova: informace, definice pojmu, význam pojmu, heslo, termín, co to je, slovo, terminologie, Rump steak, slovník, formulace, jídlo, význam slova, odborné názvosloví, co je to Rump steak?, pojem, jídlo, lexikon


Pojem Rump steak je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Rump steak ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Rump steak ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Rump steak na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rump steak ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Rump steak ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Rump steak ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Rump steak například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Rump steak? resp. co označuje slovo Rump steak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rump steak, odpověď na dotaz co je to Rump steak?. Víte např. kdo to je Hynek Kmoníček? Znáte a víte kdo je Jan Lacina? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Rump steak i v jiných kategoriích (než jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.