Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Co to je All inclusive? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu All inclusive?

Anglický termín all inclusive lze přeložit jako "vše zahrnuto v ceně". Nejčastěji se s tímto označením setkáme v cestovním ruchu zejména u nabídek různých zájezdů. Znamená to, že cena v sobě zahrnuje ubytování, stravování, případně další služby. Zákazník ví, za co platí, a sám si nemusí už nic dalšího zajišťovat.


Co je to All inclusive? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín All inclusive se nachází v sekci cestování

Klíčová slova: definice, formulace, lexikon, terminus technicus, odborné názvosloví, popis, cestování, definice pojmu, význam pojmu, synonymum, co znamená, co je to All inclusive?, informace, co to je, přesný význam, význam slova, All inclusive, pojem


Pojem All inclusive je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu All inclusive dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

All inclusive je systém služeb v hotelech, kdy cena jídla, nápojů a mnoha dalších druhů služeb je zahrnuta v ceně pokoje.
Poprvé tento systém použil francouzský řetězec rekreačních zařízení Club Med.
S rozvojem turistiky získal systém all inclusive značnou popularitu, a byl dále rozšířen na například ultra all inclusive, royal all inclusive a podobně.

All inclusive

All inclusive v tureckém hotelu. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ovoce. Autor: Alexander Grishin, zdroj: Pixabay
All inclusive v tureckém hotelu. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ovoce. Autor: Alexander Grishin, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo All inclusive ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz All inclusive ve Wikizdrojích

Hledat frázi All inclusive ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo All inclusive ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo All inclusive ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo All inclusive ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo All inclusive například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená All inclusive? resp. co znamená slovo All inclusive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu All inclusive, odpověď na dotaz co je to All inclusive?. Víte např. kdo to je Hovado? Znáte a víte kdo je Aristokrat? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín All inclusive i v jiné kategorii než v cestování. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.