Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Co je All inclusive? Význam slova

Co znamená termín All inclusive? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Anglický termín all inclusive lze přeložit jako "vše zahrnuto v ceně". Nejčastěji se s tímto označením setkáme v cestovním ruchu zejména u nabídek různých zájezdů. Znamená to, že cena v sobě zahrnuje ubytování, stravování, případně další služby. Zákazník ví, za co platí, a sám si nemusí už nic dalšího zajišťovat.


Co je to All inclusive? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem All inclusive se nachází v kategorii cestování

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, definice pojmu, odborné názvosloví, synonymum, slovo, formulace, názvosloví, přesný význam, co znamená, pojem, lexikon, definice, cestování, termín, přesný výraz, význam slova, co je to All inclusive?


Pojem All inclusive je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem All inclusive? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

All inclusive je systém služeb v hotelech, kdy cena jídla, nápojů a mnoha dalších druhů služeb je zahrnuta v ceně pokoje.
Poprvé tento systém použil francouzský řetězec rekreačních zařízení Club Med.
S rozvojem turistiky získal systém all inclusive značnou popularitu, a byl dále rozšířen na například ultra all inclusive, royal all inclusive a podobně.

All inclusive

All inclusive v tureckém hotelu. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ovoce. Autor: Alexander Grishin, zdroj: Pixabay
All inclusive v tureckém hotelu. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ovoce. Autor: Alexander Grishin, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje

Hledat heslo All inclusive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo All inclusive ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo All inclusive ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem All inclusive ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo All inclusive na Google obrázcích

Zkusit najít slovo All inclusive ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo All inclusive například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova All inclusive? resp. jaký je význam slova All inclusive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu All inclusive, odpověď na dotaz co je to All inclusive?. Víte např. kdo to je Kateřina Holánová? Znáte a víte kdo je Švagrová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem All inclusive v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je cestování. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.