Co je to?
Odborný výraz, definice slova All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Co je to All inclusive? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu All inclusive?

Anglický termín all inclusive lze přeložit jako "vše zahrnuto v ceně". Nejčastěji se s tímto označením setkáme v cestovním ruchu zejména u nabídek různých zájezdů. Znamená to, že cena v sobě zahrnuje ubytování, stravování, případně další služby. Zákazník ví, za co platí, a sám si nemusí už nic dalšího zajišťovat.


Co je to All inclusive? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem All inclusive se nachází v sekci Cestování

Klíčová slova: přesný význam, co je to All inclusive?, definice, informace, Cestování, terminus technicus, co to je, synonymum, přesný výraz, odborné názvosloví, názvosloví, popis, význam, lexikon, All inclusive, odborný výraz, terminologie, Cestování


Pojem All inclusive je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu All inclusive píše následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

All inclusive je systém služeb v hotelech, kdy cena jídla, nápojů a mnoha dalších druhů služeb je zahrnuta v ceně pokoje.
Poprvé tento systém použil francouzský řetězec rekreačních zařízení Club Med.
S rozvojem turistiky získal systém all inclusive značnou popularitu, a byl dále rozšířen na například ultra all inclusive, royal all inclusive a podobně.

All inclusive

All inclusive v tureckém hotelu. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ovoce. Autor: Alexander Grishin, zdroj: Pixabay
All inclusive v tureckém hotelu. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ovoce. Autor: Alexander Grishin, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz All inclusive ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo All inclusive ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo All inclusive ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem All inclusive ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo All inclusive ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo All inclusive ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo All inclusive například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova All inclusive? resp. jaká je definice slova All inclusive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu All inclusive, odpověď na dotaz co je to All inclusive?. Víte např. kdo to je Rachel Weisz? Znáte a víte kdo je Vozataj? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Cestování). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.