Co je to?
Odborný výraz, definice slova All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Co je to All inclusive? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu All inclusive

Anglický termín all inclusive lze přeložit jako "vše zahrnuto v ceně". Nejčastěji se s tímto označením setkáme v cestovním ruchu zejména u nabídek různých zájezdů. Znamená to, že cena v sobě zahrnuje ubytování, stravování, případně další služby. Zákazník ví, za co platí, a sám si nemusí už nic dalšího zajišťovat.


Co je to All inclusive? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu All inclusive s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz All inclusive se nachází v kategorii Cestování

Klíčová slova: definice, odborné názvosloví, termín, vysvětlení, pojem, co znamená, význam, slovo, slovník, heslo, popis, lexikon, přesný význam, význam slova, definice pojmu, názvosloví, wiki, co je to All inclusive?


Pojem All inclusive je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co označuje termín All inclusive? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

All inclusive je systém služeb v hotelech, kdy cena jídla, nápojů a mnoha dalších druhů služeb je zahrnuta v ceně pokoje.
Poprvé tento systém použil francouzský řetězec rekreačních zařízení Club Med.
S rozvojem turistiky získal systém all inclusive značnou popularitu, a byl dále rozšířen na například ultra all inclusive, royal all inclusive a podobně.

All inclusive

All inclusive v tureckém hotelu. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ovoce. Autor: Alexander Grishin, zdroj: Pixabay
All inclusive v tureckém hotelu. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ovoce. Autor: Alexander Grishin, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo All inclusive ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem All inclusive ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo All inclusive ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo All inclusive ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem All inclusive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem All inclusive na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo All inclusive například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo All inclusive? resp. co přesně označuje termín All inclusive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu All inclusive, odpověď na dotaz co je to All inclusive?. Víte např. kdo to je Skřet? Znáte a víte kdo je Muezzin? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Cestování. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.