Co je to?
Výraz, termín, definice slova All inclusive. Co znamená odborný pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Co je to All inclusive? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu All inclusive?

Anglický termín all inclusive lze přeložit jako "vše zahrnuto v ceně". Nejčastěji se s tímto označením setkáme v cestovním ruchu zejména u nabídek různých zájezdů. Znamená to, že cena v sobě zahrnuje ubytování, stravování, případně další služby. Zákazník ví, za co platí, a sám si nemusí už nic dalšího zajišťovat.


Co je to All inclusive? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova All inclusive. Co znamená odborný pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín All inclusive? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem All inclusive se nachází v kategorii cestování

Klíčová slova: synonymum, definice pojmu, co znamená, význam, co je to All inclusive?, formulace, slovník, názvosloví, cestování, slovo, lexikon, význam pojmu, wiki, vysvětlení, přesný výraz, co to je, informace, All inclusive


Pojem All inclusive je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu All inclusive píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

All inclusive je systém služeb v hotelech, kdy cena jídla, nápojů a mnoha dalších druhů služeb je zahrnuta v ceně pokoje.
Poprvé tento systém použil francouzský řetězec rekreačních zařízení Club Med.
S rozvojem turistiky získal systém all inclusive značnou popularitu, a byl dále rozšířen na například ultra all inclusive, royal all inclusive a podobně.

All inclusive

All inclusive v tureckém hotelu. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ovoce. Autor: Alexander Grishin, zdroj: Pixabay
All inclusive v tureckém hotelu. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ovoce. Autor: Alexander Grishin, zdroj: Pixabay


Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín All inclusive ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz All inclusive ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem All inclusive na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem All inclusive ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem All inclusive ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo All inclusive ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo All inclusive například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova All inclusive? resp. co se vlastně skrývá pod slovem All inclusive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu All inclusive, odpověď na dotaz co je to All inclusive?. Víte např. kdo to je Exekutor? Znáte a víte kdo je Vozataj? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než cestování). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.