Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rump steak. Co znamená odborný pojem Rump steak z kategorie Jídlo?

Co je to Rump steak? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Rump steak?

Rump steak je jeden z nejoblíbenějších steaků. Jde o křehký a libový kousek z tzv. květové špičky nebo nízkého roštěnce, který zrál alespoň 5 až 6 týdnů.
Vybraná svalová hmota patří k místům, která nejsou příliš namáhaná, a proto je maso libové a nádherně křehké. Může se marinovat, ale v případě skutečně kvalitního masa to není nutné. To lze připravovat pouze osolením a opepřením. Nejchutnější je rump steak propečený na medium rare nebo medium.


Co je to Rump steak? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rump steak. Co znamená odborný pojem Rump steak z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rump steak sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Rump steak patří do sekce jídlo

Klíčová slova: heslo, co znamená, pojem, terminus technicus, odborný výraz, termín, slovo, přesný výraz, názvosloví, definice, význam slova, význam, odborné názvosloví, co to je, jídlo, synonymum, přesný význam, definice pojmu


Pojem Rump steak je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Rump steak

Hledat heslo Rump steak ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rump steak ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Rump steak ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Rump steak ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Rump steak ve Wikislovníku

Hledat výraz Rump steak ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rump steak například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Rump steak? resp. jaký je přesný význam slova Rump steak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rump steak, odpověď na dotaz co je to Rump steak?. Víte např. kdo to je Režisér? Znáte a víte kdo je Kirsten Dunst? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.