Co je to?
Odborný výraz, definice slova All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Co je to All inclusive? Význam slova

Co znamená termín All inclusive? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Anglický termín all inclusive lze přeložit jako "vše zahrnuto v ceně". Nejčastěji se s tímto označením setkáme v cestovním ruchu zejména u nabídek různých zájezdů. Znamená to, že cena v sobě zahrnuje ubytování, stravování, případně další služby. Zákazník ví, za co platí, a sám si nemusí už nic dalšího zajišťovat.


Co je to All inclusive? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova All inclusive sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz All inclusive patří do sekce Cestování

Klíčová slova: wiki, Cestování, odborné názvosloví, názvosloví, Cestování, vysvětlení, význam slova, definice pojmu, slovo, přesný výraz, význam, přesný význam, heslo, co je to All inclusive?, co znamená, terminologie, synonymum, význam pojmu


Pojem All inclusive je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu All inclusive?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

All inclusive je systém služeb v hotelech, kdy cena jídla, nápojů a mnoha dalších druhů služeb je zahrnuta v ceně pokoje.
Poprvé tento systém použil francouzský řetězec rekreačních zařízení Club Med.
S rozvojem turistiky získal systém all inclusive značnou popularitu, a byl dále rozšířen na například ultra all inclusive, royal all inclusive a podobně.

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín All inclusive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo All inclusive ve vyhledávači Yandex

Najít slovo All inclusive ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo All inclusive ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz All inclusive ve vyhledávači Qwant

Najít pojem All inclusive ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo All inclusive například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo All inclusive? resp. co se přesně ukrývá za slovem All inclusive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu All inclusive, odpověď na dotaz co je to All inclusive?. Víte např. kdo to je Jan Chvojka? Znáte a víte kdo je Purkmistr? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu All inclusive v jiné sekci než Cestování. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.