Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rump steak. Co znamená pojem Rump steak z kategorie Jídlo?

Co je to Rump steak? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Rump steak

Rump steak je jeden z nejoblíbenějších steaků. Jde o křehký a libový kousek z tzv. květové špičky nebo nízkého roštěnce, který zrál alespoň 5 až 6 týdnů.
Vybraná svalová hmota patří k místům, která nejsou příliš namáhaná, a proto je maso libové a nádherně křehké. Může se marinovat, ale v případě skutečně kvalitního masa to není nutné. To lze připravovat pouze osolením a opepřením. Nejchutnější je rump steak propečený na medium rare nebo medium.


Co je to Rump steak? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rump steak. Co znamená pojem Rump steak z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Rump steak s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Rump steak patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: terminologie, odborné názvosloví, termín, přesný význam, heslo, popis, Rump steak, formulace, názvosloví, vysvětlení, slovník, odborný výraz, informace, slovo, lexikon, co znamená, význam slova, Jídlo


Pojem Rump steak je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Rump steak ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rump steak ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Rump steak ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Rump steak ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Rump steak na Google.cz

Vyhledat termín Rump steak ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Rump steak například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Rump steak? resp. co vlastně znamená slovo Rump steak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rump steak, odpověď na dotaz co je to Rump steak?. Víte např. kdo to je Václav Vydra? Znáte a víte kdo je Neurolog? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.