Co je to?
Výraz, termín, definice slova All inclusive. Co znamená odborný pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Co je to All inclusive? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu All inclusive

Anglický termín all inclusive lze přeložit jako "vše zahrnuto v ceně". Nejčastěji se s tímto označením setkáme v cestovním ruchu zejména u nabídek různých zájezdů. Znamená to, že cena v sobě zahrnuje ubytování, stravování, případně další služby. Zákazník ví, za co platí, a sám si nemusí už nic dalšího zajišťovat.


Co je to All inclusive? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova All inclusive. Co znamená odborný pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu All inclusive s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem All inclusive se nachází v kategorii cestování

Klíčová slova: význam, odborné názvosloví, odborný výraz, All inclusive, informace, co je to All inclusive?, názvosloví, co znamená, popis, pojem, vysvětlení, wiki, význam slova, přesný výraz, slovo, definice, přesný význam, terminus technicus


Pojem All inclusive je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem All inclusive? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

All inclusive je systém služeb v hotelech, kdy cena jídla, nápojů a mnoha dalších druhů služeb je zahrnuta v ceně pokoje.
Poprvé tento systém použil francouzský řetězec rekreačních zařízení Club Med.
S rozvojem turistiky získal systém all inclusive značnou popularitu, a byl dále rozšířen na například ultra all inclusive, royal all inclusive a podobně.

All inclusive

All inclusive v tureckém hotelu. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ovoce. Autor: Alexander Grishin, zdroj: Pixabay
All inclusive v tureckém hotelu. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ovoce. Autor: Alexander Grishin, zdroj: Pixabay


Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo All inclusive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo All inclusive ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo All inclusive ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem All inclusive na Youtube

Zkusit najít pojem All inclusive na Google.cz

Hledat heslo All inclusive ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo All inclusive například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě nyní již víte jaký je význam slova All inclusive? resp. co se přesně ukrývá za slovem All inclusive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu All inclusive, odpověď na dotaz co je to All inclusive?. Víte např. kdo to je Nuzák? Znáte a víte kdo je Švagrová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je cestování. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.